Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyomor bypass lefogyásra fórum

Gyomor bypass lefogyásra (beszélgetős fórum)


10011. zsuzsi135 (válaszként erre: 10009. - Dagi peti)
2016. ápr. 8. 19:51

szia ne haagudj de le kell irnom valamit....

szerinted mi csak ugy nyomtatoval nyomtatjuk a pénzt!?

Itt ha visszaolvasol MINDENKI vagy....

-kölcsönt vett fel

-Külföldön dolgozott Mint egy lo

-vagy a család segített

-vagy az összes egyben

nem kis pénzröl van szo 1.5 millio

meg fogod oldani ....

Mindenki más megoldotta SAJÁT eröböl IGY VAGY UGY

Erösítsen a tudat....MEGCSINÁLOD SAJÁT ERÖBÖL

ÜDV ZSUZSI

10010. JJnew (válaszként erre: 10000. - Dagi peti)
2016. ápr. 8. 17:55
TB ugy tudom hogy tamogatja a gyurut. Az jobb mint a semmi. Ugy tudom hogy a felet kell fizetni.
10009. dagi peti
2016. ápr. 8. 10:26

Sziasztok!

Köszönöm a tanácsokat, mindent kipróbáltam már nem vagyok kezdő! SZENTIMRE???? DECEMBERBEN VOLTAM, EGY FUXOS DOKTORNÉNI ALÁZOTT,HOGY MIT KERESEK ÉN ITT ILYEN KÖVÉREN.HA ÉN NEM TUDTAM MAGAMON SEGÍTENI TŐLÜK MIT VÁROK? PERSZE MIELŐTT EZT MONDTA FEL AJÁNLOTTA, HOGY 2HÉT 85000FT AKÁR 3NAPON BELÜLI BEFEKVÉSSEL VAGY TB-RE 4HÓNAP MULVA.

EGYSZERŰEN FELÁLLTAM ÉS KISÉTÁLTAM.

EGY DIETETIKUS SEGITSÉGÉVEL ÉTKEZTEM EDDIG, DE SAJNOS ANYAGI NEHÉZSÉGEIM VANNAK.

4HÓNAPJA SEGÉLYBŐL NEM LEHET VIRGONCKODNI, NEM VOLTAM MÉG ÉLETEMBEN ENNYIRE PADLÓN!!

2 HETE KUNYERÁLOK ITT A NETEN 5 FT NEM KÜLDÖTT SENKISEM!NEM IS KELL NEKEM!!TALÁN EZ IS ERŐSÍT MAJD ENGEM.

2016. ápr. 8. 08:47

Sziasztok! 153 kilos voltam, mai napig nem fogom fel hogyan hagyhattam magam ennyire elhizni. Mintha nem is en lettem volna, nem voltam eszemnel. Probalom nem kutatni mar a mierteket, mert nincs sok ertelme, elmult, biztos meg volt az oka amiert nekem ennyire meg kellett hiznom.


Egyszer csak meguntam es elkezdtem dietazni. Lusta vagyok, nem sokat mozogtam, szinte semmit. 1 ev alatt le is ment rolam konnyeden a felesleg. Semmi gyogyszer, vagy varazslat, sok zoldseg, cukros kolarol a cukormentesre valtottam, es mindenbol sokkal kevesebbet ettem.


A borom nagyon szepen alkalmazkodott az uj helyzethez, a karomat sulyzozassal majdnem teljesen rendbe tettem (ez kb az egyetlen sport amit onkent elvegzek a karom miatt).


87 kilo vagyok most bar a csaladom azt mondja 70 kilonak nezek ki.


3 hete volt hasplasztikam TB alapon a Szent Imre korhazban. 1 forintomba sem kerult a mutet.


Van egy nyilvanos kep felrakva az oldalamra az uj hasamrol. Ha ranezek el sem hiszem hogy valaha mennyire el voltam hizva.


Ezt azert irtam le hogy ha csak 1 embert tudok biztatni vele, hogy van megoldas es kiut, akkor megerte!


Hozzateszem, a plasztika a legnehezebb resze a dolognak (reszemrol). A fogyas.... kb 2 hetig volt nehez utana ment magatol. Es nem mondtam le semmirol csak kevesebbet ettem mindenbol. Ha meg elcsabultam es teleettem magam csokival, nem tortent semmi masnap ment tovabb a dieta es igy is lement :)


Sok sikert mindenkinek!!

10007. 2664dcbb41
2016. ápr. 8. 06:52
Nekem van egy életbiztosításom, ami egészségügyi mütéteket fizet, vagy részben, EZT nem fizeti, mondván, hogy szépészeti műtétnek számít.... Nem voltam ideges....
10006. ojuna (válaszként erre: 10005. - Zsuzsi135)
2016. ápr. 7. 22:19
Ohhh...mondjuk en 7 evvel ezelott voltam ott, hat ez nem jo hir az othoniaknak:( Szepeszeti beavatkozas 150 kilo felett....hahaha....szegyelhetik magukat, hogy nem tamogatjak legalabb az extrem elhizottakat...koszi az infot es bocsika, ha rosszat irtam :(
10005. zsuzsi135 (válaszként erre: 10004. - Ojuna)
2016. ápr. 7. 21:51

sziasztok.....

szoval az elmult 5 évben miota a magyar orszagon mütét van EGYETLEN EGGYET SEM támogatott a tb.

ezt tb-töl tudom ott dolgozik EZ LUXUS mütét szerintük szépészeti beavatkozás.

10004. ojuna (válaszként erre: 10000. - Dagi peti)
2016. ápr. 7. 20:59

Peti ezt olvasd el!

[link]

10003. ojuna (válaszként erre: 10000. - Dagi peti)
2016. ápr. 7. 20:53

Kedves Peti!


Ekkora sulynal mar kaphatsz tamogatast a TB-tol, de vegig kell zongoraznod a hivatalos vonalat. Budapesten tobbszor be kell fekudnod az erre kijelolt korhaz Lipid osztalyara ott kell fogynod...talan tobb alkalommal is, de ott az orvossal konzultalva, ha nem vagy kepes sokat fogyni es ok is ugy lajak akkor kapsz igazolast es kerelmezheted a tamogatast. En is vegigjartam ezt, csak akkor en magamtol le is fogytam. Kesobb visszajott, de addigra mar kulfoldon laktam igy ez eluszott. Jarhato ut, talan 1 even belul van eselyed a mutetre fizetes nelkul. Remelem segitettem. Sok sikert!

10002. 2664dcbb41 (válaszként erre: 10000. - Dagi peti)
2016. ápr. 7. 14:08
Szerintem ez nem ide tartozik. Sajnálom, ha valóban ilyen problémáid vannak, de itt max tanácsot kérhetsz, bár ilyen téren is halott mostanság a csoport.
10001. Icuska538
2016. ápr. 7. 08:46
10000. hozzászólás !!!!! Gratuláció, ,,,,
10000. dagi peti
2016. ápr. 6. 09:59

Sziasztok. Bár tudom,hogy szégyen de eltelt 40 év és 202 kg vagyok. Háziorvosom mondta,hogy csináljak valamit mert nagyon gyorsan meghalok. Egész életemben fogyóztam és nem fogyóztam, most 3 hónapja újra kínlódom kb 20kg lement, de fáj mindenem gondolom nem kell ecsetelnem. Izületeim zéro, baypass számomra elég drasztikus, de enélkül biztos a közeli halál. 4 hónapja szociálison tengődöm. Szóval padlón vagyok,de rendesen!Másom nincsen csak egy kis autóm. Vicc, hogy kicsi mert bele férek, de a MI autónk!Most árulom majd, talán kapok érte 3-400ezret.A többit viszont biztos nem tudom előteremteni a beavatkozáshoz. Ezért aki úgy gondolja és tudna segíteni kérem támogasson esetleg, ha tud valakit ossza meg másokkal.

Farkas Mihály Budapest Bank ZRT.

Bankszámlaszám:10104569-79470900-01000005

pár száz forint is óriási segítség nekem!

9999. Taxis j
2016. ápr. 6. 08:05
Sziasztok. Tudna valaki tanácsot adni ma kellene mennem műtét előtti megbeszélésre és mem tudtam időpontot egyeztetni a telefon mem veszik most fel.Szerintetek???
9998. reménykedő50 (válaszként erre: 9996. - Ojuna)
2016. ápr. 6. 06:34
Köszönöm. A műtétek attól függnek, hogy a szervezeted hogyan képes regenerálódni ( vérkép, fizikai állapot stb ). Ezt az orvos, ill. az altató orvos dönti el. A legutóbbi altatásnál két testtájék volt műtve, így egy kicsit fel lehet gyorsítani a folyamatot. Nekem is még a karom van hátra, de azt már csak jövőre tervezem.
9997. ojuna
2016. ápr. 5. 20:57
vagyis akartam mondani a karomon kell meg szabniuk...bar most nyaron jo lesz legyezonek :D
9996. ojuna (válaszként erre: 9990. - Reménykedő50)
2016. ápr. 5. 20:55
Ilyen gyorsan megcsinaljak a mutetet? Februar ota 3 volt neked? Azt gondoltam, hogy minimum fel evet kell varni a mutetek kozott, de ez jo hir...ennek orulok, mert akkor fel even belul akar teljes szepseggel lehet a nyarat elvezned nagyon szuper :) Remelem itt Hollandiaban is hasonlo tempoban csinaljak majd a muteteket, mert jovo nyaron mar esedekes lesz talan nekem is mindharom plussz nekem meg a combomon is szabniuk kell majd :(
9995. ojuna
2016. ápr. 5. 20:47
Csodalatos...szivbol gratulalok !!!!!!!
9994. reménykedő50 (válaszként erre: 9992. - Zsuzsi135)
2016. ápr. 3. 17:07
Az ár privátban ment !
9993. reménykedő50 (válaszként erre: 9992. - Zsuzsi135)
2016. ápr. 3. 17:05
Köszi! Az István kórházban. Sebestyén Judit műtött, Ő az aki a legtöbb műtétet csinálta byapassok-nál. Szinte mindenki benne bízik. Ezek a képek, még műtét előtt készültek.
9992. zsuzsi135 (válaszként erre: 9990. - Reménykedő50)
2016. ápr. 3. 13:12

GRATULA!!!!!

szabad kérdezni hol volt a plasztikai mütéted????

ÉS ha már kiváncsi lehetek....!??Ár!?ÜDV ZSUZSI

9991. csaba72
2016. ápr. 2. 20:11
Én még kórházban :-))))
9990. reménykedő50 (válaszként erre: 9989. - 2664dcbb41)
2016. ápr. 1. 13:51
én is felkészültem , mint mindenki , hogy változni , fog az étkezésem. Nálam szerencsére se dömping, se hányás nem jelentkezett. Kb. 9 napos voltam mikor együtt főztünk a férjemmel. fasírt , rántott hús, hideg sali. A nyálam is folyt. Akkorra már undorodtam a pépestől. Attól kezdve mindent eszek amit megkívánok, persze a mi kicsi adagunkban. Hányni kétszer hánytam az almától, de már azt is meg tudom enni. Február végén kezdtem bele a plasztikákban, mivel az én koromban sajna már nem annyira rugalmas a bőr. Túl vagyok a hasplasztikán, a combon, és a mellfelvarráson. Eddig nagyon elégedett vagyok , igaz a legutóbbi műtét kb 1 hete volt. remélem ez után sem lesz semmi komplikáció. Sajnos ilyen nagy súlyvesztésnél szinte elkerülhetetlen a korrekciós műtét. Tisztelet a kivételnek.
9989. 2664dcbb41 (válaszként erre: 9985. - Reménykedő50)
2016. ápr. 1. 13:14
Gratulálok, nagyon csinos vagy! Fiatalodtál 15 évet minimum. A bőröd hogy bírja? Az étkezéssel hogy állsz?
9988. reménykedő50 (válaszként erre: 9927. - 72ZSU)
2016. ápr. 1. 12:14
Hajrá !! Hajrá!! :) Nagyon ügyi vagy !!
9987. reménykedő50 (válaszként erre: 9912. - Kiel)
2016. ápr. 1. 12:11
Mo.-on a hasat azt hiszem 10 hónap után műtik OEP támogatással. 12-13 BMI leadása után.
9986. reménykedő50 (válaszként erre: 9880. - Amandalear)
2016. ápr. 1. 11:50
Szia !! Nagyon jól nézel ki:) Örülök, hogy még találtam tőled is bejegyzést!! :)
2016. ápr. 1. 11:38
Sziasztok! Már rég jártam itt. De úgy érzem, hogy tartozom ennek a csoportnak, hogy beszámoljak, a műtétemről. Engem 1,5 éve műtött meg Mohod doktor, egészségi okok miatt döntöttem a műtét mellett. A szívem, ízületeim, és gerincem nem bírta a sok sok kilót. Sok jó tanácsot kaptam anno itt . 130 kg volt a kezdő súlyom, most 70 kg vagyok. Azok közé tartozom, akinek elég simán zajlott a byapass utáni időszak. A vitaminjaim is teljesen rendben vannak eddig. Csak a D-t kellett pótolnom. Úgy érzem elértem a célomat, fél éve rendszeresen sportolok ami végre nagyon jól esik. Feltöltöttem ( remélem sikerült  ) pár képet, hogy inspirációt adjak azoknak akik még gondolkodnak . szóval az egészségen kívül ezt is kaptam a műtéttől. Ha bármi kérdésetek van szívesen válaszolok. Sok kitartást mindenkinek.
9984. zsuzsi135 (válaszként erre: 9983. - Ojuna)
2016. márc. 31. 22:35

Gratula a csontocskáidhoz....

hasonlo élményem volt mikor nem tapadtam kád oldalához vagy a zuhanykabinhoz vagy egyszerüen felálláskor nem jön a szék velem haza.....

sajna igy van ez ....

igy 65 kg kevesebbel nem mondja azt az elado hogy

A maga méretében MI nem tartunk terméket.....

sok sok megaláztatást kellet végig csinálnom ....


a szembe szomszéd asszonyom aki hasonlo 100-150kg körül mozgott sajnos husvét elött a férje holtan találta az ágyban reggel

44 éves volt

2 gyerek 18 -12 évesek....

hogy mi volt még nem tudni de valoszinü Trombozis...

ettöl féltem én is...valami lessz a család itt marad....sajnálom öt nem kellett volna meghalnia

vigyázzatok magatokra üdv

zsuzsi aki nem 135 kg már csak 70

9983. ojuna (válaszként erre: 9981. - 2664dcbb41)
2016. márc. 31. 02:03
Knildus, az en hajam is most kezdett el hullani...tobb feherjet ell ennunk. En most napi 2x2 adag D-vitamint szedek nekem csak ez volt alacsony a verkepemben. Taxisnak gratula es sok sikert. En ma mertem magam -45 kilot adtam le eddig. Mar kezdem latni a kulcs csontjaimat es erzem a csipocsontom valamint a kezfejemen mar elobujtak a kis butykok...furan hangzik,hogy ezt irom ,de elvezem ,hogy jon elo a reg nem latott testem☺
9982. Taxis j
2016. márc. 30. 20:31
Szia mindenki,én is régóta olvasom a különböző hozzászólásokat és innen merítettem erőt és belevágtam . Pénteken lesznek a vizsgàlatok 14.èn a műtét. Nagon bízok mindenben és mindenkiben. Nekem is bőven van mit leadnom. Örűlök hogy ennyi hasznos dolgot osztotok meg itt. Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook