Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekruha, játék csere-bere vagy adás-vétel fórum

Gyerekruha, játék csere-bere vagy adás-vétel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. dec. 13. 10:45

Sziasztok arra gondoltam hogy gyerek ruhákat gyerek cuccokat is cserélhetnénk vagy adhatnánk - vehetnénk...!:-)

van kedvetek?

2007. nov. 26. 10:19

Szia Csilla !


Szerintem az összes bevásárlóközpontban /tesco, cora, auchan) vannak ilyen harisnyák, most úgy nézd meg az összetételt, hogy acryl. Lehet, hogy a kevert 50-50, pamut-acryl ( vagy 20 Pamut-80 acryl)arányú jobblenne. Az én kislányom (8év) egyálétalán nem bírja csak a természetes alpanyagból készült ruhákat. többitől kipattog, viszket, úgyhogy vizgyázz vele. Ha veszel a kisfiadnak, akkor először egyet próbálj ki és ha nincs tőle problémája, akkor vegyél többet.

Jó keresgélést, szép napot Mari

5. Donyta (válaszként erre: 4. - D087fec02c)
2007. nov. 12. 11:39
Tele van a TESCO ilyenekkel a gyerekosztáyon lévő cuccok között. De a röltex és ehhez hasonló üzletekben is kaphatóak. De biztos, hogy fiúnak ilyesmit szeretnél venni? Nem a régi tipusú nylonra gondolsz? Olyat már régóta nem láttam, helyette vannak az új tipusok. De nézd meg, és lehet, hogy azt keresed.
2007. nov. 12. 10:36

Kérném szépen a segítségeteket!

A kisfiamnak szeretnék venni harisnyát, ami nejlonból van. A pamutharisnyák megnyúlnak és hordhatatlanná válnak. Hol tudok venni a 6 éves kisfiamra nejlonharisnyát?

3. kisstoth (válaszként erre: 2. - Donyta)
2007. okt. 15. 19:55

Köszi szépen a tippet,megpróbálom.

Kár, hogy nincsenek ilyen kis üzletek, pedig szerintem lenne rá igény. M

2007. okt. 15. 13:08

Ilyen már szerintem nem létezik. Mióta bejöttek a bálás ruhák, és egyre elterjedtebbek lettek, azóta megszüntek az ilyen bizományba átvett ruhások.

Van itt az oldalon, egy Adok-veszek, csere-bere topic. Tedd be oda mérettel együtt.


Még esetleg a körúton a Kis Gólya foglalkozik vele. Legalábbis pár éve még volt ilyen bizijük./70-es troli, és a pizzahut-nál a templom mellett kell leszállni!)

2007. okt. 15. 13:01

Sziasztok Lányok !


Tudna valaki ajánlani Budapesten egy olyan ruha bizományit, ahol bevesznek jó minőségű, alig használt márkás gyermekruhát, cipőt egyebet (pld.korcsolyát, görkorcsolyát) ?


Előre is köszi.

M

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook