Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bevásároltam ma is ruhákból. Pedig már nincs is szükségem... fórum

Bevásároltam ma is ruhákból. Pedig már nincs is szükségem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6
164. PöttyösPanka (válaszként erre: 162. - Globus)
2023. máj. 22. 10:10

Nem, az nem számít réginek :)

Amikor veszel egy Kindle-t, az aktiváláshoz csinálnod kell egy regisztrációt. Ezzel kapsz egy fiókot, amin keresztül tudsz könyvet venni az Amazonról. Ezzel együtt kapsz egy Kindle-ös e-mailcímet. Ha erre csatolmányban elküldesz egy könyvet, az azonnal a könyvtáradba kerül letöltés vagy más nélkül.

163. globus (válaszként erre: 161. - PöttyösPanka)
2023. máj. 22. 10:03
Milyen kindle-ös email címre?
162. globus (válaszként erre: 161. - PöttyösPanka)
2023. máj. 22. 10:00
2020 réginek számít ilyen értelemben?
161. PöttyösPanka (válaszként erre: 160. - Globus)
2023. máj. 22. 09:58
Egy szintnél régebbre nem érdemes visszamenni, mert annak más a csatlakozója, kevesebb formátumot tud, és csak egy saját szoftveren keresztül lehet rá másolni. A WiFi azért nagyon hasznos. Tényleg egyszerű, hogy csak elküldöd a könyvet a Kindle-ös e-mail címre, és már ott is van. De szerintem nagyon régre kell visszanyúlni, hogy ne legyen benne WiFi.
160. globus (válaszként erre: 159. - PöttyösPanka)
2023. máj. 22. 09:32

2015-ös, amit a leírásban egyik legfejlettebbnek nevez. Számít az évjárat, régebbieket is bátran lehet venni? Nekem telefonból bőven jó a régi, nem használok extra funkciókat. Telefonálok, üzenetet küldök, kindlét pedig olvasásra használnám. Megosztás, efféle extrák nem kellenének. Wifi sem, jó a kábel.

Megnézem a linket, köszi, legközelebb holnap délután tudok keresgélni. Rendes gépen...😀

159. PöttyösPanka (válaszként erre: 158. - Globus)
2023. máj. 22. 08:58

A Kindle-hez nem kell szerencse, mert mindegyik kiváló. Mindegyik tudja a legfontosabbat, hogy kényelmesen tudsz olvasni rajta. Mind elég strapabíró és ritkán kell tölteni. Csak extra, az olvasáshoz nem szorosan kapcsolódó funkciókban különböznek, pl. méret, háttérvilágítás, vízállóság. Vannak magyar videók is fent:

[link]

158. globus (válaszként erre: 157. - PöttyösPanka)
2023. máj. 22. 08:40
Köszönöm, megnéztem. Nem tudok angolul, a beállításokra idővel biztosan rá lehet jönni. Akkor elölről kezdem a kutakodást, sajnos méret szerint nincs rangsorolva a kínálat. Telefonnál picit azért legyen nagyobb, mert a telefont is ezért utálom 😀 Többi paraméterrel talán szerencsém lesz.
157. PöttyösPanka (válaszként erre: 152. - Globus)
2023. máj. 22. 07:59

Több méretben létezik. Az enyém úgy kétszer nagyobb, mint a telefonom. De lapos és könnyű. Könnyű tartani egy kézzel. A kijelző mérete nem is annyira fontos olvasás szempontjából, hiszen bármekkorára lehet állítani a betűket. Inkább az a fontos, hogy mondjuk ha sokat utazol, egy kisebb jobban elfér a táskádban.


Itt egy bemutató videó. Ezen látszik, hogy milyen méretek vannak:

[link]

156. semleges (válaszként erre: 88. - Pasionella)
2023. máj. 21. 17:22
Igy gondolom én is.
155. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 21. 17:21
Hadlegyék akkor!
154. semleges (válaszként erre: 86. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 21. 17:19
Pedig azok sem megvetendők.
153. globus (válaszként erre: 152. - Globus)
2023. máj. 21. 14:25

Ez jól néz ki, de vajon jó-e? Megfelelő-e az ára? Kerestem GYIK-ben, hogy mit takar a garancia, de nem találtam meg.

[link]

152. globus (válaszként erre: 150. - PöttyösPanka)
2023. máj. 21. 08:10
Mekkora? Összes típust 6"-nak írja, ez akkora, mint egy telefon, kicsit szélesebb.
151. globus (válaszként erre: 149. - Michelle.r)
2023. máj. 21. 08:08
Az a része nem tudom, mennyire valós, hogy garancia miatt muszáj Amazonról rendelni.
150. PöttyösPanka (válaszként erre: 148. - Globus)
2023. máj. 21. 07:58
Egyáltalán nem bonyolult. Nagyon felhasználóbarát. Főleg mióta érintőképernyős. Megérinted az olvasni kívánt könyv ikonját, megnyitja. Utána arra lapoz, amelyik szélén megérinted. Ha vissza akarsz menni a könyvtárba, fölül érinted meg. Ennyi. Betűt nagyítáni úgy tudsz, hogy két ujjadat elfelé húzod egymástól. Vannak rajta más beállítások, de azokat nem kell állítgatni, csak olvasni a könyveket.
149. michelle.r (válaszként erre: 148. - Globus)
2023. máj. 20. 22:11
Több mint 10 éves cikk, elolvasni sem érdemes. De nem bonyolult, ne mondj le róla, mert imádni fogod. Majd megnézem, hogy az enyém mikori, most nem tudom, mert elég messze vagyunk egymástól. Addig is írj ki egy szavazást, hogy ki imádja, akinek van, és ki utálja. Nincs kétségem, hogy melyik tábor lesz az erősebb 💙
148. globus (válaszként erre: 134. - Michelle.r)
2023. máj. 20. 18:50

Ma egész nap keresgéltem. Vélemények, hozzászólásoknál leragadtam

[link]

Itt irja, hogy ez a cikk elavult lehet, és valóban régi, de ha a fele igaz, el is ment az életkedvem. Megrendelni sem tudnám 😀 a beállítása kínai. Kb. el fogom engedni, kicsit bonyi nekem.

2023. máj. 19. 19:09

Én is szeretek vásárolni.

Bizony néha olyan dolgokat is,

amire nem feltétlenül van szükségem. Soha nem károsítottam meg egy-egy vásárlásommal senkit, egyszerűen magamnak szereztem örömet vele.

146. Miss Angel (válaszként erre: 141. - PöttyösPanka)
2023. máj. 19. 17:23

rendben,tudod mit jelent,tudomásul vettem.

nem írtam a hozzászólásomba se a te nevedet,se senkiét,sőt,meg se jegyeztem,kik irták a boltkóros jelzőt,csak megakadt rajta a szemem,ennyi,kár lenne ezen megsértődni.

2023. máj. 19. 17:18

"nem szól konkrétan senkinek amit írok,"


így kezdtem,mégis magatokra vettétek:)))))))

144. tumbo2 (válaszként erre: 142. - B9e097a9f6)
2023. máj. 19. 16:57
engem sem.a húgom a volt óvónőt szapulja,hogy még boltba sem megy,mindent úgy hozat magának.mit bánom én,ha helikopterezik is,érdekel engem?
143. b9e097a9f6 (válaszként erre: 142. - B9e097a9f6)
2023. máj. 19. 16:51
Mielőtt félreérthető lennék: PöttyösPanka sem FI-nek írta a boltkórt. Általánosságban volt beszélve a témáról.
142. b9e097a9f6 (válaszként erre: 140. - Miss Angel)
2023. máj. 19. 16:28

Visszaolvastam. Én azt írtam, hogy függőségbe torkollHAT. Amire jött a válaszként a boltkóros jelző. Senki sem állította, hogy maga FI lenne az.

Annyit írt, hogy unalmában tette. Ráadásul a vallomás utáni fejecskékről sem a boldogság jutott eszembe. De mondom, ez csak az én meglátásom, és mivel ez egy beszélgetős oldal, hozzászóltam. Mondjuk egy rossz szót sem írtam FI-nek, ahogyan arról sem prédikáltam neki, hogy ne vásároljon. Amúgy is mindenki csinál, amit akar. Engem az sem hoz ki a sodromból, ha űrállomást vesz magának. 🤗

141. PöttyösPanka (válaszként erre: 140. - Miss Angel)
2023. máj. 19. 16:00
Én írtam a boltkóros szót. Köszönöm, tudom, mit jelent. De ha kicsit jobban megnézed, ki mit hordott itt össze, láthatod, hogy nem estem neki a FI-nek. Pont hogy amellett érveltem, ami mellett te is, hogy mindenki szokott fölösleges dolgokat venni, ezért még nem kell elharapni a torkát.
2023. máj. 19. 15:53

jajj,nem szól konkrétan senkinek amit írok,de miért kell bántani a kiírót ennyire,bevallot valamit,amibe sokan olyasmit látnak bele,ami lehet benne sincs,dicsekvés,gazdagság,anyám kinja....


nehogy azt mondja már bárki,hogy életében nem vett meg valamit,aminek később nem vette hasznát.Arről nem beszélve,mindenki arra költ,amire akar,magánügy,ha telik neki rá,miért ne tegye,és ez még közel sem jelenti azt,hogy dúsgazdag,sőt,még azt sem,hogy nem szokott adakozni.D ugyan azt is honnan tudjuk??


én pl bűntudatot se éreztem ki a vallomásábol....

egyszerűen csak leirta vett olyasmit,amire már ugyan szüksége nincs,de örül neki

én is ma vettem egy táskát magamnak,mert pont olyan,amilyet mindig szerettem volna,plusz szintiszta bőr és megérte az árát ,plusz most meg is tehettem ,hogy megvegyem.Pedig mellette van még másik 25, na bumm...és nincs búntudatom.

Ha néha megengedünk magunknak dolgokat,amik boldoggá tesznek,meg az eszelős vásárlás között óriási különbség van,a boltkóros emberek legjobb tudomásom szerint még akkor is vásárolnak,ha már enni sincs mit,mert nem bírnak vásárlás nélkül meglenni,ez már betegség,aki a boltkóros jelzőt használta ,legalábbb olvasna utána,mit jelent.

139. michelle.r (válaszként erre: 135. - Michelle.r)
2023. máj. 19. 15:41
Pontosan fogalmazva: ne mondd, hogy még nem nem találkoztál a jelenséggel, hogy nagyon sokan a szűkösséget a felsőbbrendűség eszközeként használják a gazdagabbak ellen.
138. tumbo2
2023. máj. 19. 15:37
miért is kell veszekedni?
137. michelle.r (válaszként erre: 86. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 19. 15:31

Aki után csak annyi marad, amit örökül hagy, az gondolkozzon el az életén. Az valamit nagyon rosszul csinál.


Most már én is remélem, hogy troll vagy.

136. michelle.r (válaszként erre: 78. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 19. 15:29

Honnan az infó, hogy csoroszlya volt? Hogy nem élt, csak mindent a fogához vert? Honnan veszed, hogy nem egy művelt, finom idős hölgy volt, aki bejárta a világot?


Számon kéred másokon, hogy ítélkeznek. Te mit csinálsz?

Van egy remek módszer, annyit kell hagyni, hogy ne kelljen cívódni. 😎

135. michelle.r (válaszként erre: 75. - Pasionella)
2023. máj. 19. 15:25

Előnynek nem mondanám, de ne mondd, hogy még nem tapasztaltad a szegénység felsőbbrendűségét azokkal szemen, akik jobban élnek.


Vajon milyen térből és indíttatásból születnek azok a megingathatatlan ítéletek, hogy akinek pénze van, az csak gazember lehet? Hogy tisztességes úton nem lehet meggazdagodni? Vagy hogy mindig a szegények adakoznak?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook