Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyomor bypass lefogyásra fórum

Gyomor bypass lefogyásra (beszélgetős fórum)


5301. Gombóc66 (válaszként erre: 5300. - Orsi79)
2013. febr. 15. 18:43
Miért volt giga a műtéted?
5300. Orsi79 (válaszként erre: 5298. - Husi 71)
2013. febr. 15. 18:40

Nem volt! Röntgen volt, ami után, ha minden ok,ihatok.

5 dl vizet apránként .

5299. Gombóc66 (válaszként erre: 5297. - Orsi79)
2013. febr. 15. 18:08
Gyors gyógyulást! puszi
5298. Husi 71 (válaszként erre: 5297. - Orsi79)
2013. febr. 15. 17:20

Szia Orsi!

A gyomortükrözésed volt mütét után???????????

5297. Orsi79
2013. febr. 15. 17:04

Sziasztok Lányok Fiúk!

Minden rendben, köszönöm szépen az aggódásotokat.

2 napig pokolian fájt a fejem, azt hittem megvadulok.

Megvolt a nyeletéses röntgen,ihatok végre.

Látom pár nap alatt mi történt itt?!

:))))

5296. Husi 71
2013. febr. 15. 15:29

Sziasztok!

Orsiról tudtok valamit,hogy van és hogy viseli a mütét utáni napokat???????????????

5295. Luculus
2013. febr. 15. 12:49
Sziasztok!Pár napig nem voltam,na most aztán olvassgathattam vissza.Szép..Hát Tannamari talán gyerek a gondolkodása úgy 10-14éves korosztálynak felel meg vagy még a felső határt meg sem közelíti.
5294. Mauritius25 (válaszként erre: 5292. - 0a0348d3b9)
2013. febr. 15. 11:52
Már idén beléptem a 3.X-be :) de mindenki 22-23nak néz... ez azért jól esik így 30 felett. De hogy visszatérjünk a témánkhoz, igen nekem volt gyomorgyűrűm, 2004-ben műtöttek és sikeresen le is adtam vele 60kg-ot 142kgról 82kgra... a nevemre kattintva találsz is rólam képeket hogy néztem ki 2007ben. Sajnos a gyűrűt gyulladás miatt két év után el kellett távolítani és így fokozatosan diétázgatva visszahíztam 160kg-ra. Nekem is kellett volna szednem vérnyomáscsökkentő tablettát mivel hipertóniát állapítottak meg de nem szedtem így nincs mit elhagynom... :) üdv Mau
5293. 0a0348d3b9 (válaszként erre: 5289. - Nárcisz74)
2013. febr. 15. 10:20
Nagyon jo! Csonti leszel :)
5292. 0a0348d3b9 (válaszként erre: 5290. - Mauritius25)
2013. febr. 15. 10:18

hat nagyon orulok! Ne surgesd magad! Ha a 25 a nevedben az eletkorodat jelenti, akkor ertem en, hogy nehez turelmesnek lenned, de kerlek, legyel az. Menni fognak azok a kilok, csak csinald okosan!

Sportoltal korabban? Mi az az 5-6 evvel korabbi allapotod?

Ne felejtsd, SETA SETA SETA! Gyogyuljon az osszes muteti vagas! Es PROTEIN!


Jaja, a vernyomicsokkentot en is elhagytam - 2 het utan. Nem tudom, mennyire voltal orvosi kontroll alatt korabban, de ne kezelgesd magad. A gyogyszer elhagyasat is beszeld meg a haziorvosoddal.


neked volt gyurud korabban?

5291. nárcisz74 (válaszként erre: 5290. - Mauritius25)
2013. febr. 15. 10:00
Egy orvos által felírt fogyókúrás gyógyszer miatt emelkedett meg a vérnyomásom évekkel ezelőtt, amire gyógyszert kellet volna szednem, de leginkább akkor kapkodtam be amikor nem éreztem jól magam. Tudom nem így kellet volna, de a műtét óta szépen vissza állt arra a 130 körüli értékre.
5290. Mauritius25 (válaszként erre: 5286. - 0a0348d3b9)
2013. febr. 15. 09:48

Szia Bimm!

Köszönöm kérdésed, nagyon jól érzem magam, igaz egy darabig kb 1 hétig stagnált a súlyom, és egy kicsit megijedtem hogy most mi lesz de tegnap előtt újból elindult és két nap alatt újabb -1kg ;-)már úgy döntöttem hogy hetente fogok méretkezni és így megkímélem magam a napi stagnálásos csalódásoktól. Az a helyzet hogy hozzászoktam a műtétet követő hirtelen fogyáshoz -11kg/2hét és ehhez igazítottam a további elvárásaimat... pedig most már valóban itt az ideje hogy beálljon a szervezetem a heti 1-1,5kg-os fogyásra... Ezzel az ütemmel kiszámoltam hogy nyárra a szülinapomra 100kg alá megyek... Áprilistól tervezek heti 3 alkalommal eljárni kardióedzésre és heti 2 alkalom úszás :) Már alig várom hogy ismét úgy nézzek ki mint 5-6 évvel ezelőtt, de a legfontosabb hogy a műtétnek köszönhetően ezt stressz mentesen tehetem meg, mivel a második falat után már nincs éhségérzetem sőt jóllakottnak érzem magam, míg előtte mint többen sorstársak közül a diéták csak még több plusz kilóhoz vezettek és ráadásul pszichikailag is kikészítették az embert... Valóban kíváncsi vagyok Tannamarira 5év múlva... nemcsak testileg de milyen lelki állapotban lesz a sorozatos diéták következtében... de kívánok neki sok sikert hozzá... Igen, és még valami... Nem tudom a többiek hogy vannak ezzel, nekem viszonylag magas volt a vérnyomásom a műtét előtt de gyógyszert nem szedtem rá... 140-160/90, viszont a műtét óta alacsony a vérnyomásom 100-120/65-80. Más is tapasztalt ilyet? Üdv Mau

5289. nárcisz74 (válaszként erre: 5235. - 0a0348d3b9)
2013. febr. 15. 09:37
Bocsika, hogy csak most válaszolok,de el voltam havazva. Nagyon örülnek! Apukám aggódott talán a legjobban értem, minden ledott kilót megkönnyez a drágám. Nagyfiam multkorában nézegette a nyári fényképeket, és bizony elsírta magát.Az én hites uram pedig mindig azt kérdezi, hogy mikor megyek a varrónőhöz. Mindeki velem örül!!!
5288. nárcisz74 (válaszként erre: 5285. - Csippere)
2013. febr. 15. 09:23
Ámulva, bámulva olvasom a kialakult helyzetet! Csipperéből a próféta szólt, mintahogyan mindenkiből. Én csupán egy valamit nem értek, de azt nagyon: hogy a búbánatba keveredik ide valaki, akinek semmi köze az elhízáshoz, a bypasshoz?????
5287. gbabi50
2013. febr. 15. 08:44

Sziasztok!

Elolvastam en is a Tannamari beszolasat,csak azt kivanom neki hogyha nem erti hogyan kerulhetb az ember olyan helyzetben hogy elhizzon,hat tapasztalja meg a sajat boren,akkor majd megerti:)En is nagyon hiu voltam,mar 58-60kg mmal is fogyoztam,aztan 30 ev alatt sikeres fogyasaim eredmenye 120kg,no komment,es ez 30 ev szenvedese,sokszor olyan ehes voltam hogy szedelegve jartam,hat neki is ugyanezt kivanom,csakhogy aztan tudja megerteni,hahaha,mert ugye most meg nem erti.

2013. febr. 15. 05:09
mauritius hogy vagy?
5285. Csippere (válaszként erre: 5284. - Mauritius25)
2013. febr. 14. 21:35
:D
5284. Mauritius25 (válaszként erre: 5278. - Csippere)
2013. febr. 14. 21:32
Kedves Csipere! Én is felháborodva olvastam Tannamari hozzászólásait, s úgy érzem rátapintottál a lényegre. Biztos hogy a felsoroltak valamelyike ha nem mindegyike jellemző Tannamarira. Tudjátok vannak olyan emberek akik nem tudják elfogadni más emberek sikereit, az ilyeneket csak sajnálni tudom. Egyúttal szeretnék gratulálni Orsinak a sikeres műtéthez és mielőbbi gyógyulást kívánok! Üdv Mau
2013. febr. 14. 21:14

Kedves Tannamari1

Látom ki verte nálad a biztosítékot az általam leírtak.Hozzászólásaidból levontam hogy milyen ember gyűlölő vagy,szerintem elég mély depresszióban lehetsz, talán azért mert te is az elhízottak csoportjába tartozol és lelked mélyén te is szeretnéd a műtétet csak lehet hogy nem engedheted meg vagy nincs lehetőséged rá hogy hitelt vegyél fel.Azért nem kell az itt jelenlevőket drasztikusan kritizálni,hidd el nagyon jó hogy itt mi mindannyian felismertük hogy segítségre van szükségünk és ez a műtét erre nagy megoldás.Biztosan nézed a médiát-újságokat olvasol és hány c...eb megy plasztikáztatni pedig ők igazán csinosak de mindíg ők is vágynak vmire-zsírleszívás-cici nagyobbítás-kissebbítés gondolod ezek a műtétek nem kockázatosak dehogynem.De a szépségért és az egészségért megkell szenvedni.Nekem trombózisom volt hozzáteszem nem azért mert túlsúlyos vagyok,életem végéig véralvadás gátlót kell szednem és teljesen eltiltottak a futástól,spiningtől,szaunázástól,kerüljem a meleg vizet és még sorolhatnám.Külföldön több ilyen műtétet végeznek sikeresen és nagyon jó hogy kis hazánkban erre van lehetőségünk.De azt gondolsz amit akarsz, engem megsérteni nem tudtál bízom benne a többieket sem.Mindenkinek sok sikert.Hajrá!

5282. 1a44ad4b58 (válaszként erre: 5277. - Klaribaba22)
2013. febr. 14. 21:04
Gratula Orsinak, már túlvan a nehezén:-)
5281. TBálint76 (válaszként erre: 5278. - Csippere)
2013. febr. 14. 20:00
Ez nagyon szép volt :)
5280. Gombóc66 (válaszként erre: 5278. - Csippere)
2013. febr. 14. 19:51
Like!
5279. Husi 71 (válaszként erre: 5277. - Klaribaba22)
2013. febr. 14. 18:46

Szia!

Kösziszépen,hogy irtál az Orsirol,jobolást kivánok neki.

5278. Csippere (válaszként erre: 5268. - 6fecf135ba)
2013. febr. 14. 18:31

Látom a pénzre vagy ráfagyva nagyon :) csak szeretnélek pontosítani: a műtét 1,5 millió Ft, nem párszázezer és ezt itt mi mind előteremtettük :) A hozzászólásaidból látszik, hogy nem vagy éppen egy Mensa tag (már ha egyáltalán tudod az mi). Gondolom lehet pár személyes problémád: pasi nincs vagy gázos, gyerek nem jött össze, vagy egyedül neveled és a meló sem úgy megy ahogy kéne. Plusz van egy valag hitel a nyakadban és igazság szerint azért tartóztatod magad olyan ügyesen a hízással akőcsolatban mert folyamatosan savanyúcukor van a szádban és az akadályoz a kajálásban, mellesleg ettől ilyen elképesztően "magasak" a humán értékeid :)

Szerintem értékelgesd a kis életedet, biztosan találsz benne valamit, amin tudnál jelentősen javítani. Ja és néhány barát is esetleg megadatna, ha kibékülnél magaddal és a világgal. Szóval kicsit pozitívabban, empatikusabban is lehet élni. Ha már az intelligencia osztásnál lemaradtál kompenzáld mással. Hidd el sokaknak sikerül :)

2013. febr. 14. 18:22

Sziasztok!

Beszéltem Orsival,túl van a műtéten,a feje fáj nagyon,különben tűrhetően van!:)

5276. Réka 196
2013. febr. 14. 18:14

Én ilyen karakán hölgy / úr / bármi helyében nem alacsonyodnék le odáig, hogy bármilyen szinten kommunikáljak a sok gusztustalan hájas (vagy ex-hájas) emberrel! Egyszerűen nem kell rólunk tudomást venni, hiszen alacsonyabb rendűek vagyunk.


Kívánok tehát mindössze annyi akaraterőt (de minek is, hiszen NEKED van bőven), amennyi ahhoz elegendő, hogy távol tartsd magad ettől a fórumtól.

2013. febr. 14. 17:37
Kedves Freddy, és a többiek, ne húzzátok fel magatokat! Ez a nő annyit se ér, hogy pislogjunk egyet miatta, nem hogy idegeskedjünk! Ha minden b*rom miatt izgatnánk magunkat, aki a földön él, más dolgunk se lenne.:))
5274. Freddy
2013. febr. 14. 16:48
Hazajöttem, olvasgatok és majdnem elájultam. Nem akartam hinni a szememnek amiket Tannamari írt. Ti már mindenre reagáltatok nagyon ügyesen okosan. Én csak annyit fűznék hozzá, hogy nem csak minket, hanem a velünk együtt élő szeretteinket is földbe döngölte. Itt sokunknak van szerető és támogató párja, aki minket így is ugyanúgy szeretett mint elötte, vagy most a fogyás után. Kikérem magamnak/magunknak/, hogy gusztustalanok vagyunk. Nyilván szebbek vagyunk vékonyabban, de szerintem ez pont olyan mint más betegség. Gondolom Tannamari amikor beteg vagy idős lesz, az ő párja / feltéve ha van neki!/ már tiplizik is le, hiszen már nem lesz olyan vonzó. Hogy lehet ember ennyire együgyü? A szerelem, vagy szeretet 10-20-30 év múlva sem változik, főleg nem attól, hogy hogy nézünk ki. Az ápoltság stb. az egészen más. Szerintem akik mi itt vagyunk, legyünk nők vagy férfiak attól, hogy elhíztunk, még nem voltunk ápolatlanok és gusztustalanok. Minket így is lehetett szeretni. Még senkit nem olvastam aki azért akarta volna a műtétet, mert a párja kényszerítette volna. "Imádom az ilyen kedves empatikus embereket mint Tannamari" Bár látom már nincs itt a forumon, de remélem még olvas minket. Gratulálok az összes hozzászólásához. Egy szó mint száz szerintem mi itt mindannyian nagyon büszkék lehetünk magunkra, hogy mertünk és tudtunk ilyen lépésre vállalkozni. Hiszen minannyian küzködtünk műtét elött a különböző félelmeinkkel, lelkiismeretünkkel és valjuk be mindenki félt egy kicsit az ismeretlentől, hiszen ez egész életünkre kihat. Reméljük pozitívan.
2013. febr. 14. 14:25
Helyesbítés: Senki nem kérte sem a sajnálatodat, sem a szánalmadat.
5272. Bözsi néni (válaszként erre: 5268. - 6fecf135ba)
2013. febr. 14. 14:25

Ja, és senki nem kértem sem a sajnálatodat, sem a szánalmadat.


Önszántadból jöttél ide kötözködni meg fikázni. De ha te ettől érzed jobban magad....


Mindenesetre ez ország-világ előtt megmutatja, milyen ember vagy.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook