Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri Kaáli Intézet infók fórum

Győri Kaáli Intézet infók (beszélgetős fórum)


131. gigi34 (válaszként erre: 129. - Eszti26)
2010. ápr. 11. 08:26

Szia!


Köszi, csak arra voltam kíváncsi, hogy milyen emberileg és milyen szakember. 3 éve küzdünk és remélem jó kezekben leszünk. Májusban megyünk konzultációra

Te mióta jársz hozzá? Tényleg igaz, hogy a nővérek elég nyersek?

130. eszti26 (válaszként erre: 128. - Ursula82)
2010. ápr. 10. 18:35
Milyen extrára gondoltál Bogával kapcsolatban? Amikor ő szabin volt akkor a Kőrösi dokihoz kellett mennem, de nem vettem észre a kettő között semmi kölömbséget.
129. eszti26 (válaszként erre: 127. - Gigi34)
2010. ápr. 10. 18:33
Szia! Én is a Boga dokihoz járok. Csak pozitív dolgokat tudnék róla írni! Tényleg nagyon rendes és segítőkész! És mikor mész hozzá?
128. ursula82 (válaszként erre: 127. - Gigi34)
2010. ápr. 10. 16:52

szia

mi is Boga dokihoz járunk.Mint ember közvetlen,segitőkész,nekem jó a véleményem róla.Bár az első inszemem után a doki helyett az aszisztensekkel beszeltünk csak.Elmondja a szükséges dolgokat ,válaszol a kérdésekre,de ne várj semmi extrát.Kicsit olyan érzésem van,mintha 12 egytucat lennék,ha érted mire gondolok.

127. gigi34
2010. ápr. 10. 15:13
Valaki tudna véleményt írni a Boga dokiról? Hozzá kaptunk időpontot.
126. eszti26 (válaszként erre: 125. - Remény21)
2010. ápr. 10. 13:19
Nagyon sok sikert kívánok! Puszi
125. Remény21 (válaszként erre: 124. - Eszti26)
2010. ápr. 10. 12:18

Szia Eszti!


Igen, nagyon befolyásolhatja szerintem. Nekem ezt úgy magyarázták, hogy a véknyabb erek elzáródnak a méhfalán :(:(:( igen, beülti után egyből szúrnom kell majd magam. Az immunológus azt akarta, hogy már beülti előtt is, de Kőrösy megtiltotta, mert előtte befolyásolná a petefészek működését, úgyhogy szigorúan csak utána...meg lesz még emellett progeszteron injekció is beülti után...most meg a stimus szuri megy....hétfőn megyünk legközelebb, pussz

124. eszti26 (válaszként erre: 121. - Remény21)
2010. ápr. 9. 18:40

Szia Remény21!

Azt nem mondták hogy mitől lehet. Egyébként ha hajlamos vagyok a trombózisra az nagyban befolyásolja? Ezt nem is tudtam! És ha meglesz neked a beülti már attól kezdve szúrnod kell magad?

123. gigi34 (válaszként erre: 119. - Remény21)
2010. ápr. 9. 07:46

Szia!


Elméletileg minden vizsgálat megvan, már egy lombikon túl vagyunk, ott rövig protokollt csináltak. De ez jó hír, hogy ha minden ok nem kell fél évet várni.

122. gigi34 (válaszként erre: 118. - Eszti26)
2010. ápr. 9. 07:45

Szia!



Igen most, eddig Bp-re jártunk egy másik meddőségibe, és nem sikerült az első lombik

És Te?

121. Remény21 (válaszként erre: 118. - Eszti26)
2010. ápr. 8. 22:33

Szia Eszti!


Nagyon sajnálom a történteket! :(:(:(:(

légy erős! kitartást és sok szerencsét a következőhöz. Azt nem mondták, mitől lehet a korai vetélésed? voltál már immunológiai vizsgálaton? nincs esetleg trombózisra hajlamod? nekem igen, ezért majd szúrnom kell magam az ún. Clexane nevű injekcióval magamat majd végig a terhesség ideje alatt :(:(:( dehát mindent a cél érdekében! :) a legjobbakat! pussz

2010. ápr. 8. 22:31
nem is várólistának nevezném, hanem van nekik finanszírozási limit, tegyük fel egy hónapra 30 lombikot engedélyez nekik a TB, ebbe vagy beleférsz, vagy vársz a következő hónapig, meg ilyen furcsaságok...
119. Remény21 (válaszként erre: 117. - Gigi34)
2010. ápr. 8. 22:28

Szia gigi!


Ez nagyon sokmindentől függ! Pl. hogy milyen vizsgálataitok vannak eddig meg, milyenek az eredményeitek, milyen protokollt indít a doki (hosszú vagy rövid). Mi pl. február 09-re kaptunk időpontot, és mostantól indul a 2 hét stimuláció, azaz szúrkálás. Ha minden jól megy kb. 2 hét múlva punkció (leszívás)....

118. eszti26
2010. ápr. 8. 16:13
Szia gigi34! Én is májusba megyek a győri kaáliba. Te most mész először?
117. gigi34
2010. ápr. 8. 14:25

Sziasztok!


Érdeklődnék,májusra kaptunk konzi időpontot a győri kaáli-ba, a kérdésem az lenne, hogy mennyit kell várni a lombikra? Van várólista?

116. Remény21 (válaszként erre: 115. - Bfa2a66e9e)
2010. márc. 29. 18:11

Szia Sylvie!


Ha felhívod Győrt, és elmondod mit szeretnél, ők autómatikusan átkérik a papírjaidat. Időpont...hát igen, az változó, most ugyebár jön a nyári szezon is, ezt a választ passzolom. Ha lehet, Kőrösit válaszd szerintem, ő az orvos igazgató, ő írta a Lombik csodák c. könyvet is, vérprofinak mondják, én is tapasztaltam a hozzáértését :) Első konzis díjat itt már nem kell fizetned, esetleg ha valami plusz vizsgálatot mond, de úgyis adnak árjegyzéket ők is...A legjobbakat és kitartást, mert elég kemény (én például ma mentem első ízben reggel 8-as vérvételre, én is Debi közeléből vagyok, hajnali 4-es indulás volt :S) de remélem megéri! Sok szerencsét!

2010. márc. 28. 21:50
Sziasztok! Debreceni Kaális vagyok de sajna megingott a bizalmam,volt egy sikertelen lombikbeültetésem ami 8 hetes korában elhalt,a vércsoportom rh variáns de azt nem igazán vették figyelembe. Az lenne a kérdésem győrbe nekem kell vinnem a papírjaimat debrecenből vagy hivatalból átkérik,s kell külön konzultációs díjat fizetni ha már benne vagyunk a programba? Kb. mennyi idő alatt adnak időpontot hónapok kérdése? Melyik dokit tudnátok ajánlani? Válaszaitok előre is köszönöm! Szép estét mindenkinek!
2010. márc. 17. 18:34

beacska28!


Hogy érted, hogy nem kapsz időpontot?

Hívd őket reggel 8 után egy-két perccel, légy határozott,ne hagyd magad lerázni a recepciós csajszik elég kényelmesek , finoman szólva!!!!

113. Remény21 (válaszként erre: 112. - Beacska28)
2010. márc. 9. 19:22
és akkor mit csináltok ezzel a helyzettel?
2010. márc. 9. 15:23
Sziasztok!Mi győrbe járunk,vagyis járnánk ha lehetne időpontot kapni.A Kőrösi dr tényleg nagyon profi,de nehéz bejutni hozzá.
111. szemi68 (válaszként erre: 110. - Remény21)
2010. márc. 8. 21:42
Köszi! Nektek is sok sikert!
110. Remény21 (válaszként erre: 109. - Szemi68)
2010. márc. 8. 20:42

Szia Szemi!


Én semmit nem tudok a BMC-ről, illetve csak annyit, hogy Pest. Nekünk Debrecen Kaáli esett a legközelebb lakóhelyünkhöz, ezért alapjáraton oda mentünk, ahol nagyon kedvesek és aranyosak is voltak, de ez ugyebár nem elég egy gyermekáldáshoz, ezért váltottunk nemrég. Győrt javasolták (hogyha megtehetjük), mert ők viszik az országos statisztikai mutatót. Ott elég bunkók az asszisztensek, de úgy gondolom, senki nem azért megy oda, hogy velük összehaverkodjon. A dr. bácsi viszont profinak, hozzáértőnek tűnik...majd kiderül nekem a 3.nál. Én ennyit tudnék mondani...sok sikert!

109. szemi68
2010. márc. 8. 11:47

Sziasztok!


Mi még nem dontottuk el,hogy a Kaáliba ,vagy a BMC-be jelentkezzunk-e inkább.

Irnátok véleményt? Mi szól egyik vagy másik mellett,illetve ellene.

Elore is koszi mindenkinek.

2010. febr. 12. 00:29
az eljárás hivatalos neve: multiplex biopsia, így esetleg valakinek?
107. Remény21 (válaszként erre: 106. - F527747ea7)
2010. febr. 12. 00:28

igen, állambácsi leszabályozza ezt is :(

köszi, én is neked!

106. f527747ea7 (válaszként erre: 105. - Remény21)
2010. febr. 11. 10:42

Ez a metszés dolog nekem is tök új. Elég sokat olvasgattam már ebben a témában, de ezzel még nem találkoztam. Áprilisi limit?

Vagyis meg van határozva hogy áprilisban hány programot lehet végezni?

Április... az már nincs olyan messze. Drukkolok, hogy sikeres legyen!!!!

2010. febr. 10. 19:51

Hali Lányok!

Jelentem tegnap épségben megjártuk Győrt, szép város :)


Kaáliról:

Kőrösi vér profi, van egy csomó dolog, ami Debrecennel ellentmondásos....


lényeg a lényeg, hogy dokibá egy egyedülálló módszerrel dolgozik, vagyis a méhnyálkahártyát úgy készíti föl a terhességre (legalábbis nálam), hogy a ciklus 8., 12., 21. és 26. napján egy metszést ejt rajta (1-2 p-es eljárás helyi érzéstelenítéssel) (ez ismerős nektek?), utána pedig jöhet a stimuláció, majd a lombik, ami kb. ápr. elején lesz esedékes, és remélhetőleg beleférünk az áprilisi limitbe. Csak pislogtam ezen, Debrecenben ilyen nem volt.


várjuk még a genetikai és immunológiai vizsgálati eredményeket, de ezek kb. meglesznek addigra, hát dióhéjban ennyi


Amúgy ugye 2 ó-ra volt időpontunk, negyed3-kor be is jutottunk a regisztrációra a csajszihoz (kis hetyke :P) és azt hittük hogy a dokival már nem is fogunk találkozni, kicsit letörtünk, de aztán fölkísért az emeletre, ott viszont 4-kor jutottunk be hozzá, és mi is benn voltunk kb. fél ó-t, alaposan átnézte minden papírunkat, és kiszúrta, hogy az immunológián belül még 1-2 faktort nem néztek meg, ezt pótolnunk kell.


az út piszok hosszú, de járható volt mindenfelé. Az intézet tiszta, rendezett, a gárda elég furcsa és "lusta", de nincs az a nagy káosz mint Debiben. Szóval nagyon meg voltunk velük elégedve, a doki a lényeg.

2010. febr. 10. 12:03

Sziasztok! Megvenném, ha van valakinek eladó Progesteron Cont 25 mg Amp. Orig. No. quinquaginta, 50 Inj. !

Sürgős! Előre is köszönöm!

A számom: 06. 70. 333. 7500

103. f527747ea7 (válaszként erre: 102. - Remény21)
2010. febr. 9. 18:06

Szia Remény21!


Én is debreceni kaális vagyok, és fontolgatom a győribe való áttérést. A debreceni kaális eredményeket "át lehet kérni " Győrbe, vagy mindent előlről kell kezdeni? Ha túl vagy az első konzin, érdeklődve várom a tapasztalatokat. Ja, és mennyi idő telt el az időpontkérés és a mostani konz. között?

102. Remény21 (válaszként erre: 101. - T.Orsa)
2010. febr. 7. 14:49

Köszi :D

Mindenképp megírom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook