Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyermekkel való zsarolás fórum

Gyermekkel való zsarolás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
65. Cocoabutter (válaszként erre: 58. - 2c5f60da64)
2015. jún. 23. 18:22

"kikövetelném anyagliag a lány helyében...." na no komment...

egyedülálló anyát csinált belőle....csinálhatott volna az első perctől fogva akár. egy 36 éves nőnek tisztában kellene lenni, hogy nem lehet magához kötni gyerekkel egy férfit sem.

64. b7838fc00d (válaszként erre: 62. - Epervirág)
2015. jún. 23. 18:16
nem mindenki teheti meg,hogy elmegy. Ha meg van gyerek, különösen nem. Sokan, a gyerek miatt nem "mernek" lépni...
63. kriszta773 (válaszként erre: 62. - Epervirág)
2015. jún. 23. 18:14
nyilván nem hánytál sugárban 7 évig a párod mellett, és valószínűleg a gyerek sem mesterséges úton jött össze, hogy még egymáshoz se érjetek :)
62. epervirág (válaszként erre: 60. - Kriszta773)
2015. jún. 23. 18:07
Szerintem simán lehet 3 évig muszálybol maradni csak a gyerek miatt.Én 7 évig csináltam.Amúgy a foruminditó írta,hogy a nő nem akart abortuszt.
61. 2c5f60da64 (válaszként erre: 59. - Epervirág)
2015. jún. 23. 18:05

Ok,ez igaz, mindketten tehetnek erről. Nem tudom, a csaj szerelmes volt-e a fiúba vagy sem, el tudta-e képzelni vele az életét.


Nehéz lehet neki, kisgyerekkel, úgy, hogy a gyermeke apja a szeretőjével van.


Ha 3 évig együtt voltak, akkor lehet, hogy a lány ezt komolyan gondolta, a pasi meg nem.

60. kriszta773 (válaszként erre: 59. - Epervirág)
2015. jún. 23. 17:58
abban, hogy ilyen gyorsan és véletlenül összejött a gyerek, mindketten "hibásak", de ha bevállalták, akkor szerintem ezt nem lehet hibának mondani. 3 évig nem marad senki csak muszájból, és lehetett volna eseményutánit bekapni vagy abortusz is. ha annyira nem lett volna semmi kapocs köztük, még ha mindenáron meg is akarták volna tartani, nyilván a pasika már akkor mondja, hogy oké, felelősséget vállal, de nem akar kapcsolatot, nem 3 év után, mikor más nő lép a képbe
59. epervirág (válaszként erre: 58. - 2c5f60da64)
2015. jún. 23. 17:54
Talán a nő sem 16 éves,hogy nem tudja mi az a fogamzásgátlás.Itt volt egy előttem szoló aki irta lehet védekeztek és ugy lett.Mért csak a férfinak kell védekezni?Ha én nem akarok gyereket akkor majd én védekezek.Meg azért 3 évig együtt voltak.Nem azt mondom,hogy a pasi nem hibás mert 50%-50%.
2015. jún. 23. 17:37

A kérdés szempontjából miért lenne jelentősége, hogy tervezett vagy nem tervezett a kis gyerek? Hihetetlen, hogy ezt a tényt közölni kellett, mintha ez bármit is jelentene.


Tök mindegy, apuka k rogatta kedvtelésből anyukát, aztán szegény szerencsétlen rájött, hogy nem szerelmes, persze arra jó volt a lány, hogy használja, mint egy tárgyat, egy árucikket. Most meg hopp, ott a felelősség, és a lány hozott egy döntést, amihez joga van.


Ha már a kedves pasika ilyen helyzetbe hozta, hogy egyedülálló anyát csinált belőle.


Hány éves a fiú? 16? Max. annyi lehet, ha a fogamzásgátlásról ennyi fogalma volt.


Én kikövetelném anyagilag a lány helyében, amit csak lehet...


Megint egy példa a határozatlan, felelőtlen fa-zikra...

57. kriszta773 (válaszként erre: 49. - Cocoabutter)
2015. jún. 23. 17:00

ha 3 évig együtt voltak, akkor azért arra nem lehet azt mondani, hogy nagy kényszerből tették. történhetett volna úgy is, hogy a csajszi szakít egy másik férfi miatt, és a srác golyózik be, hogy akkor elpereli tőle a gyereket vagy hasonló. nem kell senkit sem szidni, megesik az ilyen, hogy elmúlik a szerelem, nem passzolnak


nem lehet könnyű annak, akit elhagynak, pláne hogy egyedül marad egy gyerekkel, miközben végignézi, hogy az expárja már mással hetyeg. szerintem érthető, ha elkeseredett és dühös, de ez majd megváltozik. normálisan kell hozzáállni és normálisan beszélni, mert nyilván ha más nő van a képben, akkor ott inkább a srácot lehet szemétnek kikiáltani, aki a nője mellett hetyegett. gondolom, nem úgy történt, hogy egyik nap szakított, másnap hirtelenjében szerelmes lett másba ;)

56. epervirág (válaszként erre: 54. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 23. 14:06
Igaz hogy ugy is teherbe lehet esni,de a gyerek megvan.Tehát ezt nem lehet visszacsinálni.Az anyának joga van elköltözni ha ezt akarja,de az ,hogy védekeztek vagy nem az itt már mindegy ugyhogy ebbe mindkeketten hibásak voltak.Bár egy gyerek soha nem hiba.
55. epervirág (válaszként erre: 52. - Cocoabutter)
2015. jún. 23. 14:02
Ez igy van.Ezért nem tudom a testvéredet elitélni megprobálták nem működött ennyi.A nőnek ugyanugy a felelősége,hogy védekezzen ha nem akar gyereket.
54. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 51. - Epervirág)
2015. jún. 23. 14:00

Védekezés ellenére is teherbe lehet esni ugyebár :D Visszafelé semmi értelme lövöldözni, hogy miért így, miért nem inkább úgy...

Nem értem, miért az anyukára dühös, mert el akar költözni, ami apukának nem kényelmes.

2015. jún. 23. 14:00

Jogilag nem tehet semmit.

Azt viszont megtehet, hogy utánuk költözik, bárhova is mennek.


Olyan szempontból nem mindegy, hogy tényleg bosszú-e vagy nem, hogy ha normális a nő, akkor esetleg lehet beszélni a fejével. Lehet csak felindulásból mondta. Lehet, hogy előbb utóbb le lehet űlni és normálisan megbeszélni vele, hogy a gyerekre gondoljon.

Ha azért költözik, mert neki és a gyereknek ott jobb (az is lehet hogy a pasi miatt költözött 100km-ről oda ahol most vannak, és vissza kell mennie, mert csak ott lenne segítsége, nem tudhatjuk), akkor nem is bosszú, hanem normális, a gyerek viszont akkoris megszívja.

52. Cocoabutter (válaszként erre: 51. - Epervirág)
2015. jún. 23. 13:58
én is ezt gondolom, hogy kettőn áll a vásár. ő sem egy ártatlan leányzó, aki nem tudja, hogy lesz a gyerek
51. epervirág (válaszként erre: 48. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 23. 13:49
Anyukát is fel lehetett volna világositani,hogy egy gyerek hogy lesz ugyanis ehhez 2 ember kell!!
50. epervirág (válaszként erre: 41. - Gribedli***)
2015. jún. 23. 13:46
Nálunk úgy van hogy apukánál van heti 2-szer.A szünetekbe a felét de ahogy írtam apuka fizet gyerektartást bár a felét ami a papiron van,de a suliba a kaját ő fízeti plusz cipőt ,szandált ruhát amikor kell.Mi igy állapodtunk meg.Viszont nekünk sem volt tervezett és amikor kiderült,hogy terhes vagyok megtartottuk,de én akkor magamat is hibáztattam,hogy felelötlen voltan,aztán összeházasodtunk 7 évig együtt éltünk aztán elegem lett.Vége lett ennek már 5 éve.Nekem azóta új párom van és lett egy kislányunk.
49. Cocoabutter (válaszként erre: 45. - Kriszta773)
2015. jún. 23. 13:42
nincs még 2 éves
48. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 42. - Cocoabutter)
2015. jún. 23. 13:41

Felhomályosíthattad volna a testvéredet, hogy a szex milyen következményekkel járhat...

Nem értem, miért az anyukára vagy dühös, amikor a testvéred a sáros!

47. zebracsikó (válaszként erre: 41. - Gribedli***)
2015. jún. 23. 13:40
váltott gondoskodás a neve
46. túrógombócka (válaszként erre: 34. - Epervirág)
2015. jún. 23. 13:39
igen, de ebben az esetben nekem úgy tűnik, a nő kötődik érzelmileg a pasihoz, a pasi pedig nem. akkor is lehet szexelni, csak használjon óvszert, h ne legyen később ilyen probléma.
45. kriszta773 (válaszként erre: 40. - Cocoabutter)
2015. jún. 23. 13:39

ha egy friss ismeretségben bevállalták a gyereket és együtt maradtak, biztos volt ott érzés meg lelkesedés is. sokszor előfordul, hogy egy kapcsolatban, egymást megismerve idővel elmúlik a szerelem és szakítanak. de utólag azt mondani, én nem is akartam, és csak muszájból voltam vele, elég gáz és szemétség. nyilván a csaj sem akart 2 hónapos ismerkedés után egy gyereket, akit majd egyedül kell felnevelni

mennyi idős a gyerek?

44. zebracsikó (válaszként erre: 41. - Gribedli***)
2015. jún. 23. 13:39
nem, nem ezt hívják annak
43. Cocoabutter (válaszként erre: 41. - Gribedli***)
2015. jún. 23. 13:39
hol van az a nálunk?
42. Cocoabutter (válaszként erre: 38. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 23. 13:38
hogy jön ez ehhez, hogy nekem van-e gyerekem? azért nincs gyerekem, mert védekezem, mert még nincs itt az ideje, hogy gyerekem legyen. Nem értem az öszefüggést
41. gribedli*** (válaszként erre: 39. - Zebracsikó)
2015. jún. 23. 13:37
De én arra a fajtára gondolok, amikor heti váltásban van, ilyenkor egyforma időt van mindkét szülővel (sőt, nálunk a válások 90% már ilyen, 2-3 napi váltás van és nincs gyerektartás). Ha nem ezt hívják közös felügyeletnek, én kérek bocsánatot.
40. Cocoabutter (válaszként erre: 37. - Gribedli***)
2015. jún. 23. 13:35
ez már megtörtént,így történt,megpróbálták, nem működik. nyilván nem ez volt a cél, hogy így meg legyen alázva. És én abban nem hiszek-függetlenül tőlük- hogy egy ilyen után, nyom nélkül tudják folytatni az életüket, és boldog családként tudnak élni. Bár lenne úgy
39. zebracsikó (válaszként erre: 35. - Gribedli***)
2015. jún. 23. 13:33
nem azt jelenti a közös felügyeleti jog, hogy ugyannyi időt tölt a gyerek az egyik szülőnél, mint a másiknl
38. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 19. - Cocoabutter)
2015. jún. 23. 13:32

Anyuka tan megerôszakolta az apukát, mert teherbe akart éppen akkor esni néhány heti ismeretség után???

Látszik, nincs gyermeked!!

37. gribedli*** (válaszként erre: 30. - Cocoabutter)
2015. jún. 23. 13:29
Ebben az esetben sem volt kötelező vele összeköltözni, hogy aztán megcsalhassa. Ha nem szereti, elég lett volna csak felvállalni a gyereket és nem összeköltözni és akkor mindjárt nem végződött volna így.
36. epervirág (válaszként erre: 35. - Gribedli***)
2015. jún. 23. 13:29
Nálunk is közös felügyelet van és papiron pontosan meg van határozva apuka mikor láthatja persze a valóságba ez nem teljesen van igy mert ha többet akarna menni mehetne.ja és apuka fizet gyerektartást.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook