Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Glamour kuponok... Megéri? fórum

Glamour kuponok... Megéri? (beszélgetős fórum)


1 2
48. Borian (válaszként erre: 47. - Garabonciás)
2020. okt. 12. 16:59

A méretem adott és nem változik, de még azonos bolt/márka esetében is előfordul, hogy egyik vagy másik modell kisebb-nagyobb. Azonkívül nem árt megnézni, hogy áll.

A cipő meg azért neuralgikus, mert nehéz olyat találni, ami csinos és kényelmes.

47. Garabonciás (válaszként erre: 45. - Borian)
2020. okt. 12. 14:25
En mindig mindenhol s-est rendelek, mindig jo. Cipobe meg 38-ast. Bar azzal szoktak gondjaim lenni, mert néha tökre elnyomjak a szinet. A multkor rendeltem rgy feketet, sotetkeket kaptam. 🙄😒
46. Garabonciás (válaszként erre: 44. - Mikkmókus)
2020. okt. 12. 14:22
Ez nem volt drágább. Az a baj hogy eleve draga. U. C. of Benetton. De most akcios volt. Meg mashol nem is lattam ilyet. Leakartam beszelni magam rola, de nem ment. Asszem kezdek atmenni Dr Szöszibe 😁😂
45. Borian (válaszként erre: 44. - Mikkmókus)
2020. okt. 12. 14:19
Ruhát, cipőt sosem veszek neten, max ha üzletbe lehet rendelni és ott felpróbálni. Azon kívül van pár márka, ami bevált, azt nem lehet alza.hu-n és emagon beszerezni, csak a márka saját webshopjában, ezért nyilvánosak és elég jól átláthatók az árak.
2020. okt. 12. 14:13
* sok esetben drágább kuponnal is, üzletekben. Mielőtt belekötne vki.🤦
2020. okt. 12. 14:10

Jól van, nyugi van. Örülök, hogy sikerült mindenkinek bevásárolni, nem kell beszámolni.

Volt egy kérdés, én válaszoltam. 😀

Én csak annyit írtam, hogy nézzétek meg mit mennyiért vesztek, mert a beharangozott kedvezménnyel is drágább, mint a neten pl.

De mindegy is. Mindenki annyit költ, amennyit akar.

42. havanesekutyus (válaszként erre: 40. - Garabonciás)
2020. okt. 12. 11:01
Ahh, sztem ne bánd, ha különben tetszenek a cuccok. Valószínű tényleg nem lenne méret, főleg, ha neked is átlag méreteid vannak.
2020. okt. 12. 10:57
Bar, igy is akcios volt. Olyan 30 %-al volt olcsobb most, csak hat az mégse 70. 😁
40. Garabonciás (válaszként erre: 39. - Havanesekutyus)
2020. okt. 12. 10:55
Nem, fashiondays-en. De ott nem is volt glamour napok, mert minden nap akcioznak valamivel. Vettem egy pulovert aminek eléggé huzos ara volt, ha holnap leviszik az arat sokkot kapok. Ha nem, akkor nem. Mondjuk ebben a meretben en hoztam el az utolso darabot, szoval lehet mar holnap nem is lenne belole. Nagyon limitalt darabszammal dolgoznak.
39. havanesekutyus (válaszként erre: 37. - Garabonciás)
2020. okt. 12. 10:51

Hát, én a táskát nem küldöm vissza, mert utolsó darab volt.

Én ezekkel a 70%-os leértékelésekkel sose tudok venni semmt, mert vagy nincs már méretem, vagy csak olyan van leárazva, ami nem tetszik.

A Glamour lesz egyébként a 70%-os?

2020. okt. 12. 10:48
Nem kell vkinek egy pulcsi meg egy póló, átvehetné helyettem. 😁
37. Garabonciás (válaszként erre: 36. - Havanesekutyus)
2020. okt. 12. 10:45
Nem érte meg, mert holnapra beharangoztak egy 70%-os leértékelést 😀 Most mit csinaljak, kuldjem vissza amit megrendeltem? Még a postán van amúgy.
2020. okt. 12. 10:39

Abszolút megérte. Huszonpárezer forintból vettem egy szép bőr táskát. Egy műbőr is többe kerül.

Mondjuk nem is akartam most táskát venni. Ha így nézzük, akkor nem érte meg😀

35. Ágio8405 (válaszként erre: 31. - Mikkmókus)
2020. okt. 12. 09:57
Nem csak boltban nyomott a lehet vásárolni. Nekem most megérte főleg hogy nem is vettem újságot hanem megadta más hogy mint írjak be online vásárlásnál. Egy olyan háztartási gépet vettem amit amugyis terveztem karácsonyra. Így most 7000 Ft-al olcsóbb volt. De amugysem mindenhol emelik az árat. Itt sem volt. Régóta ennyi ez a gép.
34. Borian (válaszként erre: 31. - Mikkmókus)
2020. okt. 12. 07:05

Ne nézz mindenkit madárnak és minden boltot csalónak. Én pl. ismerem az árakat, vannak kedvenc ruhamárkáim, az őszi kollekcióból már hetekkel előtte végigböngészem, mi érdekelne, ezért az árakat is ismerem, és nem, nem csaltak vele.


Az árleszállítás egy marketingeszköz, ami csak akkor működik, ha nem csalnak vele.

33. timycat (válaszként erre: 31. - Mikkmókus)
2020. okt. 12. 05:38

Nekem megérte. Én első nap a Müllerben nyertem vele 17ezret. Nem vitték feljebb az árakat, a szokásos dolgokat vettem tehát ismerem az áraikat. Pénteken este még nem voltak sokan.


Aztán vettünk vele macskakaját, sok macska, sok kaja kell ott is olcsóbban jöttünk ki, a normál árból jött le az árkedvezmény.


A többit neten intéztem, könyvek magamnak+Karácsonyra ajándéknak (szintén nem ment feljebb az ár), és Vichy krémek magamnak+Karácsonyra ajándéknak szintén a szokásos árról indult.


A tolongást én sem bírom. A többi kupont szétosztottam.

32. timycat (válaszként erre: 30. - Garabonciás)
2020. okt. 12. 05:30
Elküldtem neki priviben a kérdésfeltevést követő pár percen belül
2020. okt. 12. 03:09

Határozottan nem. Merthogy:

1. Évközben van elég mindenféle kutyagumi akcióra hivatkozva leéetékelés, kuponnap, stb...

2. Az árakat jól feltornázzák a glamour napokra. Ami kb. sose volt annyi. Hogy majd aztán örüljön a "paraszt" kuponnal a kezében, a kassza mellett

3. Ami van tömegnyomor, köszönöm, nekem sok. Pláne ez drogériákra jellemző, hogy 10enéves kis csajok tolonganak a sminkállványnál és amik voltak teszterek össze-vissza kenik a termékeken is de (pl. rúzs).


Az embernek ehhez az egészhez nincs gusztusa a kamu akció,-felhajtás, a vásárló hülyének nézése, és a vevők idióta magatartása miatt.


Dehát így kell sokakat csőbe húzni: 20-25% kedvezmény és már futnak befelé a boltba, ész nélkül. Ahelyett, hogy az árakkal tisztában lennének, esetleg ha kinéznek egy parfümöt (ne adj isten a "filléres" Douglas-ban), előtte lecsekkolnák a neten az árukereső oldalt, ill. megbízható oldalakat végigböngésznék.

Dehát már 10% kedvezmény elveszi az emberek eszét.


Hát... Itt tartunk.

2020. okt. 11. 11:42
Tezenisbol csak németet talaltam. De az nem jo a magyar weboldalra. Soher magyar ki nem rakna, ha tudja akkor se.
29. Garabonciás (válaszként erre: 28. - Zuzóka)
2020. okt. 11. 11:12

H&M -

GLAM2020

2020. okt. 11. 10:48
Sziasztok! Valaki megosztaná esetleg az online H&M, C&A, tezenis kupon kódokat? köszönöm!
2020. okt. 10. 10:48
Nos, rossmann...Ne vicceljunk mar.... glamour napok hogyne, erre a kulonleges par napra ugy felvertek az arakat hogy iszonyu, minden dragabb lett es kedvezmennyel sem volt olcsobb mint mashol. Pl Bruno Banani Pure Woman naluk tobbnyire 8000korul szokott lenni, tegnap 9990, ket hete noninon rendelve 4660. Sorolhatnam meg a tobbit is, a haztartasban hasznalhato tisztitoszerek stb.... kedvezmennyel is dragabbak voltak mint barmelyik eurosba stb... nekem iden hatalmas csalodas a rossmann.
26. aszparagusz (válaszként erre: 15. - Timycat)
2020. okt. 9. 07:21

Én is a Müllerben és a Rossmanban vásároltam.

Pl. a fiam által használt szájvízre 40 %-os engedmény volt. Csak olyan dolgokat, amit használunk és én is több ezret spóroltam.

Ruhát, cipőt ilyenkor nem szoktam venni, mert nincs türelmem/kedvem a tömegben válogatni, várni a próba fülkére.

2020. okt. 9. 01:09
Online Bookline-ra meg BL2020GL2. Ha vkit érdekelne...25% kedvezményt adnak.
24. VendrinerPiroska (válaszként erre: 20. - Timycat)
2020. okt. 8. 23:49
Köszi! Akkor meglesem, hátha....
2020. okt. 8. 23:31
Áh, nem is kell. Csak bekellett írni hogy glamour csupa nagybetűvel. Ezért kell megvenni az újságot? :D
2020. okt. 8. 23:09
Gyerekek, egy ecipős kuponnal nem dobna meg vki? Ígérem, legközelebb visszaadom. Olyan kéne amit online feltudok használni.
21. Böce (válaszként erre: 17. - Timycat)
2020. okt. 8. 22:35
Igen, könyveket is lehet. Nálunk is szokott ajándék könyv lenni.
20. timycat (válaszként erre: 19. - VendrinerPiroska)
2020. okt. 8. 21:48

Pingvin- és unipatika van nevesítve.


De van önálló kuponja pl a Vichynek, Uriage, Babe, Bioderma, La Roche-Posay, Eucerinnek.

Azt írja hogy neten van az üzletlista, ami gondolom a patikalista. Nézd meg ami érdekel hátha.

2020. okt. 8. 21:40
Gyógyszertári kupon is van? Benu v Alma? Mert akkor lehet, hogy megveszem.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook