Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Görcsök terhesség alatt, rövidebb méhszáj fórum

Görcsök terhesség alatt, rövidebb méhszáj (beszélgetős fórum)


1 2 3
4. e584b61b26 (válaszként erre: 1. - Christa09)
2009. okt. 19. 16:24

nekem a 24.héttől 2100 volt a méhszáj ami szintén 2 centire megrövidült állapotot jelent és hogy a meg is nyílt!

Viszont a 39. héten és az ötödik napon született a lányom a kiírt idő előtt a 2 nappal.


Ne stresszelj és akkor nem lesz semmi baj!

Nekem azt mondta a doki h ugyanúgy csináljak minden mint ahogy addig,csak ne stresszeljek mert azok jobban beindítják a méhösszehúzódásokat is!

Végül mikor kellett volna akkor mesterségesen jöttek a fájások:)


És pihenj sokat,ez a legfontosabb!

3. Christa09 (válaszként erre: 2. - C95c921ae7)
2009. okt. 19. 16:15
Köszönöm a gyors választ:)Nekem az első babám, de bízom benne, hogy mi is kihúzzuk, amíg feltétlenül szükséges. A görcsök ha elmúlnának örülnék, de sajna hiába szedem a magnéziumot. Az orvosom azt mondta, ha nagyon erősen görcsöl, akkor menjek be a kórházba addig meg pihenjek sokat. Csak tudod az aggódás...
2009. okt. 19. 16:09

Szia, nekem is hamarabb kezdett rövidülni, de azt mondták 2.gyereknél ez gyakori. (Az 1.-nél nem volt ilyen gond.)Hát szedtem a magne b6-ot, próbáltam sokat pihenni. Ennyi. De a doki úgyis befektet ha úgy látja veszélyes a helyzet.

Végül a kiírt nap előtti napig kihúztuk:)

2009. okt. 19. 16:04
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy ki van/volt hasonló helyzetben, mint én. A terhességem 17.hetében derült ki, hogy rövidebb a méhszáj, 2cm a 3 helyett. Sajnos folyamatosan görcsölök, pedig a magnéziumot is folyamatosan szedem, igyekszem sokat feküdni. Nagyon félek, hogy nem fogom tudni kihordani a babát és hogy kinyílik a méhszáj. Most vagyok 18. hetes. Kérlek írjon, aki megtapasztalta már ezeket a tüneteket és mesélje el, hogy hogyan tudta kihordani a babát illetve aki most van hasonló helyzetben osszuk meg egymással a tapasztalatokat.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook