Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyomor bypass lefogyásra fórum

Gyomor bypass lefogyásra (beszélgetős fórum)


741. Hencsi28 (válaszként erre: 737. - Petigyerek)
2012. ápr. 4. 20:03
Én is sajnálom! Én a Norbi diétának nem igen voltam híve sosem, de mióta egyre több emberről hallani illetve látni, hogy vissza szedi a leadott súlyt vagy többet, azóta főleg! A Norbi diétája, az egy komplett életmód váltás, ami az embertől függ, hogy ki meddig bírja! A másik ha úgy akarsz étkezni nap, mint nap, ahogy a Norbi javasolja, azt nem tudom, hány ember bukszája bírja jelenleg itt Magyarországon!?
740. Petigyerek (válaszként erre: 738. - Hencsi28)
2012. ápr. 4. 20:02
Elemér hozta haza ezt a fajta műtétet. A legjobb emberileg orvosilag :)
739. 9c719606b2 (válaszként erre: 733. - Petigyerek)
2012. ápr. 4. 20:01

Hé, ezek az én szavaim, az én érzéseim!!! :-)

Én olyat olvastam rólad, hogy kizárólag azért nem szóltam be a patkánynak, mert nem érdemli meg, hogy az ujjaimat koptassam... :-)

Reméltem, Te már túl vagy ezen a mély lelkizésen. Őszintén sajnálom, ha még mindig kísért.

738. Hencsi28 (válaszként erre: 736. - Prod)
2012. ápr. 4. 20:00
Veszprémben! Miért csinálják máshol is talán az országban? Én úgy tudom, hogy jelenleg csak itt Veszprémben csinálnak ilyen műtétet!
737. Petigyerek (válaszként erre: 735. - Hencsi28)
2012. ápr. 4. 19:59
Én ezt fél éve tudtam :( sajnalom Kovit :(
736. prod (válaszként erre: 716. - Hencsi28)
2012. ápr. 4. 19:58
Hencsi: kb. 3 perc. Olvass vissza mennyire féltem és milyen kellemesen csalódtam. Hol csinálják?
735. Hencsi28 (válaszként erre: 733. - Petigyerek)
2012. ápr. 4. 19:54

Petigyerek!


Most volt egy 10 perce az aktívban, hogy a Kovi is vissza hízott 150 kg-ra! Szóval nem vagy egyedül, sőt nagyon sok olyan emberről hallani, akit a Norbi lefogyasztott sikeresen, de sajnos nem tartósan!

734. Hencsi28 (válaszként erre: 730. - 9c719606b2)
2012. ápr. 4. 19:52
Igen, így van Réka, mindenkinek a saját baja a legnagyobb! Én is attól tartok, hogy ha majd meg lesz a műtét és utána tényleg sikerül ledobnom azt a 20-30 kg-t, majd a hátam mögött az emberek azzal lesznek elfoglalva, hogy én azért csináltattam ezt meg, hogy karcsú (csini) legyek, de közben fogalmuk sincs arról, hogy az elmúlt két évben min ment át az ember illetve mennyi pénzt költött el különböző orvosokra, hogy megtudja, hogy mi a fene baja is van! A legtöbb ember sajnos rossz indulatú és irigy, tisztelet a kivételeknek!
2012. ápr. 4. 19:52

Miért kapok hideget meleget:

Mert egyszer voltam már képernyőn és rengeteget fogytam, 4 év alatt vissza híztam erre válasz akarat gyenge vagyok. Persze és az a több ezer emeber aki jojozik mint én Ők is akarat gyengék. Akinek kevesett kell fogyni nem értik miért nem fogytál, akinek jelentős többlet van érti nem szól, nyel.

Megkerestem azt a megoldást ami végleges erre az a válasz megoperáltak nem akarok enni igy könnyű, erre mit mondasz persze könnyű. A lelked amig ide jutottál senki nem érdekel, de nem is értik.

Egy példa, megfáztam hétvégén és nem voltam egy baráti vacsorán mert figyelek másokra nem voltam jól. Tegnap kaptam egy telefont, igaz hogy a műtét miatt hányok és fekszem otthon ? És aki hívott imádni való, akitől meg a hír jött mindegy ... :) Bocsánaz ha hosszú lett :)

732. 9c719606b2 (válaszként erre: 729. - Petigyerek)
2012. ápr. 4. 19:46
De miért mondod, hogy bántanak? Legfeljebb irígykednek (mint én is :-)), nem?
731. Hencsi28 (válaszként erre: 729. - Petigyerek)
2012. ápr. 4. 19:46
Petigyere, én elhiszem és nagyon szerencsésnek tartom magam, hogy ilyen időpontot kaptam! A telefonban először nekem is szeptembert mondott a doki és mire a személyes találkozóra került a sor, május lett belőle! Aminek persze nagyon örültem! Minél előbb szeretnék már babát és ezért sem szerettem volna sokat várni, mivel a műtét után egy évet ajánlatos várni!
730. 9c719606b2 (válaszként erre: 728. - Hencsi28)
2012. ápr. 4. 19:45

Na ez az, amit közösen gondolkodva megpróbálhatnánk megfejteni, mert kell benne lennie valami logikának, illetve ha csak ötletszerűen röpködnek az időpontok, az nem korrekt.

És persze, mindenkinek a saját baja a legsúlyosabb, de az a kérdés, a doktor mi szerint mérlegel.

2012. ápr. 4. 19:43

Ahogy képes lehet Elemér több műtétre , többet fog operálni szerintem érdemes egy picit várni :)

Nem fognak idő előnyhöz jutni hiszen Elemér tudja ki mikor jelentkezett és az alapján segít. Hencsi rengeteg jelentkező van hidd el.

728. Hencsi28 (válaszként erre: 725. - 9c719606b2)
2012. ápr. 4. 19:35

Réka!


Én március 14-én voltam a konzultáción és május 24-re kaptam időpontot! Nekem nem a súly leadás az elsődleges célom! 20-30 kg kéne leadnom, viszont társbetegségem annyi van mint égen a csillag és egy sikeres terhesség a célom amiből egy egészséges baba szülessen, ami sajnos legutóbb nem sikerült! Szóval nem lehet tudni, hogy kinek mi a legfontosabb! De azt én sem értem, hogy márciusban még májusra volt időpont, most áprilisban meg csak januárra?? Ilyen rengeteg jelentkező lehet???

727. 9c719606b2 (válaszként erre: 726. - Petigyerek)
2012. ápr. 4. 19:35

Te miért kapsz hideget-meleget?? Nem értem.


Ha viszont tényleg azok jutnak időelőnyhöz, akik később jelentkeznek (ha így értetted), az tényleg gáz.

726. Petigyerek (válaszként erre: 725. - 9c719606b2)
2012. ápr. 4. 19:29

Réka ha nem beaj válaszolok :)


1. Jól látod:) Bár azóta én kapom a hideget meleget :))


2. Szerintem a fő a jelentkezés :))

2012. ápr. 4. 19:21

Arra is gondolnunk kellene, hogy milyen körülmények miatt alakulnak így az időpontok.


1. A doktor sem számított talán akkora invázióra, ami a riport után beindult.


1. Nem csak a jelentkezési sorrend, de a betegek állapota is számít (pl. társbetegségek, testtömeg index stb.). Aki 20 kg-t akar fogyni, hogy igazán csini legyen, vagy aki az életéért küzd nap mint nap, 50-60 vagy még több súlyfelesleggel, szintén mérlegelési szempont lehet, nem?

724. Petigyerek (válaszként erre: 719. - Foki Kata)
2012. ápr. 4. 19:21
Kata nem 5 perc alatt lettünk ilyenek :) És ha valaki nyomja menjen le hidd el én adom :)) De van egy pont amin nem szabat túl esni :) És ma reggel voltam pont abban a helyzetben, 3 kg-val kevesebbet fogytam mint akartam és tiszta ideg voltam , majd bele gondoltam hol járok mit tettem értem, azt érzem jó fele megyek :)
723. Hencsi28 (válaszként erre: 721. - Rituka23)
2012. ápr. 4. 19:19
Köszönöm!Mindenféleképpen elolvasom!
722. rituka23 (válaszként erre: 713. - 4d9e08754a)
2012. ápr. 4. 19:19
Szia! Így ismeretlenül is puszilom Timmcsit, és gyors gyógyulást kívánok neki! :))
721. rituka23 (válaszként erre: 716. - Hencsi28)
2012. ápr. 4. 19:18

Szia Hencsi! Szerintem a cikkben választ találsz a kérdésedre! :)

[link]

720. Hencsi28 (válaszként erre: 718. - Petigyerek)
2012. ápr. 4. 19:18
Minél jobban közeledik az idő, annál inkább izgulok! Nagyon jó lenne már túl esni a dolgon! Beindultam, mint a rajzszakkör! :)
2012. ápr. 4. 19:15
Köszi, örülök a sok pozitív gondolatnak, csak szerettem volna mielőbb túl lenni rajta. (vizsgázni is mindig elsőnek mentem)
2012. ápr. 4. 19:14
És ha szabad egy észrevétel, nem gyár ez az operáció az orvosnak is kemény munka. Mi érdekünk minden olyat akit operál pihenten és 100 %-an csináljon. Szerintem :)
2012. ápr. 4. 19:11
Sziasztok ! Timinek gratula, ha valaki beszél vele be mennék megnézni pénteken. Aki pedig el van keseredve ne legyen. Én 5 hónapot vártam és már ma van 2 hónapja, hogy operáltak. Inkább arra kell szerintem figyelni össze kell tenni fejben az utánna következő időt. Miként, hogyan leszünk aktívabb , mi az amit mi is tehetünk jobban legyünk a műtét után ilyenek. És arra is nagyon jó ez az oldal jól fel tudjuk egymást készíteni. Hirtelen ennyi :)))
2012. ápr. 4. 18:50
Nem tudja valaki, hogy az inzulinrezisztencia helyre jön a műtét után? Ha igen, mennyi idő után várható javulás?
2012. ápr. 4. 18:45
Gyomortükrözés meddig tart??? Jövőhét csütörtökön megyek és nagyon félek!!!! :(
714. 4d9e08754a (válaszként erre: 709. - Csippere)
2012. ápr. 4. 18:17
Csak akkor fizetik helyetted (amúgy 13e EUR, ha jól emlékszem), ha van OSZTRÁK egészségügyi biztosításod. Amúgy logikus, egy túlsúlyos beteg, hosszabb távon többe kerül az egészségügynek, ezért fizetik szerintem. Nálunk persze rövid távon gondolkodnak. :(
2012. ápr. 4. 18:14

Ma délután már tudtam vele értelmesen beszélni, jól van, komolyabb fájdalmai nincsenek, folyamatosan adagolják automatával a fájdalom csillapítót.

Amire készülni kell, hogy van egy un. műtőasztal próba, ami azért kell mert műtét során függőlegesbe (is) állítják az asztal, ezért előtte kipróbálják, hogy nem feszít-e valahol a rögzítő szíj (amíg alszol nagyon nem tudsz jelezni :D ). A doki kérdezte Timit, milyennek érzi, mire ő azt mondta, mind ha a hullámvasúton lenne, erre a doki felajánlotta, hogy ha kéri tovább is döntik. :D Szóval jó fej a doki nagyon.

712. 4d9e08754a (válaszként erre: 711. - Prod)
2012. ápr. 4. 18:06
A katétertől ne féljen senki, előtte felnyomnak injekcióval valami kis érzéstelenítőt, fájni nem igazán fáj amíg csinálják, utána max érzed, hogy ott van, utána azt sem. ;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook