Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Glamour kuponok... Megéri? fórum

Glamour kuponok... Megéri? (beszélgetős fórum)


1 2
18. timycat (válaszként erre: 17. - Timycat)
2020. okt. 8. 21:31
+Bookline
17. timycat (válaszként erre: 16. - Bözsi néni)
2020. okt. 8. 21:31
Bizony, plusz a könyvek. Nálunk gyakran az a karácsonyi ajándék, és Libribe és Book24-hez is van kupon.
16. Bözsi néni (válaszként erre: 15. - Timycat)
2020. okt. 8. 20:57
Ilyesmire is nagyon megéri, főleg, hogy közeleg a karácsony és már kicsit előre gondolkodva is lehet vásárolni.
15. timycat (válaszként erre: 8. - Timycat)
2020. okt. 8. 19:57

Csak a Müllerből 17ezer jött vissza. Ez az új parfümöm eredeti árának majdnem a fele. A parfümön kívül minden más (lét)szükséges dolog volt, pl fogkefe, fogkrém, sampon stb.


A Rossmanból nem tudom mennyi jött vissza, ott férj vásárolt, leginkább macskakaját.

14. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 8. 17:11

Én pl. bútort vásároltam, amit már korábban kinéztem.


300 eFt feletti vásárlásnál azért 20% nem kevés, szóval igen, megérte.


Plusz Rossmannban is alaposan bevásároltam. Volt, amire 33% árengedmény volt. És nem, nem vitték fel az árakat, szoktam ott vásárolni, tudom, mi mennyi.

2020. okt. 8. 16:16

Minél nagyobb összeget költ az ember, annál inkább megéri. Én ma vettem az egyik üzletben egy téli bakancsot és egy farmert, a kuponnal a farmer ára visszajött.

A párom közelgő születésnapjára vettem egy Police parfümöt a Rossmannban, ahol 40% kedvezmény volt rá.

A lányom hónapok óta spórolgat a Glamour napokra, most szeretne bevásárolni magának őszi-téli holmikat; ő biztos sokat fog rajta nyerni.

Szerintem még így is megéri, hogy maga az újság nem olcsó és nálunk megy a kukába, csak a kuponfüzet miatt vesszük meg. :)

12. VendrinerPiroska (válaszként erre: 7. - Borian)
2020. okt. 8. 14:30

Ismerem a promóciót, bár szerintem a Glamour kuponnal így is jobban jár a dolgozó, mert itt a kezdeti befektetés kisebb.

Persze alkalmasint a Rossmannban, aminek a saját termékeit jobban szeretem, előtte v. utána akciósan néha olcsóbban megkapja az ember a terméket, mint a Glamour kuponnal.

11. _Berry_ (válaszként erre: 5. - Borian)
2020. okt. 8. 14:03
Persze, ha az ember elkölt ennyit, akkor megéri, bár én soha nem veszem meg a Glamour újságot, mert egyébként sem érdekel, a Kiskegyed, Blikk nők kb. a felénél is kevesebbe kerül. Bár az még jobb lenne, ha csak a kuponfüzetet is meg lehetne venni.
10. Pasionella (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 8. 13:48
Szerintem megéri, attól függ, hogy hány helyen akarnál vásárolni. A füzet vagy újság kb 1000-1200, ha sok helyen shoppingolnál akkor sokszorosan vissza hozzá az árát. Én ezt tervezem holnapi napra: CCC, C&A, Rossmann, Takko, DM. Nekem megéri.
2020. okt. 8. 13:28
Nem éri meg!
2020. okt. 8. 13:24

Glamour kuponok keretében szoktam megvenni a téli parfümömet, az 1 darab parfüm kedvezményével már több visszajön mint az újság ára. Könyveket is ilyenkor szoktam nagyobb tételben venni.


Ruhákat, cipőt nem szoktam így vásárolni.


Az online beváltható kuponokat szoktam még felhasználni.


Ami nem kell kupon azokat szétosztom ismeretségi körben.

7. Borian (válaszként erre: 6. - VendrinerPiroska)
2020. okt. 8. 13:14
a dm valóban kivonult, de pontgyűjtő napok vannak most, 20-szoros pontot kapsz a vásárlás után.
2020. okt. 8. 13:04

Az korábban használtam. Az előző akciónál viszont elkezdtek itt-ott taktikázni, pld. Rossmann és volt rengeteg negatív visszajelzés is online.

Az idei akciókat nem láttam, és azt sem, hogy ki vesz részt benne. Tudom, hogy a DM ki akart vonulni belőle. Ha úgy működik, mint régen, akkor érdemes beszállni, főleg, ha van elég beruházni való pénzed.

5. Borian (válaszként erre: 3. - _Berry_)
2020. okt. 8. 12:54

Régebben volt a Tescoban 20 ezer ft fölött 2 ezer kedvezmény, ezzel már önmagában visszajött az újság ára. Plusz olyankor vettem meg 6 hónapra előre a hajfestékemet féláron, ezzel kb. 6 ezret spóroltam. (Most már sajnos megszüntették azt a márkát és színt.)

Ha ruhaüzletben kinézel valamit/vmire szükség van (csizma, kabát pl.) akkor is megéri. Impulzusvásárlásra nyilván nem.

4. Borzolo (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 8. 12:08
Régebben használtam. Olyankor szereztem be a drogériás cuccokból egy nagyobb készletet. Ruhaüzletben már nem igazán szerettem kuponozni, a tömeg és a kifosztott készletek miatt. A számomra felesleges kuponokat ismerősöknek adtam, így talán mind nyertünk vele egy picit.
3. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 8. 12:02
Szerintem a Glamour újság nem éri meg 1400-ért, ha egyébként nem szokta valaki venni. Akkor inkább a másik 2 újság, de azok is csak akkor, ha az ember nem csak 1-2 dolgot vesz. Lehet hogy van, ahol ilyenkor emelik az árakat, én a Rossmannban vásároltam és ott annyi volt minden, mint amikor múlt héten megnéztem, hogy mit szeretnék majd venni.
2020. okt. 8. 11:40

Hogyan húznák fel az árakat pl egy DM-ben vagy ruhaüzletben? Vagy mire gondolsz?

Szerintem megéri ha van több dolog amit vennél. Ha mondjuk egy sampon kellene akkor nem éri meg - legalábbis nekem. Főleg ha egyszerre sok ember megy vásárolni.

2020. okt. 8. 11:05

Sziasztok!



Ti használjátok a Glamour kuponokat? Érdemes megvenni vagy ilyenkor eleve az árakat is felhúzzák előre?



Használja valaki az appot esetleg?? Az működik?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook