Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyszer-ártámogatás fórum

Gyógyszer-ártámogatás (beszélgetős fórum)


2020. júl. 23. 14:02

Itt nézd meg:

[link]

2020. júl. 23. 09:12
De az is érdekes, hogy 38 körül volt a teljes ár. Most ötvenezernek mondták. Tehát az ötven százalék sehogy se jön ki. Csak az a szemétség, hogy nyilván azért kapjuk mert muszáj szednünk, és ilyen drága gyógyszereknél még feljebb viszik az árát?
3. Pingu (válaszként erre: 2. - 16b5d6ae34)
2020. júl. 23. 09:08
Az a baj, hogy szombatra van még és muszáj kiváltani. Próbáltam persze előbb íratni, de szabin voltak ezért nem tudtam. És itt Esztergomban előre meg kell rendeltetni. Elvileg alapból a műtéti papíron van egy kód ami alapján jogosult vagyok alapból a támogatásra. Mindent bemutattam, hiába. Próbáltam a neten rákeresni de nem találtam ezzel kapcsolatban semmit. A vírus miatt minden magándoki bezárt nemrég nyitottak ki újra és a héten tudtam csak íratni. Hiába próbáltam intézni hamarabb. Ki fogom tudni váltani csak más gyógyszereket is szedek és azért ez az összeg sajnos nem mindegy.
2. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - Pingu)
2020. júl. 23. 08:56

Okvetlen kérdezd meg az orvosodat!

Lehet meg kell újítani a támogatást.

2020. júl. 23. 08:51

Sziasztok!

Évek óta szedem a visanne gyógyszert endimetriózisra. Mindig kilencven százalékos támogatásom volt rá, olyan 3800 körüli összeget fizettem rá.

Most írták fel újra, tegnap közölték a gyógyszertárban, hogy 16 000 forint.

Jól írta fel a támogatást a doktornő visszakérdeztem.

Állítólag júliustól változott a támogatás.

Ti mit tudtok erről?

A gyógyszertárban hiába kérdeztem, hogy kell e valami másik új papír a támogatásról, vagy hogy miért ennyi nagyon flegmák voltak. Csak muszáj szednem de jelenleg nagyon nem mindegy, hogy 12 000 különbség van az árban. A válaszokat előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook