Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Garázsvásár fórum

Garázsvásár (beszélgetős fórum)


1 2
2013. ápr. 12. 13:57
Igen, állvány az van kettő. Mert nagybátyámnak volt turkálója, onnan megmaradt. Jó idő esetén a garázs elé asztalokra is lehet pakolni. Rosszabb idő esetén a garázs már nem olyan nagy... De oda is sokminden fér azért.
12. 8c40921157 (válaszként erre: 10. - Szeplakisz)
2013. ápr. 12. 13:54

Vagy bedobálni a postaládákba, és egy felhívást is csinálni, hogy csatlakozzanak mások is, pakoljanak ki, hogy nagyobb legyen a választék, hisz mindenkinek más dolgai vannak...

És még akár cserélni is tudtok, hisz ami neked szemét, az másnak kincs lehet, de ez rád is vonatkozhat.

11. 8c40921157 (válaszként erre: 8. - Szeplakisz)
2013. ápr. 12. 13:50

Javasolnám, hogy szerezz be olyan állványt, mint amilyen a butikokban van, arra sokat fel lehet akasztani, vagy csinálni is tudsz, lényeg, hogy lehessen "lapozni" a ruhákban.

Amennyiben leporelló könyveid is vannak, és már nem kellenek, azokat is eladhatod, azokat a gyerekek nem nagyon tudják tönkre tenni, és drágák, pár száz forintot azokból is kiforgathatsz.

2013. ápr. 12. 13:47

Gondolom facebookon is nagyrészt az ismerősei helyi lakosok... Bár én ugye nem vagyok fent, de keresztanyámnak rengeteg ismerőse van ott...


Amúgy annyi igaz, hogy lehet egy két buszmegállóba sem lenne rossz ötlet kiragasztani.

9. sanyinak (válaszként erre: 8. - Szeplakisz)
2013. ápr. 12. 13:36
Szerintem a facebook nema megfelelő hely hirdetni a garázsvásárt. Hiszen oda nyilván olyanok mennek el, akik a közelben vannak. Tehát inkább falragasz, szórólap lenne a nyerő...
8. Szeplakisz (válaszként erre: 5. - .Sziszu.)
2013. ápr. 12. 13:33
Attól mondjuk nem félek, hogy a 600.000,- Ft-ot meghaladja. Annyi ruhánk azért az egész családban nincs. :) Mindenesetre ketten összefogva csinálnánk. Már ki is néztünk egy májusi szombati napot. Nekem ugyan nincs facebookom, de keresztanyám majd ott elkezdi meghirdetni. És a belinkelt oldal is nagy segítség. Most nagyon rá vagyok hangolódva. Próbálkoztam a vaterázással is, de az nekem elég nagy macera volt. Fényképezgetni, nem úgy mutatott a ruha a fényképen csak úgy kiterítve, mint felvéve.. méricskélni, feltölteni.. sok idő és a vaterának még fizetni is kellett érte. Nekem nem érte meg. Ez a garázsvásár viszont sokkal kézzelfoghatóbbnak tűnik. Odajönnek, megnézik, akár ha kell felpróbálják... Csak jöjjenek is aztán vevők. :)
2013. ápr. 12. 13:25
Köszönöm a válaszokat. Májusra tervezzük, addig még meg kell hirdetni, cuccokat összeszedni. Kíváncsi leszek milyen lesz. A linkelt oldal is tök hasznos, köszi! :)
6. 8c40921157 (válaszként erre: 5. - .Sziszu.)
2013. ápr. 12. 13:23
De még így is megéri, nem?
2013. ápr. 12. 13:19
Ez engem is érdekelne. Annyi biztos, hogy ha az eladásból származó jövedelmed a 200.000 Ft-ot, a bevételed a 600.000 Ft-ot meghaladja, akkor adózni kell. Ennyit tudok.
2013. ápr. 12. 13:16
2013. ápr. 12. 13:16
Tudtommal "szabad a vásár". Meghirdeted, eladod, nem kell adózni.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Szeplakisz)
2013. ápr. 12. 13:16
Nagyon bírnám, ha lenne
2013. ápr. 12. 13:14

A szekrényben egyre kevesebb a hely, a gardrób is olyan holmikkal van teli, amik már vagy kicsik, vagy csak tartogatjuk, de tudjuk, hogy már soha az életbe nem fogjuk felvenni. Sok jó állapotban lévő ruhánkat sajnáljuk kidobni. Van rengeteg még új gyerekruha is, amit kinőtt a gyerek, mielőtt még hordta volna. Ezekmellett még cipők és játékok...


Felmerült az ötlet, hogy tartsunk garázsvásárt itthon.

Ki tud róla valami infót? Mégis hogyan működik? Be kell-e ezt jelenteni pl. az önkormányzatnál, vagy ez tényleg teljesen ingyenes?

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook