Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi idő az ügyintézés gyeddel kapcsolatban? fórum

Mennyi idő az ügyintézés gyeddel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


6. Cic
ápr. 18. 10:08
Sziasztok! Tudja valaki ha a Tb utalja a hóközi Gyedet és azt mondták a héten meg lesz akkor az kb. Mikor várható? Tegnap beszéltem az ügyintézővel. Egésznap voltak.
5. Cic
márc. 26. 11:19
Köszönöm. Csak úgy tudom hogy határozatot 8 munkanapon belül kapni. Az viszont már régen volt.
4. kiskacske (válaszként erre: 1. - Cic)
márc. 22. 22:20

Én együtt adtam be a cseddel, megkaptam a csedet, amikor utaltak és rá 2 hétre jött meg a határozat.


Ha tb kifizető hely a munkahelyed, akkor kapod ugyanabban az időben, mint a fizut kaptad. Ha nem (pl 100 fő alatti cégek) akkor a kormányhivatal utal. Fenn vannak az időpontok neten, de szerintem 5-én jön majd. Viszont volt valami rendszer átállás szóval el vannak maradva és pl az szja menteseknek se jól küldtek ki járulékot.🥲

3. Panna07 (válaszként erre: 1. - Cic)
márc. 21. 16:00
Szia! A gyedet akkor utalják, amikor a fizetést kaptad, úgyhogy majd áprilisban kapsz szerintem.
márc. 21. 14:35
google?
1. Cic
márc. 21. 07:48
Sziasztok tudja valaki hogy mennyi idő az ügyintézés gyeddel kapcsolatban? Február26 -tól esedékes.10 napja adtam be a kérvényt a TB be. Nem kaptam semmi papírt azóta se.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook