Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Futok egy nős férfi után. Mi lehet a bajom? Társfüggőség, kényszeresség? fórum

Futok egy nős férfi után. Mi lehet a bajom? Társfüggőség, kényszeresség? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
84. magyarlány (válaszként erre: 81. - Ellacica)
2020. szept. 2. 15:36
Most nem tudok szakemberhez fordulni sajnos. Csak hozzàtok. Viszont sokat segìtenek nekem ezek a hozzàszòlàsok. Talán ha egy hètig kibìrom, hogy ne ìrjak neki akkor könnyebb lesz ès akkor élhetem ùjra az èletem.
83. magyarlány (válaszként erre: 79. - New(l))
2020. szept. 2. 15:34
Akkor butaság ezt megìrni neki? Mert ùgy èrzem segìtene lezàrni. De lehet tévedek.
82. magyarlány (válaszként erre: 73. - Napsugár8)
2020. szept. 2. 15:31
Ezt èrtem ès vèget is akartam vetni neki, mikor vège volt az első munkànak, de utàna kèt munka között ő ìrt nekem minden egyes nap 3 hònapon keresztül. Ìrt, hìvott, fotòkat, hangüzeneteket, szerelmes szövegeket küldött nekem. Ez egèszen addig tartott, amìg a felesège meg nem találta màsodszorra is az üzeneteket. Azòta csak èn ìrok, de ő mindig vàlaszol. Ès többnyire bàtorìt, utal rà, hogy mèg akarna valamit.
2020. szept. 2. 15:31
Szerintem nem ezzel a nős pasival, meg a hozzá való kötődéssel van baj. Ha nem ő lenne, lenne más, akinek folyamatosan írnál. Ez egy ugyan olyan betegség szerintem mint az alkoholizmus vagy a kábítószerfüggőség. Mindenképp kezdened kell vele valamit, és ha Te nem tudod már kontrollálni akkor tényleg segítséget kell kérned, de nem tőlünk! Mi nem vagyunk szakemberek (legalább is én biztos nem)! Muszáj valami örömöt találnod az életben! Olyat ami nem kötődik máshoz, csak rólad szól!
80. New(l) (válaszként erre: 78. - MenoPause)
2020. szept. 2. 15:29
Jajistenem, ez annyira átlátszó, megírom, hogy nem irok. :))))
79. New(l) (válaszként erre: 77. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 15:28

Megírod neki, hogy örökre búcsúzol, köszönöd az együtt töltött időt, de el kell hogy engedd. Megkéred, ő se keressen, hogy könnyebb legyen a felejtés.

Aztán 3 nap múlva üzenet özönt borítasz rá, hogy nem, nem megy nélküle, csak egy szót, egy hellot, hogy tudd, jól van-e.

Annyira teátrális. :D

78. MenoPause (válaszként erre: 77. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 15:28
Azt első lépés, hogy ezt nem írod meg neki...
77. magyarlány (válaszként erre: 73. - Napsugár8)
2020. szept. 2. 15:25
Meg akartam neki mondani, hogy nem ìrok neki többé ès, hogy nem fogom keresni, mert többre vágyom. Talán ha ezt megìrom neki akkor sikerülhet kilèpnem ebből a szörnyű àllapotbòl, amiben most vagyok.
76. globus (válaszként erre: 68. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 15:22
Most tényleg, itt hüledezek. Hogy nem tudsz róla semmit két napig. Mire gondolsz, tán meghalt? Tökre úgy néz ki, szórakozik rajtad, élvezi, hogy futsz utána. Próbáld csak ki, ne jelentkezz nála pár hétig. Ha ő fog, akkor szórakozik veled, ha nem, vond le a tanulságot.
75. magyarlány (válaszként erre: 71. - Guruljka)
2020. szept. 2. 15:22
Pont ez az, hogy nincs èszszerű magyaràzatom erre. Ha ìrok neki ès ő vàlaszol, akkor olyan mintha mèg lenne valami kapcsolat köztünk, mintha uralnàm a helyzetet. Egyèbkènt csak ez az erős szorongàs van.
74. New(l) (válaszként erre: 71. - Guruljka)
2020. szept. 2. 15:21
Hát hogy bent maradjon a köztudatban. :)
73. Napsugár8 (válaszként erre: 69. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 15:20

És mi közöd hozzá, hogy hol van?

Egy tolakodó, levakarhatatlan személy vagy, addig nyomulsz, míg egyszer úgy kiosztja a fejedet, hogy akár egy évik is egyirányba szaladsz.

Értsd már meg, hogy csak addig kellettél neki, amíg ott együtt dolgoztatok, mert nem volt ott a felesége, akivel éjszaka eltöltötte volna üres óráit.

Ennek már vége, már réges régen máshol jár, mást használ ürítésre. Semmi közöd hozzá. Felejtsd el.

72. magyarlány (válaszként erre: 63. - 0bfe13f953)
2020. szept. 2. 15:19
Ami mèg èrdekelne, hogy sikerült elhatàroznod magad? Hogy jutottál el arra a pontra, mikor azt mondtad ex ìgy nem mehet tovàbb, ki akarok lèpni? Kaptál/kèrtél külső segìtsèget? Pl. baràtok, önsegìtő könyvek, internetes fòrumok
71. Guruljka (válaszként erre: 69. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 15:18
Mi a fenéért akartad tudni, hol van???
70. tumbo2
2020. szept. 2. 14:58
hát,ha utoléred?
69. magyarlány (válaszként erre: 62. - Gagababi)
2020. szept. 2. 14:53
Nem tudom mi kell hozzá. Tegnap ìrtam neki egy mondatot. Csak tudni akartam hol van, erre kb. 10 óràval kèsőbb csak annyit ìrt vissza, hogy hello.
68. magyarlány (válaszként erre: 63. - 0bfe13f953)
2020. szept. 2. 14:51

Te erősebb vagy, mint èn. Csodàllak, hogy sikerült.


Mit èreztèl, mikor ìrtàl neki? Milyen cèllal tetted?


Én szorongok, ha nem tudok ròla semmit kèt napig. Gombócèrzès a mellkasomban, halàlfèlelem, nagyon rossz àllapot.

2020. szept. 2. 13:49
Szegény pasi, nonstop futhat előled :D
2020. szept. 2. 12:33

A kérdésre válaszolok, nem olvastam el az induló írást és a hozzászólásokat sem.


Mi lehet a bajod? Buta vagy és önértékelési zavarod van. Kezeltesd magad.

65. Bözsi néni (válaszként erre: 39. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 11:29

Az ismerkedést nem úgy gondoltam. Nem kell egyik pasitól a másikig rohanni.


Úgy gondoltam, hogy olyanokkal ismerkedj, akikkel programokat tudsz csinálni, kellemes a társasága, hasonló az érdeklődési köre. Ez lehet nő is. És kialakulhat egy barátság is akár és máris nem leszel olyan egyedül.


A közös programok meg segitenek a sok szabadidő eltöltésében és majd egyre kevesebbet fogsz a nős fickóra gondolni.

64. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 61. - Dina2)
2020. szept. 2. 09:09

Pont én is Gyulát akartam javasolni. Azért az ember nagyon fejbe tudja vágni amiket mond! Szokott tanfolyamokat tartani Amerikában is, bár most ügye nem lehet.


Egyébként amik házas férfival kezdenek, azokat lenézem, undorító. Már ne is haragudj. Persze a pasi is undorító. Te meg ne irogass ennek a férfinek, értelme nincs, csak kefélni akar, ennyi. Nem kellesz neki.

Keress valami hobbit, jársz el futni, keress életcélt. Menj el önkénteskedni menhelyre, szállásra. Keress valami értelmet az életednek.

2020. szept. 2. 09:07
Én is hasonló helyzetben voltam. Kértem töröljön , tiltson mindenhonnan, hogy ne tudjak neki írni. Nem tette. Élvezte a vágyódásom, azt hogy keresem, hogy hiányzik. Ő soha nem keresett, de mindig reagált a leveleimre, így egyszerűen nem tudtam tőle elszakadni. Aztán megléptem én, minden írásos emlékünk töröltem, minden hozzá vezető utat töröltem, email cím, telefonszám, képernyő-rögzített levelei, szóval egyszerűen már nem tudom vele felvenni a kapcsolatot. Ez segített. Túl vagyok rajta. Igaz, egy napig bőgtem utána.
62. Gagababi (válaszként erre: 47. - Amaunet)
2020. szept. 2. 08:51

Egyetértek veled.

Semennyire nem értékeli magát, semmi tartása nincs..és sajnos teljesen az jön le.hogy egy mazochista...imád szenvedni, ráadásul egy olyan pasasért, aki semmibe veszi...azt gondolom, hogy akkor megérdemli...nagyon furcsa, hogy az foglalkoztatja, hogy ő érte a pasas kockáztatja a házasságát..szerintem nem, de ha még sikerülne neked tönkre tenni, nem kellenél neki....még az is lehet,hogy a feleséggel együtt nevetnek szegény szerencsétlen párán, hallottam már ilyet is...


Hahó Magyarlány, ébresztő!! Mi kell még neked ahhoz, hogy eltudj szakadni attól az embertől, aki amúgy is egy szarházi? Fájdalom, amit művelsz, ne haragudj....

61. Dina2
2020. szept. 2. 07:42

Keress rá a videomegosztón Dora Gyula videóira, vagy a közösségi oldalon a Titkos tanácsok egy férfitől-csak nőknek oldalra!

Eleinte furcsa lesz, de ha megérted miről beszél, rengeteget segíthet.

60. globus (válaszként erre: 55. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 07:25
Az a baj, hogy ő sem "egészséges", szintúgy rosszul kezeli a szituációt. Veled együtt teszi ki az egészet, hogy ilyen helyzet kialakulhatott.
59. Amaunet (válaszként erre: 55. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 07:06
Az a baj, hogy nem veszed észre, hogy szívat!
2020. szept. 2. 06:20

Ez nem szerelem.

Ez csupán a tény, hogy nem tudod elviselni ha valami/valaki nem a tiéd. Nem épp függés, inkább birtoklás.

Lásd a 15 éves kapcsolatodat is..szar volt de még most sem tudsz elszakadni tőle..

57. Guruljka (válaszként erre: 52. - Vigyefene)
2020. szept. 2. 02:33
Ha 15 éven át volt már egy előző kapcsolata, akkor annyira már nem harmatos...
56. Ildi (válaszként erre: 55. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 02:30
Mert elvezi h kinozhat...Probald megallni h semmikepp sem reagalj ra. A Te erdekedben.
55. magyarlány (válaszként erre: 53. - Ildi)
2020. szept. 2. 02:27
Az a baj, hogy reagál. Ès kèpeket küld, meg szivecskéket, hogy ezzel bàtorìtson.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook