Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyümölcsös diéta fórum

Gyümölcsös diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyümölcsös diéta

1 2 3
2009. máj. 30. 13:14

Dess barátnőm megint írt levelet...

Szánalmas...


Minden kedves fórumozó privi levelére fogok válaszolni, köszönöm szépen a támogatást és a sok-sok kérdést.


Most megyek edzésre.


puszi mindenkinek!

2009. máj. 30. 10:50

Sziasztok!


Itt a 3 napos ünnep, kifelé a szabadba!!!!!!!

:-))


Mindenkinek gyönyörű hétvégét kívánok!


K.

56. whiterussian (válaszként erre: 55. - Klaucsi)
2009. máj. 29. 23:01
Szerintem ne törődj vele, tényleg szánalom a csaj..és gerinctelen féreg is, mert nem a fórumra írta a véleményét...
2009. máj. 29. 15:08

Ja... már értem. Megnéztem a hozzászólásait az adatlapján... mindenkibe mindenhol belekötött. Megrögzött rosszindulatú, irígy, féltékeny, unatkozó kövér lány, aki az önsajnálatában másokat hibáztat saját nyomorúsága miatt...

Inkább szánalmas mint sajnálatos...

2009. máj. 29. 14:59

Ma ezt a levelet kaptam:


Kitôl: dess, 2009-05-29 08:56

Téma:


--------------------------------------------------------------------------------


Üzenet: Te hol dolgozol, hogy nem jelenhetsz meg arccal egy portálon? :) Mi korlátozná ezt bárhol is? Nem szexcpiactér ez, akkor lenne jogos az inkognitó. Ugye nem hiszed el azt, hogy ezt a sztorit így meg a kivágott fejekkel bárki is elhiszi? :) Arról nem is beszélve, hogy aki fogyózott már valaha, tudja,hogy a kilók (már pár is) mellméretcsökkenéssel jár. Az első képen dagin kicsi mellek vannak, második lefogyottan meg sokkal nagyobbak. :) Legalább olyan képeket választottál volna, amin ugyanaz a nő van, ha már nem saját magadat rakod fel és fejkivágosdízol.:) Szóval ez így minden oldalról vérzik. :)


Erre ezt válaszoltam:


1. A médiában dolgozom, sokan ismernek és nyilvános fórumon nem jelenhet meg hozzászólásom, magánéleti történetem. A munkaszerződésem is tartalmazza, hogy a cég engedélye nélkül nem jelenhet meg fotó, írás, vélemény a média semmilyen csatornájában.

2. Ducin annyira hájas volt a hátam, hogy nem tudtam magamnak normális melltartót venni. Ha egy kicsit jobb szemed lenne, láthatnád, hogy előre nem gömbölyödik a cicim és totál push-up az egész kép... ha nagy mellem lenne, nem gondolod, hogy a dekoltázsom is nagy lenne?

3. Ha egy kicsit tájékozottabb lennél, akkor magadtól is megválaszolhattad volna a kérdéseidet.

4. Szerintem nem kérdeztelek. Ez egy fórumozó oldal, ahol segítünk egymásnak. Mit keres itt, ha ilyen rosszindulatú vagy?

5. Csináld utánam, tegyél fel magadról képet és utána beszélj így, ráadásul ismeretlenül. Hogy jössz Te ahhoz, hogy engem nem ismerve ilyen rágalmat mersz állítani? Látom, nem igazán van magánéleted és boldog sem vagy... a boldogtalan emberek szoktak másokat ok nélkül bántani.

6. Gratulálok ehhez az intelligens levélhez.



Hogy lehet valaki ennyire szemét és lelketlen???

53. whiterussian (válaszként erre: 52. - Klaucsi)
2009. máj. 29. 00:09

haha..gondolom a fejed elé kötöttél egy tükröt, de még az autóban is a visszapillantót nézed, nem az utat, ?:P Lebetonozhatnak a kirakatok előtt, és észre sem vennéd..eltaláltam?? :-P


Sajnos nekem még 20 at le kell adnom, de ma én is már így kajáltam és jobban is érzem magam. Amikor olvastam a cikked, annyira magamra ismertem, milyen az az önsajnálat, meg a reggel fáradtan ébredés... amugy a minusz 12 kilónál is már mennyi változás van amikor a röfifejből látszik valami arcszerűség..

Lányok, van egy jó módszer amivel rá tudjátok magatokat venni lelkileg..na jó van több is, de amikor még 90 fölött voltam, akkor történt valami. El akartam utazni külföldre és egy nagy hátizsákot ( málhazsákot) telepakoltam, 32 kg volt, hááát, nem bírtam egyedül felvenni a hátamra, amikor felrakták, akkor dülöngéltem vele, mint egy albán szamár.. lefelé mentem vele a lépcsőn, mégis úgy szuszogtam, és akkor belémnyilallt:? basszus, ennyi fölösleget hordozok magamon minden qrva nap, 24 órát!!Zsák nélkül!! Egy átlagos súlyú ember fel sem fogná milyen lenne felvenni azt a hátizsákot és éveken keresztül azzal jönni-menni. Amikor eljutott ez az agyamig, akkor dobtam le a 12 kilót, de aztán úgy megörültem a hirtelenjött sikernek, hogy abbahagytam az egészséges étkezést. Most voltam túrázni és bizony hegymászásnál nem mindegy mekkora segget hurcolunk fel, minden kg számít!! Milyen gáz, amikor a normális súlyú, sportos nyugdíjasok elhúznak melletted! :)

Ilyen dolgok is rávehetnek hogy változtassunk, mert sajnos a mindennapi élet során nem biztos hogy találkozunk ilyen eseményekkel, amelyek közelebb viszneka sikerhez. max nézzük a gebéket az utcán és sóhajtozunk milyen jó nekik! Néha esetleg lépcsőnél belényillal valami a térdünkbe, jelezve hogy nem csak kozmetikai hibáról van szó, hanem az egészségünk is veszélybe került..

Ha magatokra ismertek vagy van néhány "belényillalós" sztori, ami motiválhat a fogyásban, osszátok meg itt, hátha másokat is közelebb vinne a célhoz.

2009. máj. 28. 22:51

Köszi... ezt még nem mondták, mióta is...??? 6 éve? :-) Na még a szerelmem sem... mondom is neki, hogy csapjon a hátsómra és mondja ki erőteljesen, hogy dögös vagyok. :-)))))

Ugye milyen érdekes, hogy mennyire el tud torzulni az ember arca, ha kövér??? Szerinted egy nap hányszor nézek tükörbe, mióta lefogytam? :-))) 10000000000000000000000000000-szor. :-))

51. whiterussian (válaszként erre: 50. - Klaucsi)
2009. máj. 28. 22:42

hú, dögös vagy, de megállt bennem az ütő, amikor megláttam a képeket, mert akár én is lehettem volna..A tokás képen is hasonlit az arc látható része az enyémre (93 kilósra) és az új képen is totál hasonló az állkapocsvonalunk :))

Zabpehelytéma: na igen, nem szabad a finomított cukrozott színezett sz@rt enni, még javasolni tudom a joghurtba az aktív árpát!! Kíméletesen lett megszárítva alacsony hőmérsékleten, amikor épp beindult a csírázás, valójában még nyers és tele van vitaminnal és ásványi anyaggal. Izre sem rossz, gyümölcslébe és joghurtba is bele lehet tenni.

50. klaucsi (válaszként erre: 42. - Whiterussian)
2009. máj. 28. 22:20

Képek inkognitóval feltéve. :-)

Bocsika, de a munkám miatt nem láthatnak...

49. klaucsi (válaszként erre: 48. - Whiterussian)
2009. máj. 28. 22:05
Ez igy a tökéletes étrend, szerintem... ebéd és hozzá rengeteg gyümi a köztes étkezéseknél és a reggeli-vacsinál is. Azért 1-2 pohár natúr joghurt is jó, pl turmixnak, azzal pedig a kalcium adag is fedezve van. De reggelire natúr zabpehely, joghurt és gyümölcs is nagyon tápláló. Sőt, én a turmixba eleve bele szoktam tenni a zabpelyhet. De mondom, az igazi, natúr pelyhet, nem a cukrozott nestlé fittneszt és társait...
2009. máj. 28. 11:18

Sziasztok!

Bár mindenkinek más működik, de azért abban megegyezhetünk, hogy a zöldség és gyümölcs jó hatással van mindenkire (kivéve ha valaki allergiás pl eperre), és ha nyersen fogyasztjuk őket, akkor rengeteget vitaminhoz jutunk.

Próbáljuk meg amit lejjebb írtak páran, hogy napi 1 , kiegyensúlyozott, egészséges ebéd, a többi pedig gyümi vagy nyers zöldség.

2009. máj. 28. 11:11
Én sajnos már 21 évesen vagyok 83 kg:(:(:( Én is várom a tippeket, és sok kitartást mindenkinek:)
46. Borostyánkő (válaszként erre: 44. - 308da614da)
2009. máj. 28. 10:34
Én most 50 éves vagyok, klimax utáni állapotban, 84 kg a súlyom. 20 éves koromban 54 kg voltam, tehát minden évben 1 kg-ot híztam, mire elértem ezt a súlyt? Sajnos nem így van ez, mert az utóbbi 10 évben híztam 20 kg-ot. Egy kis tanácsot tudnátok adni, hogy mit és mikor egyek? Mert a napi 2 liter szénsavmentes ásványvizet azt megiszom. Viszont nem iszom alkoholt, kávét és nem is dohányzom már 3 éve.
45. Borostyánkő (válaszként erre: 42. - Whiterussian)
2009. máj. 28. 10:31
Van valakinek jó módszere a természetes fogyásra? Ugyanis vettem közel 6.000.- Ft-ért étvágycsökkentő kapszulát de semmit nem ért. Ha ezt a pénzt zöldségek és gyümölcsök vásárlására fordítottam volna, akkor már jobban járok. Minden nap probiotikus joghurtot eszem, nem tudom, helyes-e?
2009. máj. 28. 09:56
Szia Ancsa! wow a te fogyásod is elképesztő...hogy tudtál annyi kilótól megszabadulni? De egyébkén mindenkinek gratulálok aki fogyózik és kitartó és ilyen eredményeket ér el....én még csak most kezdem...15 kg-tól szeretnék megszabadulni...az utóbbi fél évben 10 kg-t hiztam...:(
43. 5a2a075e0e (válaszként erre: 26. - Klaucsi)
2009. máj. 27. 23:51
Senkit nem akartam megbántani, és nem is így értettem. Tudod én 90 kilóról kezdtem a fogyit és ma már 64 kilónál tartok. Több mint egy évbe telt míg leadtam ezt a rengeteg felesleget és az étrendemben nagy szerepet kapott a gyümölcs és a zöldség. Most csak annyi az előnyöm, hogy nem kell megvennem, hanem a kertben megtalálom. De azért remélem nem fogom visszahízni.
42. whiterussian (válaszként erre: 38. - Klaucsi)
2009. máj. 27. 23:40

Elolvastam a naplódat és nagyon motiváló :)


Kár hogy nem tettél fel képeket. Sok hasonlóságpt fedezek fel, mert nekem is 30 kg feleslegem van, nekem 93 volt a max súlyom, de most 78-80 vagyok a sok zöldségnek és gyüminek köszönhetően, de ezt lassabban értem el, mert nem volt tudatos étkezési és edzéstervem, gyakran "elqrvultam" ha pl nutellát láttam. 60-65 kg szeretnék lenni, és még le kéne adni kb 15-20 kilót. Azt hiszem, most tudatosan ráfekszem a napi 1 kiegyensúlyozott kaja plusz gyümi étrendre. Bár a léböjtöt imádom, legalábbis a 3. naptól, de a visszaállással gondjaim vannak.

Szóval raksz fel előtte-utána képeket vagy inkább inkognitóban maradsz? :)

41. klaucsi (válaszként erre: 40. - Erikpipi)
2009. máj. 27. 22:28
Olvas el a cikkemet és a naplómat. Asszem ez is ékes bizonyítéka eme állításodnak! A fogyással szerelmet is kaptam... :D
40. erikpipi (válaszként erre: 35. - Klaucsi)
2009. máj. 27. 22:26
NA bakker a szerelem fogyaszt a legjobban:D Te mázlista:D
39. erikpipi (válaszként erre: 34. - Pi)
2009. máj. 27. 22:26
persze, ott van hogy húsi, meg saláta:D
38. klaucsi (válaszként erre: 32. - Whiterussian)
2009. máj. 27. 22:26
Egyébként leírtam mindent a saját cikkemben és a naplómban is... ha érdekel...
2009. máj. 27. 22:22
Én erre válaszoltam.
2009. máj. 27. 22:22
Valaki el kezdte a csak gyümölcs vonalat, már nem tudom ki...
35. klaucsi (válaszként erre: 32. - Whiterussian)
2009. máj. 27. 22:19

3 hónap alatt.

6 év önsajnálat után. :-)

Életmentő volt számomra.

Napi 1,5 óra edzés, egészséges étrend és szerelem... ez volt a trükk. :-)

És azóta nagyon boldog vagyok.

34. pi
2009. máj. 27. 22:19
Elolvastátok egyáltalán a cikket?Mert én sem azt írtam,hogy csak gyümölcs.....
33. erikpipi (válaszként erre: 31. - Klaucsi)
2009. máj. 27. 22:13

Igen, napi egy normális ebéd, bármi ami jól esik,hogy ne legyen az, "ezt sem ehetem, meg azt sem" hát annál szarabb nincs is. Tudod, hogy az ebéd a nap fénypontja, és a többi gyümölcs. Mondjuk nekem semmi bajom a gyomrommal, és odavagyok a kemény kopasz barackért, de az 1200 kalóriát naponta be kell vinni.

Ki kell számolni a bevitt kalóriát/nap ami szükséges, és abból levonni 500 kalóriát, az nekem kb. 1200/nap. Ha annál nem eszel többet fogysz ezzel a módszerrel, és a gyümölcsöt, ha nem annyira érett, a kalóriát sem kell számolni, mert mondjuk 1 barack 50 kalória ha érett.+az ebéd az 500-600, akkor jó sok barackot megehetsz:D

Mozogni, meg túlsúlyosan nem érdemes, ha szereti az ízületeit:) inkább kezdésnek séta, bicaj, majd fokozatosan lehet a többit is.

32. whiterussian (válaszként erre: 31. - Klaucsi)
2009. máj. 27. 22:09

mennyi idő alatt adtad le a 30-at?

Amúgy itt senki sem állítja a csak gyümölcs étrendet, még a cikkíró sem :)

31. klaucsi (válaszként erre: 30. - Erikpipi)
2009. máj. 27. 22:03
De Te is arról beszélsz, hogy ebéd+ a többi étkezésnél gyümölcs... na én is így fogytam több mint 30kg-ot és nem jött vissza, mert továbbra is odafigyelek és edzek... de csak gyümölcs... hülyeség. Egy idő után nem lesz képes rá az ember, hogy csak gyümölcsön éljen... Ebéd és mellé rengeteg gyümölcs, ez tényleg nagyon jó...
2009. máj. 27. 21:58

Nem találom rossznak, 2 éve én is hasonló elven fogytam 22 kilót,és nem is szedtem vissza. Egy jó ebéd, és a közbenső időben gyümölcs. Én barackos vagyok, ha lehet, minél keményebb, mert az tele van rosttal, és kevesebb benne a cukor.

Orvosom is helyeselte.

2009. máj. 27. 21:55
Amúgy itt a cseresznye és az eper szezonja, kár lenne kihagyni az alkalmat, amikor normális ízük van, amíg tart a szezon, érdemes belőlük, akár kilót is megenni egy nap...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook