Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekruha, játék csere-bere vagy adás-vétel fórum

Gyerekruha, játék csere-bere vagy adás-vétel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
37. Lilly1
2008. dec. 10. 14:28
Kisfiam kinőtt ruháit eladom, többféle méretben (56-122-esig), jó állapotban, olcsón. Nem kínai!
36. Rosa
2008. dec. 8. 22:24

Bűvöspadja nincs valakinek eladó?

Újonnan nagyon drága,kisfiamnak szeretnék venni.

35. Fiatal nő (válaszként erre: 34. - Fiatal nő)
2008. dec. 8. 08:04
Jajajajaj, bocsánat, rossz helyre küldtem el!!!! Nem ide szántam ezt a hozzászólást... :-(
2008. dec. 8. 08:03

"A víz kiszívja a bőrt?"


De sokan rosszul tudjátok!!! Meglepődtem. :-)

A víz NEM SZÍVJA KI a bőrt. Hanem pont, hogy a víz bemegy a bőr alá, és attól lesz olyan, amilyen. Tévhit, hogy kiszívja! :-D

33. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 31. - Roncsika)
2008. dec. 7. 15:37
köszi előre is tipegők is vannak.Egyébként 100 ft darabáron oda adom.Akkor majd vissza térünk rá.:D)))
2008. dec. 7. 15:34
Én vennék egy alig használt kozmetikai arc ultrahang gépet. Nem tudom mi a neve pontosan, de ha van valakinek, üzenjen privin. Köszi.
31. roncsika (válaszként erre: 26. - 9bbaa658f2)
2008. dec. 7. 15:32
Ha majd lesz gyerekem, szívesen veszek tőled, ha addig még meglesz. Olyan iszonyat drágák a gyerek ruhák. Bezzeg Amerikában? Ott fillérekért lehet olyan dögös kis rucikat venni!
2008. dec. 7. 15:30
Eladó egy új (nem használt) Body fekvőpad ha érdekel valakit képet rakok fel!
2008. dec. 7. 14:48
Nekem van egy vadiúj 8 GB-os SD HC kártyám, amit eladnék 4500 Ft-ért vagy elcserélnék egy 4 GB-os SD kártyára... (Vagy 2 db 2 GB-os kártyára.)
28. bca03421e0 (válaszként erre: 26. - 9bbaa658f2)
2008. dec. 7. 14:43
Szia Küldtem privit neked
27. Sirga
2008. dec. 7. 14:42
Csatlakozom a kezdeményezéshez: egész kisbabakortól vannak kislányruháim, amiket a gyerek kinőtt. Természetesen csak a jó állapotúakat szeretném eladni. Akit érdekel, írjon privit!
2008. dec. 7. 14:36
Rengeteg kinőtt gyerek ruhám van,minden méret megtalálható benne olcsón eladnám.Ha valakit érdekel megtudunk egyezni.
25. Rosa (válaszként erre: 1. - Kisstoth)
2008. dec. 7. 12:40
Szia,szerintem tedd fel a Vaterára,Tesz-veszre,vagy érdemes még ilyesmit a babaszoba.hu-n hirdetni.Azt sokan nézik akiknek kicsi gyerekük van.
24. Donyta (válaszként erre: 23. - D'or)
2008. szept. 3. 12:50
Privi ment!
23. d'or
2008. aug. 15. 14:19

cserelem vagy eladnam olcsn ovisoknak kisiskoloasoknak valo tartasjatekokat, erd priviben kuldok képeket mindegyikrol..

+rengeteg auto, munkagép is cserere vagy eladasra

2008. júl. 20. 11:55
nekem van egy vadiúj ( bontatlan ) IKEA-s baldachinom. H avalakit érdekel...
2008. márc. 6. 10:35
Sziasztok én most regisztráltam csak.Igy nem tudom hogy mennek a dolgok ,Én májusba fogok szülni KISFIUT.A családba mindenhol kislányok vannak és sok igényes kislány ruhám van azokat szivesen elcserélném KISFIUS ruhákra.Semélyes átvfétel lehetséges Nagykanizsán,Keszthelyen,Zalaegerszegen,Pacsán.Köszönöm.Amit még vennék vagy cserélnék az légzésfigyelö,bébiör.
20. Donyta (válaszként erre: 19. - Kangaroo)
2008. márc. 1. 10:30
Igaz én nem tudok egyenlőre ebben segíteni, de a lányom márciusban szfog szűlni. Ha megkérem, biztosan akad majd pár babacuc mait nélkülözni tud majd, ha az övé kinőtte. Én esetleg abban tudnék segíteni, hogy kötök a babának kicsi bébi együttest amilyet máson nem fog látni. Meg kocsiba való takarót ha kéri, szívesen megkötöm őket. Nem kérek pénzt érte, csak a posta költséget állja. Jó lenne tudni kisfiúnak vagy kislánynak kellenek e, vagy csak legyen semleges színű? Sok sikert...Dony
2008. febr. 29. 10:23

sziasztok!

Egy ismerősömnek májusban születik a kislánya, és neki kérnének használt, feleslegessé vált ruhákat. (Fizetni nem tudom, tudnak-e, akár jelképes összeget is, mert nem veti fel őket a pénz)

Ha valaki tudna esteleg felajánlani újszülött ruhácskákat, kérem, írjon nekem priviben és megadom a telefonszámukat!

Előre is köszönöm a nevükben is!

2007. dec. 18. 12:38
Ne hamarkodd el ezt a kijelentésedet én ugyanis 5-ször szültem,az első házasságomból 3-at,ott se volt tervezett a harmadik,a második házasságomból pedig 1lányom és 2 hete egy fiam született.Mindegyik után azt mondtam,hogy én nem szülök többet és mégis 5 gyerek boldog anyukája vagyok.A 2 hetes fiamat annyira nem akartam,hogy egész nap sírtam,mikor kiderült,hogy terhes vagyok,most meg oda nem adnám semmennyiért se!Elvetetni meg nem volt szivem,hisz ő nem tehet semmiről.
2007. dec. 18. 11:25
a hugom is becsúszott és tudom hogy miről beszéltek...!De én tudom hogy nem szülök mégeggyet akármi lesz!:-(
16. bozsi70 (válaszként erre: 14. - LoLiNa)
2007. dec. 18. 11:20

Sziasztok!

Én pont így jártam mint te.Mi se terveztük már és bacsúszott.Most vagyunk két hetesek és mi is eladtunk és elajándékoztunk a babakocsitól kezdve mindent,most meg előlről kellett kezdeni a beszerzést.

Nem lehet előre tudni,hogy mit hoz a jövő.

15. kristof2003 (válaszként erre: 13. - Zsuzso87)
2007. dec. 16. 18:34

Szia!


Nekem van sok rucim. Igaz már kicsit mérethiányosak, de még akad 92-104-ig. Sok szép rucim van. Ingek, farmerok, kantárosfarmer, téli ruci. Nem adom sokért, mert nekem hely kell és nem plussz jövedelem:)))))))

Ha érdekel írj privit. Ide is feltenném, de nem tudok mindent lemérni, mert ahhoz ok, és ennyi időm nincs:( És ide topicba képeket sem lehet feltenni:(

Judit

14. LoLiNa (válaszként erre: 13. - Zsuzso87)
2007. dec. 15. 05:43

:) megértelek! de és a "véletlenek"?:))

jól van na:) de hozáteszem én se gondoltam, hogy lesz mégegy és pláne nem ilyen hamar:) becsúszott a lelkem:)

és épp ruhával voltam gondban, mert elajándékoztam jóformán mindent.

nem tudom lesz e még bébim, sose tudhaom, de megtartok mindent, mert unokahugom már 21. ki tudja..:) ha nem is utcára, csak otthonra, de jók lehetnek még neki:) bár mind jó állapootban van. ilyen picinek még nem maszatolnak annyit:)

2007. dec. 14. 09:32

biztos nem lesz még egy én tudom!!!!!:-)

ez az egy kell de neki minden!!!!:-) a mai világban már meg kell gondolni a sorozat gyártást...nekem nem kell több!Ő egyedül de neki mindene meglesz!:-)

12. LoLiNa
2007. dec. 14. 06:10
és ha lesz még tökmagotok?:) mindent kezdtek előröl?:))
2007. dec. 13. 21:12
valaki?
2007. dec. 13. 11:01
Hát igen..méret állapot ilyenek...nekem 1 éves korig minden van ha valakit érdekel ekkora méret írjon és teszek fel képet ha tudok írok méretet és megbeszéljük...de ha valakinek van 92-es vagy nagyobb rucija írjon!!!!:-)
2007. dec. 13. 10:48
Nem rossz az ötlet, csak a kérés annyi lenne, hogy méretekkel legyenek megadva. Lehetnének nagyobb gyerekruhák is, pl. serdülőkre valókig. Fiú-lány. Ármegjelöléssel, és állapot-minőséggel.
2007. dec. 13. 10:46
nekem páldául 1 éves korig sok pici ruhám van a fiamról...viszont ha valakinek van nagyobb az érdekelne!én is eladnám...olcsón!Persze nem foltosak és nem nyúlottak legalább nem foglalják a helyet!:-)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook