Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyereket szeretnék fórum

Gyereket szeretnék (beszélgetős fórum)


1 2
3. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 16. 14:07
Én még ilyet nem hallottam, de attól még működhet.
2. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 16. 13:46
Hát nem pont ilyen egy szülés utáni válás is? :D
márc. 16. 13:39

Egyedi, mégis átgondolt kérdéssel fordulok Önökhöz. 40-es egészséges, heteroszexuális férfi vagyok, aki életének ezen szakaszában egy nagyon komoly, felelősségteljes döntést hozott.

Szeretnék apa lenni, de nem a hagyományos értelemben. Azt álmodom meg, hogy valós, tartalmas értelemben vállaljak részt egy gyermek életében, egy olyan nő mellett, aki egyedülálló anyaként tervezi a jövőjét, és nyitott lenne egy társszülőségi kapcsolatra velem.


Tisztában vagyok vele, hogy ez nem mindennapi kérés, és hogy a társszülőség komplex érzelmi, logisztikai és jogi kérdéseket vet fel. Viszont hiszem, hogyha a megfelelő társam megtalálom, akivel közös az értékrendünk és a céljaink, képesek lehetünk harmonikus, támogató környezetet biztosítani egy gyermek számára.


Kapcsolatban lennék olyan hölgyel aki:

- Egyedülálló anyaként látja magát a jövőben, de nyitott arra, hogy egy férfi, mint társszülő aktívan részt vegyen a gyermeke életében;

- Értékeli a nyíltságot, őszinteséget és a kommunikációt, mivel ezek az alapjai egy ilyen típusú kapcsolatnak;

- Készen áll arra, hogy közösen alakítsuk ki a társszülőség kereteit – ideértve az anyagiakat, a felnevelési értékeket, az időbeosztást, és minden egyéb, releváns aspektust.


Bár tudom, hogy ez az út nem lesz zökkenőmentes, mégis hittel és optimizmussal tekintek a lehetőség elé. Készen állok arra, hogy megismerjem azt a különleges személyt, aki hasonlóan gondolkodik, és aki szintén készen áll arra, hogy együtt nézzünk szembe egy ilyen felelősségteljes, mégis gyönyörű kihívással.

Létezik ilyen kapcsolat?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook