Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri Kaáli Intézet infók fórum

Győri Kaáli Intézet infók (beszélgetős fórum)


71. Akire77 (válaszként erre: 70. - Remény21)
2009. dec. 4. 13:57

Szia Remény!

A héten voltam a kaáliban HYCOSY-n, megismertem egy lányt, együtt mentünk be a kezelőbe. Neki méh tükrözést csináltak, Ő ment be előttem a műtőbe, kb 10-15 percet volt benn. Amikor kijött kérdezetm tőle, hogy van. Azt mondta, hogy rendben van. És nem úgy nézett ki hogy ne bírná ki. Fel a fejjel!!!!!

70. Remény21 (válaszként erre: 68. - T.Orsa)
2009. dec. 4. 12:02

fasza, de azért köszke, legalább tudom, mire számítsak...aztán meg jobban fáj az én lelkem, mintsemhogy ne bírjam ki ezt a fájdalmat. Jöjjön, aminek jönnie kell :(:(:(


kedves vagy, hogy megkerested, köszi mégeccer

69. T.Orsa (válaszként erre: 67. - Remény21)
2009. dec. 4. 11:04
Igen.De tényleg nem ijesztgetni akartalak.
68. T.Orsa (válaszként erre: 66. - Remény21)
2009. dec. 4. 11:04

Megkerestem neked,mindjárt bemásolom..Rosszabra emlékeztem,hogy jobban fájt neki.



"Hozzám a doki 9-kor jött fel, hogy akkor menjek le a meddőségi rendelőbe, és belekukkant a méhembe a csodakészülékkel. Mondtam neki, hogy rendben, csak várjon egy kicsit, mert nagyon szédülök, akkor már 24 órája nem ettem és 12 órája nem ittam, kicsit rosszul voltam.

Miután szó szerint letántorogtam, fel kellett feküdnöm az ágyra, és a doki megmutatta, hogy milyen készülékkel fogja csinálni. Egy kicsi kamera volt a kezében, és ahogy ráirányította az arcomra, láttam magam a számítógépen. Vicces volt. Aztán kicsit zúzósabb lett a dolog, mikor megláttam a többi herkentyűt is a kezében. Egy 20-25 cm-es csőszerű valami, amit rácsatlakoztatott a kamerára, majd hüvelyen keresztül felvezette a méhembe.

Eddig nem is fájt, csak bámultam én is a kamerán a méhem belsejét….nemsemmi volt. Aztán elkezdte forgatni, és akkor kezdett iszonyúan fájni. Végignézte belülről teljesen a méhem felületét, és azt mondta, minden rendben. Én annyira nem tudtam örülni ennek, mert éppen azon igyekeztem, hogy tudom összeszedni magam az átélt fájdalom után. Úgy támolyogtam vissza az osztályra, azt sem tudtam, hol vagyok.


Iszonyúan görcsölt a hasam, de nem volt időm ezzel foglalkozni."

67. Remény21 (válaszként erre: 65. - T.Orsa)
2009. dec. 4. 10:52
ezt most a hiszterora írtad?
66. Remény21 (válaszként erre: 65. - T.Orsa)
2009. dec. 4. 10:52

nem, nem olvastam :(

ijesztgetni? :( ha lesz időm, belekukkantok majd

65. T.Orsa (válaszként erre: 64. - Remény21)
2009. dec. 4. 10:45

Ájrinnak a régi naplóját olvastad?Neki is csináltak ilyet,és még mindig előttem van a kép..

Nem ijesztgetni akarlak ám.

64. Remény21 (válaszként erre: 63. - T.Orsa)
2009. dec. 4. 10:44

szia, személyesen nem ismerem, csak fórumról :)

igen, altatás nélkül, mert valami újfajta kütyüvel csinálják, ami hasonló egy tollhoz, úgyhogy azt mondta a nődokim ne aggódjak, fájdalommentes lesz, hát majd meglátjuk :S - kicsit azért ingadozik a becarásjelzőm :S


hát akkor te sem vagy egyszerű eset :(

63. T.Orsa (válaszként erre: 62. - Remény21)
2009. dec. 4. 10:33

Fél év után kezdi kifejteni a hatását.Én aug óta szedem.Előtte volt,hogy 70-80napra jött meg,de mióta szedem a Metformint,beállt 35-40napra.

Nem kell konkrétan a rendszertelen mensinek is jelentkeznie Pco-nál.Az már Pcos-nél van:-)

Szóval érted:-) ja,és nekem Pcos van.


Altatás nélkül méhtükrözés?Bátor vagy..

Barátnőmnek is elvileg jövő héten csinálják Debrecenben(Igi.Nem ismered?) de altatásban.

62. Remény21 (válaszként erre: 60. - T.Orsa)
2009. dec. 3. 20:41
jó sokáig? :( fél év, vagy még több? ha PCO-d van, akkor a cisztáktól rendszertelenül jön meg általában a havi? nem? nekem nincs ilyen tünetem...a méhnyálkahártya is jó volt, de igen, hisztero-nál nézik, hogy normál alakja van e a méhnek, és a méhnyálkahártyát is...hál'istnnek ezt jövő hét szerdán altatás nélkül fogják elvégezni, és be sem kell feküdni, van vmi újfajta modern kütyü, ami nem okoz fájdalmat, és olyan mint egy sima nőgyógyászati vizsgálat, és egyből lesz eredmény...hát igen, az erő ráfér mindannyiunkra!
61. T.Orsa (válaszként erre: 58. - Remény21)
2009. dec. 3. 20:35
Nektek is sok szerencsét,és sok-sok erőt!
60. T.Orsa
2009. dec. 3. 20:34

Értem..akkor gondolom azér akarnak méhtükrözést,hogy kiderüljön,milyen a méhed állapota,miért nem tapadnak meg.Méhnyálkahártyád jó vastag volt?


Inzulinrezisztencia(IR) nálam nem okozott konkrét tünetet.Annyit olvastam,hogy a Pco-val összefüggésben van,vagyis ha valakinek Ir-je van,akkor Pco-ja is,és így fordítva.

Pont a Kaáliban nézték ezt nekem éhgyomorra is,és reggeli után 1órával is.Dél körül már megvolt az eredmény.Sokszorosa lett a terhelt eredményem a normális értéknek.

Kaptam rá egy gyógyszert,amit a cukorbetegek szednek(cukrom normális)Metformin a neve.Ezt kell szednem jó sokáig,mert hónapok elteltével fejti ki a hatását.

2009. dec. 3. 20:29
eljutunk odáig, hogy jól reagálok a stimura, most is 10 petikém volt, eljutottunk 3-mal a blasztociszta állapotig, de egyszerűen nem tapadnak meg, nem ágyazódnak be :(:(:(:(
58. Remény21 (válaszként erre: 56. - T.Orsa)
2009. dec. 3. 20:28

köszönöm lányok a válaszotokat!

Orsa! tudnál nekem mondani valamit az inzulinrezisztenciáról? hogy jelent ez problémát? hogy lehet kezelni, stb? tegnap volt meg az ezzel kapcsolatos vérvételem, de csak 2-3 hét múlva lesz eredmény.


Köszi lányok, gyakrabban fogok majd jönni, de most még rendbe kell jöjjünk, csak tájékozódtam kicsit...látom, azért vagytok, általában

köszi Hugi neked is! és neked is Orsa! Sok szerencsét kívánok nektek!

57. T.Orsa (válaszként erre: 54. - Remény21)
2009. dec. 3. 20:09
Úgy látom a hiszteroszkópia "nagy divat" Debrecenben..
56. T.Orsa (válaszként erre: 52. - Remény21)
2009. dec. 3. 20:08

Szia!


Képzeld,Debrecenből már jöttek páran Győrbe,és szinte mind sikerrel jártak!!Ezt kívánom nektek is!:)

Van időpont,kell kérni,csak sokszor nem tudnak adni valami adminisztrációs hiba miatt.Ezért kell szerencse hozzá.

Még nem gondolkoztam rajta,hogy mennyi időt adok az alternatív gyógymódoknak,de ez nagyban függ az anyagiaktól is.

Nálam mindenféle hormonprobléma van,inzulinrezisztencia és pco.

55. Hugi71
2009. dec. 3. 19:20

szia !


itt vagyok kérdezz, szívesen válaszolok .


üdv.


H

54. Remény21 (válaszként erre: 52. - Remény21)
2009. dec. 3. 19:19
és elkeseredésünket még fokozza, hogy most még az eddigi alapvizsgálatokon kívül (amit általában kér a kaáli) még további 5 vizsgálatra küldtek minket: terheléses inzulin, rubeola-toxoplazma-CMV, immunológia, hiszteroszkópia (méhtükrözés), ABH (kromoszómavizsgálat), nagyon el vagyunk keseredve, de Győrről nagyon jókat hallottunk...
53. Remény21 (válaszként erre: 52. - Remény21)
2009. dec. 3. 19:10
azt tapasztaltam (és látom, mások is), hogy a sok román páciens kezelése a minőségi munka rovására megy nálunk. Már a dokimban és a laboros asszisztensben sem bízom, ezért váltanánk majd...
2009. dec. 3. 19:08

Szia!

Röviden most csak annyit rólam, hogy 15 hónapja "szenvedek", ez idő alatt megvolt 4 sikertelen inszem és mostanra a 2. sikertelen lombik. Tavasszal volt HSG-m, Laparom. A lapar mutatta ki, hogy kevésbé átjárhatók a petevezetők, + még kevés sperma a páromnál. Ezután javasoltak minket lombikra. Debrecenhez tartozunk, de most az állandó nődokim intézetváltást javasolt, Győrt. Látom vegyesek itt a tapasztalatok, jók és rosszak egyaránt. Ha majd összeszedjük magunkat mind anyagilag, mind lelkileg, akkor nyáron "nyaralunk" egyet Győrben. Első ízben csak annyit szeretnék tudni, hogy győri kaáliban, hogy vannak a dokik nyári szabadságon, meg olvastam, hogy itt nincsenek időpontok, szerencse alapján ahogy bejut az ember. Hogy is van ez?


Látom Te most elsősorban a természetgyógyászatra bízod magad...és hogy állsz most? adtál magadnak időt, hogy meddig maradsz ennél a módszernél? Megkérdezhetem, hogy nálad mi a probléma? előre is köszi a válaszokat

51. T.Orsa (válaszként erre: 50. - Remény21)
2009. dec. 3. 17:06

Szia!

Én itt vagyok.

Ha gondolod kérdezz nyugodtan,remélem tudok válaszolni:-)

2009. dec. 3. 15:26

Sziasztok lányok!

van még valaki ezen a fórumon?

érdekelne, mi történt veletek azóta, amióta nem írtatok? aztán, ha lesz valaki, akkor kérdeznék én is 1-2 dolgot.

49. T.Orsa (válaszként erre: 48. - Beacska28)
2009. nov. 30. 17:02

Legalább az jó hír,hogy minden rendben van.

ÉS mit tanácsolt most a doki?Mi lesz a következő lépés?

48. beacska28 (válaszként erre: 47. - T.Orsa)
2009. nov. 30. 15:34
Szia .Képzeld minden rendbe van.Megint csak nemérti a doki,hogy ez a lelet is jó ,de akkor hol a hiba?
47. T.Orsa (válaszként erre: 46. - Beacska28)
2009. nov. 30. 10:53
Majd írj,hogy mi volt!
46. beacska28 (válaszként erre: 45. - T.Orsa)
2009. nov. 29. 20:30
PCT ultrahangra megyek holnap.
45. T.Orsa (válaszként erre: 44. - Beacska28)
2009. nov. 23. 09:37

Egyelőre nem megyünk.Nincs tervbe.Kipróbálom az alternatív gyógymódokat.

Hátha segít.Én bízok benne,és ez sokat számít:)

44. beacska28 (válaszként erre: 43. - T.Orsa)
2009. nov. 22. 21:05

Köszi a biztatást!

nektek is minden jót! Ti mikor mentek leghamarabb?

43. T.Orsa (válaszként erre: 42. - Beacska28)
2009. nov. 20. 11:12
És sikerülni is fog!!!!
42. beacska28 (válaszként erre: 41. - T.Orsa)
2009. nov. 19. 20:14

Szia!

igen tudom kiről beszélsz ma is ő volt szerintem.

Hát minden leletünk jó,de a baba mégsem jön,azt mondta a doki 10- 15% az ilyen a pároknál.Mi most nagyon bízunk !!!!!! Sikerülni kell!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook