Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek Gondosóra? Hogyan kell beélesíteni? fórum

Van valakinek Gondosóra? Hogyan kell beélesíteni? (tudásbázis kérdés)


ápr. 11. 18:33

Az én gondosom négy napja üzemel töltés nélkül...

(tesztüzem)

2023. júl. 29. 09:01
Véletlen is megnyomódhat a nagy gomb ami riasztást ad, de megszakítható az oldalt levő felső gomb megnyomásával
3. fincsi5 (válaszként erre: 2. - TamThor)
2023. júl. 28. 11:44
Köszi szépen.:)))))))
2023. júl. 28. 11:37

Ha átvette a futártól a jelzőkészülékét, kezdje meg annak feltöltését a dobozban található töltővel. Ezután nincs más dolga, mint megvárni, hogy a jelzőeszköz feltöltődjön – ekkor a piros LED már nem villog, hanem folyamatosan világít –, majd a szintén a dobozban található karpántba helyezze bele a jelzőeszközt és így tegye fel a csuklójára vagy akassza a nyakába a nyakpánttal.


Annak érdekében, hogy Ön is és a Szolgáltató is megbizonyosodjon róla, hogy működik a jelzőeszköz, első alkalommal szükséges egy teszthívás. Ehhez kérjük, egyszerűen nyomja meg hosszan (4-5 mp) a főgombot a Gondosóráján. Ha a teszthívás tökéletesen működött, nincs más teendő, mint használni a készüléket.


Megkaptam a jelzőeszközt, de nem tudom beüzemelni. Mit tegyek?


Ha nem sikerül beüzemelni a készüléket, kérjük, vegye fel a kapcsolatot a Diszpécserközpont Ügyfélszolgálatával a 06-1 880-6831-es telefonszámon hétfőtől csütörtökig 9:00-17:00 óra között és pénteken 9:00-15:00 óra között vagy az info@szolgaltatas-gondosora.hu e-mail címen, akik segítenek a készülék beüzemelésében.


gondosora.hu

2023. júl. 28. 10:57
Van valakinek ilyen, amit önkormányzat ad? Én tegnap kaptam meg, fel is töltött, de nem merem megnyomni, nehogy riasztásnak vegyék. Hogy kell ezt beélesíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook