Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri Kaáli Intézet infók fórum

Győri Kaáli Intézet infók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯
24701. nanosz
2017. nov. 15. 21:51

De ne vesszünk össze szerintem egymással. Mindannyiónknál az a fő cél hogy az áhított kisbabánk megszülessen. én szívesen olvasom ezt a csoportot és nyitott vagyok az újdonságokra vizsgálatokra mindenre és örülök minden jó hírnek.

Én mindenképpen eljottem volna Győrbe akármit is olvasok mert el akartunk jönni, ez történt, így már jó ideje máshova járok mert továbbra is minden reggel újra csak annyival szembesülök hogy felébredtem és csak az álmomban voltam anya. De azok leszünk. Eszemben sincs feladni.

24700. Ketlin (válaszként erre: 24696. - Nanosz)
2017. nov. 15. 21:34

"ahogyan ezt kezelték és kommunikálták"

Ez a kulcs mondat!!!!!

24699. Ketlin (válaszként erre: 24695. - Slg18)
2017. nov. 15. 21:34
Teljesen egyet értek, sajnos itt pár embernek fáj, hogy kezd kiderülni róluk az igazság :)
24698. Ketlin (válaszként erre: 24694. - Ancsuszmaci)
2017. nov. 15. 21:33

"Ja és nem ,nem vagyok ott dolgozó"

DEHOGYNEEEEM, vagy sógor, koma, jóbarát :D

24697. babuka2017
2017. nov. 15. 21:30

Én azt mondom, hogy nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja.

Csodákra itt sem képesek. Én nem egy, elégedetlenül távozó beteget ismerek. Volt akinek a sokadik lombik is sikertelen volt és máshol pedig rögtön sikerült.

Ez az intézet sem különb a többinél és az ember akkor már inkább ott költse el a pénzét, ahol legalább korrektül bánnak vele. Persze biztosan van itt is olyan, akivel mindenben korrektek....

Nem kell ide amúgy a média, mert a betegek között a rossz hír úgyis gyorsabban terjed, mint a jó.

Nem lepne meg, ha K. dr. úr nyugdíjba vonulása után nagyon megcsappana a betegek száma. Aztán pénzéhes K. G. -nak már nem lenne tovább érdeke megtartani. Mert hát ez is benne lehet ám majd a pakliban...

24696. nanosz (válaszként erre: 24694. - Ancsuszmaci)
2017. nov. 15. 20:23
Én is ennyit szerettem volna. Anyává válni. Be akartam kerülni mert a legjobbakat hallottam. És leírtam a valódi tapasztalatomat. Ne én szégyelljem magam, mert én igazán nem viselkedtem csúnyán, és hazudni sem szoktam. Sorstárs vagyok mint a többiek.. számomra nem azt nehéz elfogadni hogy nem vállalnak mert ez egy döntés hanem ahogyan ezt kezelték és kommunikálták.
24695. slg18
2017. nov. 15. 20:15

Sajnos a győri intézmény által képviselt hozzáállás évek óta kritikán aluli....


Lehet valaha az ország legjobbjai köze tartozott, de az utóbbi időben egyre elfogadhatatlanabb magatartást tanúsítanak. Kőrösi doktor szaktudása vitathatatlan, DE nem az egyetlen orvos e teren!!!!


Az asszisztensek többségének viselkedése pedig siralmas..,.

2017. nov. 15. 19:34
Szégyelljétek magatokat,hogy ilyen szintre süllyedtetek,hogy itt nyalogatjátok a sebeiteket és úszítjátok egymást a vélt vagy valós sérelmeitek miatt! Miért is akartatok bekerülni az ország egyik legjobb,ha nem a legjobb orvosához és intézményébe,ha most meg itt mocskoljátok őket?Most,hogy nem sikerül bekerülni hozzájuk,úgy gondoljátok jogotok van ennyi szitkot és vádat rájuk rakni? Miért akarsz hozzájuk visszakerülni,ha annyira szemetek? Miért nem jó a mostani intézeted?Könnyű így nicknév mögé bújva az intézményre és a dolgozóira fűt fát tücsköt bogarat kiáltani.Hosszú évekig jártunk hozzájuk és soha egy általatok felhozott váddal nem találkoztunk.Mindenki a tudása legjavát adta bele abba,hogy mi is szülővé válhassunk.Csak hálával és szeretettel tudok mindenkire gondolni!! Gondolkodhatnátok egy kicsit mielőtt ilyen koholt vádakat kiírtok ide a nyilvánosság elé.Ja és nem ,nem vagyok ott dolgozó,csak egy örökké hálás anya!!
24693. nanosz (válaszként erre: 24692. - Ketlin)
2017. nov. 15. 18:37

En babázni szeretnék média helyett. És elismerem a doki tudását. Szép lassan össze fog ez nekik gyűlni. Van ismerősünk akinél hibazott Kőrösi hiába mondta punkció után h baj van hazaküldte a súlyos sérüléssel és kb kilökdösték őket az ajtón 4 után és miután visszamentek h mi történt csak rántott egyet a vállán h pont leszarja h majdnem megölte.. és telefonaltak azonnal hogy mi történt de meg fogsz lepődni az orvost se kapcsolták. Amikor ezt mesélték akkor már éreztem hogy nem ez lesz az én utam, és orvosismerősök is mondták h gyorsan menjek innen amikor volt ez a hírzárlat a saját esetemnél mert ez nem etikus, itt ne is nyúljanak hozzám. Akkor mégis reménykedtem h majd hátha kikerekedik ez a történet.

Nekem is okoztak belső vérzést máshol de az engem ellátó orvos nagyon segítőkész és emberséges volt.


a férjem korábban mondogatta h itt kellett volna kezdenünk lombikkal. Az utolsó konzultációról ő is mélységes csalódással jött haza.

24692. Ketlin (válaszként erre: 24691. - Nanosz)
2017. nov. 15. 17:05

Kedves Nanosz.

Sajnálom én is, amit veletek tekttek, gusztustalan.

Köszönm a Tippet, de már kaptam is decemberre időpontot egy új intézménybe, ahol még Körösinél is nagyobb tudású a doki. A recepciósok pedig nagyon aranyosak, emberségesek. Nem miat azok ott Győrben. Nekem anno utazási papírt sem akartak pecsételni, mintha minimum Ők fizették volna. Tiszta szégyen , hogy ezt megengedhetik maguknak :( Kellene már erről egy kis média, mit szólsz? Írj privit :)

Minden jót kívánok nektek :)

24691. nanosz (válaszként erre: 24690. - Ketlin)
2017. nov. 15. 08:49

Szia. Nagyon sajnálom. Velem is megtették. Tőlem csak 7 hónapot vettek el és ebből 1 hónap tömény ideg volt amikor csak közölték h leállították az egész programot és nem tudtam miért és nem mondták meg, mert majd írnak hivatalos levelet. Mindennap az idegtől sírtam hogy nem nekem van e bajom és nem szólnak...

Nézd meg a reprofit oldalát. Van magyar orvos árban ugyanaz és méltó módon profin viselkednek. Győrből sokan ide mennek tovább és anyák lesznek. Ne készítsd ki magad amiatt amin nem tudsz változtatni. A férjem istenítette Körösit mert a lányát tőle kapta de ő is melysegesen csalódott miután ezeket tették velünk. Egy meddő nőnek van így is elég baja....

24690. Ketlin
2017. nov. 14. 18:57

Sziasztok.

Csak szeretném leírni, hogy milyen "kedvesek " Győrben, az egy dolog, hogy az időpontokat milyen elv alapján osztogatják, áhh nem korrupt módon...de amikor valaki elmondja mi helyzet, hol tart, stb., akkor nem mondanak semmit,csak hogy telefonálgass.

Eltelik egy év,másfél és hopp, mire sikerül a 50.000.0000 hívás után végre időpontot kérni,kiderül, nem tudnak fogadni, mert Te, el mertél menni (anyagi okok , és a rengeteg várakozási idő miatt), egy mási társ intézménybe.

Milyen orvos az ilyen ember, erre esküdött fel? Játszik más ember/emberek életével? És a "kedves assssszisztensek", Ők is Istent játszanak. Nem baj a sors úgy is igazságot tesz!!!!!!!!!

2017. nov. 9. 12:05

Sziasztok!!

Egy kis infót, segítséget szeretnék kérni. Vagy az is jó lenne, ha valaki aki már előbbre jár, az írna. Rólam röviden annyit, hogy van egy gyönyörű 10 éves kislányom, de a testvér.... sajnos nem jön... Többször neki futottunk már, de valahogy a Kaáliig soha nem jutottunk el, igazából Én nem akartam... Idén belevágtunk mégis csak, mivel az idő telik, én 33 vagyok, de a férjem már 49. Nagyon nehezen kaptunk időpontot.... vagy 3 hónap próbálkozás után június 13.-án voltunk először. Kiírták a kötelezőket..... egy hónapon belül meg is csináltattunk minden vizsgálatot... Ezek után megint nagyon nehezen kaptunk időpontot... Szeptember 13 volt a következő időpont, amire mi nem mentünk el. Kicsit megingott a kapcsolat..... Következő időpont október 8. Szóval tegnap voltunk.... És itt most felgyorsultak az események. Eredmények minden rendben van, mindenkinél. Következhet az inszemináció. Hol állok a ciklusba? Mondom 4.-nap. Erre az orvos, hogy akkor az a 3. nap akkor még ebbe a hónapba mehet is. Tegnap vettem be az első Costybegytet, vasárnap meg kedden kell szúrni a Gonal F 300-ból 75-öt. Szerdán vérvétel, ultrahang... Annyira felgyorsultak az események :) Persze nagyon örülünk, csak az előzmények alapján, nem erre számítottunk. Igazából ez az inszemináció érdekelne, hogy mire i számítsak... ?? Nagyon szépen köszönöm előre is.

24688. Szabinaa3
2017. nov. 8. 18:48
Sziasztok! Na tegnap végre megjött. Ma voltunk győrbe. Péntektől kell szúrni a gonal-t napi 150-et és hétfőn újra uh meg vv. :) volt egy kis félreértés tegnap, a recepción nem tudtàk hogy ha mi szerezzük be a donort akkor nem kell kérvény a kaáli prof.tól hogy tb-s legyen a lombik , így fizetősre írtak fel de ma aztán tisztáztuk és átraktak tb-re. 😊 úgyhogy így a 900-as Gonal F 9500 Ft-ba került. Veletek mizu? Ki hol tart?
24687. Brigee77 (válaszként erre: 24686. - Kicsierzsi)
2017. okt. 29. 22:06
Hozzá még nehezebb bejutni, ritkábban ad ki időpontot. Remélem sikerül !
24686. kicsierzsi (válaszként erre: 24685. - Brigee77)
2017. okt. 29. 22:02
Köszi a választ, mi is gondoltunk már arra, hogy egyszerre több családtag is hívja őket, a második tel.számról nem is tudtunk! Mi Kőrösi doktorhoz szeretnénk menni, úgyhogy próbálkozunk tovább!
24685. Brigee77 (válaszként erre: 24684. - Kicsierzsi)
2017. okt. 29. 21:02

Szia! Sajnos nem egyszerű Győrbe időpontot kapni:( Érdemes több családtagnak is hívni őket egyszerre. 2 számuk is van : 96/511-210 és 511-213.

Valóban elmondják hogy 8-tól lehet, de azért 2-3 perccel előtte már nem gond. Mi is jártunk úgy hogy 8:13-kor már elfogytak az időpontok pedig 3-an is hívtuk őket. Érdemes rákérdezni mikor adnak ki újra, azt általában tudják , ha nem is napra pontosan. Boga doktor gyakran ad. Naponta többször is lehet hívni. Nincs rá recept , de kitartás hamarosan sikerülni fog !!!

24684. kicsierzsi (válaszként erre: 24648. - Szabinaa3)
2017. okt. 29. 20:38
Szia! Köszi a válaszodat, én is próbálkoztam hívni őket fél nyolckor, fel is vették a telefont és letoltak, hogy 8-kor nyitnak és akkor hívjam őket.8 órakor már foglalt volt, azon a hétfőn is amikor állítólag adták a novemberi időpontot. Fél 10-kor már nem volt, legalább is ezt mondták!Semmi segítőkészség nincs bennük!!!
24683. kicsierzsi (válaszként erre: 24676. - Hope_88)
2017. okt. 29. 20:31
Szia! Köszönöm szépen, akkor nem utazunk el fölöslegesen Győrbe!
24682. Brigee77 (válaszként erre: 24681. - Ketlin)
2017. okt. 26. 17:57
Igen , jól !
24681. Ketlin (válaszként erre: 24679. - Brigee77)
2017. okt. 26. 17:49
Oh. Akkor csak jól tudtam?! 😐
24680. Ketlin (válaszként erre: 24677. - Syncron)
2017. okt. 26. 17:48
Akkor rosszul informáltak.😊
24679. Brigee77 (válaszként erre: 24678. - Brigee77)
2017. okt. 26. 17:21
TB-s -nél a gyógyszer 10%-át, fizetősnél a 45%-át kell fizetni :(
24678. Brigee77 (válaszként erre: 24677. - Syncron)
2017. okt. 26. 17:18
A fizetős lombiknál sajnos nem ugyanannyi a gyógyszer ár , drágább lett 10.01-től ! A TB-s viszont jelentősen csökkent.
24677. syncron (válaszként erre: 24675. - Ketlin)
2017. okt. 26. 16:18

Szia!


Ma beszéltem egy gyógyszertárral, és ott azt mondták, hogy október 1-től a fizetős gyógyszerárak ugyanazok, viszont a TB-s gyógyszerek támogatását növelték, így csökkentek az árak.

24676. Hope_88 (válaszként erre: 24670. - Kicsierzsi)
2017. okt. 26. 15:45
Sajnos csak telefonon adnak időpontot...
24675. Ketlin (válaszként erre: 24672. - Syncron)
2017. okt. 26. 15:42
Szia most változik a törvény. Úgy tudom hogy kevesebb a támogatás a fizetős lombik gyógyszereire.
24674. Ketlin (válaszként erre: 24671. - Lajra)
2017. okt. 26. 15:37
Szia. Nincs ilyen jellegű tapasztalatom. Csak olyan, amikor erőltették ès memt a :kukába" 2 ciklus. Egy TB-s ès egy fizetős.
24673. Ketlin (válaszként erre: 24670. - Kicsierzsi)
2017. okt. 26. 15:35
Szia. Ez engem is érdekelne 😊
24672. syncron
2017. okt. 26. 13:59

Sziasztok!


Van köztetek olyan, aki a győri kaáliban csináltatott nem TB-s beültetést? Múlt héten kaptunk tb-s időpontot áprilisra, viszont ha fizetősre mennénk, akkor már decemberben sorra kerülhetnénk. Nem feltétlenül sürgős a dolog, viszont az átfutási időket elnézve rengeteg idegeskedést megspórolhatnánk, ha már idén sort keríthetnénk a beültetésre. Azzal tisztában vagyok, hogy a beültetés költsége 360.000 Ft, viszont nem tudom, hogy a gyógyszerárak hogyan alakulnak tb-s/nem tb-s verzió esetén. Ha esetleg ezzel kapcsolatban tud valaki infót adni, azt megköszönöm.

❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook