Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Grafológusi szakdolgozathoz írásmintákra lenne szükségem... fórum

Grafológusi szakdolgozathoz írásmintákra lenne szükségem... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
103. KicsiPoo (válaszként erre: 102. - 93f8940be5)
2009. okt. 14. 18:50
Uha,nekem még nem igazán volt időm,nem vagyok még lemaradva?Holnap ha megpróbálom elküldeni az jó?
2009. okt. 14. 18:08
KÉREM U.Zs. adminisztrátor hölgyet, adja meg az e-mail címét, hogy el tudjam neki küldeni az elemzést. Köszönöm.Nick név alapján nem tudlak beazonosítani! :)))
2009. okt. 14. 15:20

Köszönöm, megkaptam, e-mail-ben fogok válaszolni.Nem gondoltam, hogy ilyen hosszú:)))

Át kell alaposan olvasnom.

100. stulika (válaszként erre: 99. - 93f8940be5)
2009. okt. 14. 15:11

Köszönöm az elemzést:D


Én is küldtem a Tiedet:)

2009. okt. 13. 09:06
Igen, érkezési sorrendben csinálom, de mivel én is dolgozom, időbe fog kerülni. Az első két elemzést már elküldtem, de nekem is van családom, kérlek, legyetek egy kis türelemmel.Mindenki meg fogja kapni! :)))
2009. okt. 12. 22:54
Aki korábban elküldi az írást, hamarabb megkapja az elemzést két hétnél? Azonnal hozzálátsz? :)
2009. okt. 11. 12:26

Ismét jelentkezem.

Addig is, amig dolgozom az írásokon, szívesen válaszolok grafológiával kapcsolatos általános kérdésekre. Ha van valami, ami érdekel benneteket, kérdezzetek. Minden nap benézek ide, többször is.

Jó hétvégét mindenkinek.

2009. okt. 8. 19:36
Rendben:)
2009. okt. 8. 15:16
Igyekszem e-mail-en elküldeni az elemzést.:)))
2009. okt. 8. 13:24
Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy válaszborítokot kell-e mellékelni?
93. 3c0814215c (válaszként erre: 92. - Radica947)
2009. okt. 8. 13:15
Ld. 88.
2009. okt. 8. 13:11
Én voltam jó pár éve irisz diagnosztikán, egy orosz dr-nő azt mondta, hogy a bal oldalon hasi daganatot lát, azóta sincs semmi bajom.
91. 3c0814215c (válaszként erre: 90. - D4464aaf8a)
2009. okt. 8. 08:24
Nem is tudtam hogy magyar találmány!
2009. okt. 7. 19:27

DE ha a Google-ban lejjebb mennél, nemcsak az első bekezdést olvasnád, akkor láthatnád a következőt is:



Íriszdiagnosztika



Az íriszdiagnosztika a szivárványhártya összefüggéseit tanulmányozza. Az örökletes tényezők, a belső szervi megbetegedések, a toxikus anyagok, a stressz helyzetek különböző nyomokat hagynak az íriszen. Egy nagyon pontos szerv térkép alapján következtetni lehet a teljes szervezet működésére és a betegségekre. Az egészség fenntartásában fontos szerepet játszik az elemzés, hiszen így célzottan tudunk figyelni egészségünkre.



A módszer dr. Péczely Ignác nevéhez fűződik aki, 1880-ban tette közzé felismerését, miszerint minden nagyobb inger, mely életünkben ért (törés, nyomás, ütés) az íriszünkben nyomott hagy.


Az íriszből kiolvashatók az öröklött tulajdonságok, az energia szint, szerzett tulajdonságok, betegségek, melyek életünk során kialakultak.


Megkülönböztetjük a limfatikus (kék szem) és a hematogén testalkatot (barna szem) valamint a kevert formákat.


Az íriszdiagnosztika fontos kiegészítő információkkal szolgálhat, például az emésztőszervek vagy az anyagcsere gyengeségéről, vagy pszichikai-idegi túlterheltségről. Az íriszdiagnosztika nem specifikus diagnózis a hagyományos orvosi értelemben véve. Adatokat szolgáltat a hajlamokról és a szervezetben fennálló összefüggésekről.

89. 3c0814215c (válaszként erre: 88. - D4464aaf8a)
2009. okt. 7. 19:23
88. d4464aaf8a (válaszként erre: 81. - 3c0814215c)
2009. okt. 7. 18:58
Az iríszből még olyan betegségeket is kiolvasnak, amikről esetleg nem is tudunk...
2009. okt. 7. 17:47
Most olvastam végig a topic-ot és meggyőzött...Kedves G'Alibaba,segítek,hogy segíthess,e-mail-ben jelentkezem.
86. b2076ec79b (válaszként erre: 85. - 3c0814215c)
2009. okt. 7. 16:12

Mi történt? Túl szkeptikus voltál? :DDD

Én megismerlek!!!

85. 3c0814215c (válaszként erre: 84. - B2076ec79b)
2009. okt. 7. 16:08

Igen, ezúttal illegalitásban. :)

Sajna megfosztottak személyazonosságomtól. :(

84. b2076ec79b (válaszként erre: 81. - 3c0814215c)
2009. okt. 7. 14:01

Most esik csak le :) Te Ipari Gázkészülék Szerelő vagy??

Mert ha igen, akkor már semmin nem csodálkozom :)))

83. 93f8940be5 (válaszként erre: 81. - 3c0814215c)
2009. okt. 7. 13:58
Nagyon nagy butaságokat beszélsz IGSZ. Jobb lenne, ha meg sem szólalnál.
82. 00346cf747 (válaszként erre: 81. - 3c0814215c)
2009. okt. 7. 13:39
Az ujjlenyomat egy testrészem külső megjelenése, öröklött adottság, az írásomat ÉN alakítottam ilyenre.
81. 3c0814215c (válaszként erre: 79. - 00346cf747)
2009. okt. 7. 13:37
Az ujjlenyomat sem mond semmit a személyiségünkről. Csak beazonosításra használható. Mint ahogy az írisz is.
80. 93f8940be5 (válaszként erre: 79. - 00346cf747)
2009. okt. 7. 13:16

Pontosan erről van szó, üstökön ragadtad a lényeget.Ki milyen mértékben,mennyire egyénien tér el a normaírástól, eltér-e? Van, aki egész életében megtartja.

Valóban lehet csalni,elváltoztatni az írást, de mivel kb. 140 féle összetevőt kellene egyszerre elváltoztatni, ezekre következetesen figyelni, lehetetlen.Jellemző jegyeid tehát akkor is ott lesznek az írásban, ha elváltoztatod.

79. 00346cf747 (válaszként erre: 52. - 3c0814215c)
2009. okt. 7. 12:55
Mivel az általános iskolában minden gyerek ugyanazt az írásmódot, betűformálási módot tanulja, és viszonylag rövid ideig tartja is, ám később egymástól függetlenül az emberek írása átalakul, és nincs a világon kettő egyforma. Ez szintén alátámasztja azt a teóriát, hogy összefügg az egyéniségünkkel, egyfajta "ujjlenyomat". Mint ahogyan az is igaz, hogy bármennyire igyekszünk megmásítani tollvonásainkat, szakértő akkor is észreveszi az azonosságokat, ezzel csalni nem tudunk.
78. syria (válaszként erre: 53. - 3c0814215c)
2009. okt. 7. 12:27

Na, mégiscsak elárul valamit a kézírásunk?


Elővehetnéd a józan paraszti eszed, hogy ne csapd agyon egyik hozzászólásod a másikkal!

77. d4464aaf8a (válaszként erre: 76. - Stulika)
2009. okt. 7. 12:00

Mindenki nem lehet egyforma...

Pl ott van Gangszta Zoli, hogy is kell leírni a nevét, nem tudom, sokan utálják, mert olyan, amilyen, én a személyét imádom, mert őszinte, és egyenes, amit sokan nem szeretnek...

oda mondja a véleményét Bárkinek, ha tetszik, ha nem, és nem a háta mögött beszél ki Bárkit, és kerekít nagy történetet...


Én is olyan vagyok, hogy egyenes, odamondom, amit gondolok, lehet, hogy ez miatt sokan ne szeretnek, de legalább egyenes vagyok...


De sokan szeretnek, és becsülnek ezért, azt tudom...



MIndaz mellett talán az élet is megedzett a nehéz sorosom miatt, és már nem vagyok érzelgős, mint a huszonéves korom elején...

76. stulika (válaszként erre: 75. - D4464aaf8a)
2009. okt. 7. 11:50

Ilyenkor ámulok el. Vallom, hogy mindent meg lehet beszélni, meg lehet tudni, csak nem mindegy, hogy ezt hogyan tesszük. Most nem tudom, hogy velem van-e baj, amikor az emberekhez - egészen addig, amíg az ellenkezőjére nem adnak okot - alapvető tisztelettel, udvariassággal, bizalommal fordulok. Lehet, hogy Én nem vagyok erre, ebbe a világba való?...elgondolkodtató...


Miként befolyásolják életünket a számok?

A számok tanulmányozása alapján képesek vagyunk arra, hogy meghatározzuk a szerencsés és nem túl szerencsés számokat, szerencsenapokat, színeket, a számunkra fontos számkombinációkat, betegségeket, lakóhelyünk milyenségét stb...

Sokan nem tartják hihetőnek, hogy léteznek olyan tudományok, melyek feltárják az emberi lélek mélyebb dimenzióit, s egyben képesek árnyalt jelzéseket adni a jövőről. Azonban az évezredek óta használt numerológia tudománya már bebizonyította, hogy a számok jelentős befolyással vannak életünkre, mindennapjainkra, s egyben képesek feltárni a jövendőt.

Vajon miért törekszünk az élet mélyebb és bonyolultabb értelmének megismerésére? Azért, hogy sorsunkat a lehető legjobb irányba tereljük. A numerológia tudománya gyakorlati jellegű, célja segíteni abban, hogy önmagunkat és életünket a lehető legjobbá és legsikeresebbé tegyük.

A számmisztika tanulmányozása és megfelelő használata mindennapi életünkben nagy segítséget nyújthat abban, hogy kiegyensúlyozottabbak legyünk, kiváló önismeretre tegyünk szert. Megismerni önmagunkat, és lehetőségeinket a mai világ rohanó mindennapjaiban nagy segítség lehet. Ha önmagunkat alaposan ismerjük, akkor másokat is könnyebben kiismerhetünk, és megérthetjük mi és miért történik velünk vagy másokkal.



„Mondd meg a neved! …Megmondom ki vagy!

Mondd meg születési dátumod!... Megmondom, hogy alakul a jövőd!”



A név a külvilág felé való tanító szerepet mutatja meg, figyelembe véve, hogy mindannyian azért születünk a földre, hogy tanuljunk egymástól és tanítsuk egymást. A születési dátum alapján betekintést nyerünk gondolatainkra, érzelmeinkre, cselekedeteinkre, és ami talán a legfontosabb, meg tudhatjuk belőle, hogy mi a sorsunk, és milyen úton juthatunk el annak beteljesítéséhez, hogy boldog, teljes, harmonikus életet élhessünk. Törvényszerűség, hogy a gondolkodás megteremti az érzéseket, az érzéseink szerint cselekszünk. A cselekedeteink sorozata kijelöli az életuntunkat, ami meghatározza a sorsunkat.

2009. okt. 7. 10:45

Most attól függetlenül, hogy megkértem a topic indítóját, hogy legalább a nemét fedje már fel, azért néztem be ide, mert engem világ életemben érdekelt a grafológia, imádom is, és könyvtárból már több könyvet is kivettem, hogy tanulmányozzam...


Bár a számmisztikát nem tudom, hogy mit rejt magában, ha leírod, Stulika, akkor szívesen elolvasom...


De tényleg, nekem csak annyi volt a kivetnivalóm, hogy Kivel kommunikálok, mert nem tudtam...

74. stulika (válaszként erre: 71. - 93f8940be5)
2009. okt. 7. 10:26

Csak az igazságérzetem háborog:)

Egyébként hasonló cipőben járunk, engem a számmisztika miatt néznek a tudatlanok elmeháborodottnak. De van egy mondás: "ne azt nézd, hogy mit mondanak, hanem azt, hogy ki mondja..."

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook