Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekek közötti korkülönbség fórum

Gyerekek közötti korkülönbség (beszélgetős fórum)


1 2
2021. jún. 3. 12:39
Sima ügy. Vállalnám.
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 3. 12:25
Tapasztalatom nekem nincs, de kb semennyire sem érdekelne a szinte felnőtt kölykeim véleménye ebben a témában.
8. Nemsüti (válaszként erre: 7. - Nemsüti)
2021. jún. 3. 12:07
Jav: előttetek az élet, ez már a ti döntésetek
7. Nemsüti (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 3. 12:06
Akadály nincs, csak kérdés hogy belefér-e nektek egy ilyen késői babázás? Élhetnének szabadon, előttetek az élet, ez kar a ti döntésének. Ha véleményt kérsz én nem kezdenem újra, az biztos.😀
2021. jún. 3. 12:04
A szüleim 2 gyereket akartak. 4-en vagyunk tesók.
5. df1e1c376c (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 3. 12:03

A konyhafőnökünk 42 évesen azért igazan jó, mert huszonévesen 3 gyerekkel volt. Mindenhol ott a szeme.

Meg előtte fodrász volt, és jó a kézügyessége.


Aztán volt egy heves nap a férjével, és most már 4 gyerek van, a negyedik 6 lesz.


Én mondhatok érveket, de ez a te életed,tested, mindened....

2021. jún. 3. 11:43
Igen később, de befejeztem, azóta már két szakmám is van... És már tizenhárom éve dolgozom.. Igazából nagyon szerencsésnek mondhatom magam mert alakulhatott volna rosszabbul is.. A fiaim nagyon céltudatosak, mindent megosztunk egymással persze a párommal is.. Sok kétség felmerült, de azonnal jött az ellenérv hogy ha két gyereket tisztességesen felneveltünk, akkor mi akadálya lenne egy harmadiknak?
3. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 3. 11:34
És miután 17 évesen "úgy maradtál", befejezted a középiskolát?
2. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 3. 11:20

Én 15 éves voltam, amikor az öcsém megszületett. Imádtam minden percét. :)

Szerintem a Te hozzáállásodtól rengeteg minden függ, kis korkülönbséggel is lehet testvérféltékenység és naggyal is, de szerintem minden kiküszöbölhető.

Ha minden feltétel adott a picihez, érzed magadban az erőt és szeretnéd, akkor szerintem nincs kérdés, problémák mindenhol vannak.

2021. jún. 3. 11:09
Sziasztok! 36 éves vagyok és már van egy 18 és egy 15 éves fiam.. Korán szültem de nem bántam meg.. Most kiderült babát várok, szeretnénk megtartani, de van bennem némi aggodalom a nagyobb gyerekeim hogy fognak reagálni.. Bár jó nevelést kaptak, a nagyfiam már szinte önálló szakmával és jogsival a kezében. A kisebbik fiam elég anyás még, most kamaszodik.. Valakinek saját tapasztalata nagy korkülömbséggel a gyerekek között
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook