Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Futok egy nős férfi után. Mi lehet a bajom? Társfüggőség, kényszeresség? fórum

Futok egy nős férfi után. Mi lehet a bajom? Társfüggőség, kényszeresség? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
114. magyarlány (válaszként erre: 112. - Guruljka)
2020. szept. 2. 18:11
Az azt jelentenè, hogy nyitott hàzassàgban élnek, hogy a feleséget nem zavarja, hogy a fèrje időnkènt màsokkal szòrakozgat mikor tàvol van. Az fura lenne.
113. magyarlány (válaszként erre: 112. - Guruljka)
2020. szept. 2. 18:10

Ez biztos, hogy nem, mert küld magàròl fotòt instagramon nekem ès hangüzenetet is. Ja, ès làtom, hogy nem otthon van, hanem egy màsik államban nagyon messze, mert tesz fel magàròl fotòkat az instagram oldalàra is.


Nem hiszem, hogy engednè, hogy a felesègével beszèljek, hogy kiderüljön, hogy a 2. munkàn is együtt voltunk.

112. Guruljka (válaszként erre: 109. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 18:04
Még az is lehet, hogy egy ideje már a neje írogat helyette és jókat röhögnek közben rajtad.
111. Guruljka (válaszként erre: 108. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 18:04
Micsoda marhaságokat vagy képes elhinni. És még a féltékenységet is eltűröd? Miért?
110. Gagababi (válaszként erre: 106. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 18:00

Ezt előre nem lehet megmondani, de arra, hogy esetleg ezt a mostanit elfelejtsd, ahhoz jó megoldás lehet...nem kell rögtön arra gondolni,hogy itt a következő kapcsolat..flörtölgess másokkal, barátkozzál, és majd kialakul..elsődleges cél, kiverni a jelenlegit az elmédből..vagy legalábbis csillapítani az iránta érzett ragaszkodást.

Lehetne egy normális kapcsolatod is akár, de elfuserálod az energiád, az időd egy pasasra, semmi értelme...

109. magyarlány (válaszként erre: 108. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 17:53
De eddig mindig ő hìvott vagy ìrt nekem. Csak egy hònapja nem teszi ès ìrok én. Valahogy fel kellene fognom, hogy ez azt jelenti, hogy nem akar màr semmit velem.
2020. szept. 2. 17:51

Èszre sem vettem mit tett velem. Azt mondta mikor megismerkedtünk, hogy velem akar dolgozni hosszù tàvon, hogy nem csak szexpartnert keres, hanem partnert mindenhez. Folyton féltékeny volt, azt mondta csak magának akar. Èrzelmileg zàrkòzott, azt mondta nem akar beavatni a problèmàiba, mert nem akar màsokat terhelni vele. Nèha mikor làttam, hogy valami baja van, ès megkèrdeztem mi az, azt mondta szorong, azt mondta féltèkeny. Én meg elkezdtem mindig a kedvében jàrni, nem beszèlgetni màs pasikkal. Az lett a hobbim, hogy kiszedjem mi a problémàja èppen, mi nyomasztja vagy milyen èrzelmi àllapotban van, mik a tervei, szándékai velem. Folyton azon agyalok, hogy mi jàrhat a fejében, mit mièrt csinàl. Azt mondta nem szeret beszèlgetni, ezèrt zàrkòzott. Közben egy sàrmőr, egy dominàns fèrfi, mosolyog a nőkre ès hatàssal van ràjuk.


Miutàn vège lett a munkànak ès csak telefonon tartottuk a kapcsolatot, többször mondta, hogy rossz neki a tudat, hogy talàn megcsalom. Ezèrt jobb lenne nem beszèlni ès meglàtni mi törtènik, ha ùjra talàlkozunk. De èn ragaszkodtam hozzà, mert ha elmùlnak az èrzèseim màr nem fogok akarni tőle semmit.

107. magyarlány (válaszként erre: 105. - Birebora)
2020. szept. 2. 17:43
Szia, van munkám, de most kèt munka között vagyok egy hònapja. Több hònapos projektek vannak különböző városokban ès kèt projekt között nèha 1-2 hònap szünet.
106. magyarlány (válaszként erre: 104. - Gagababi)
2020. szept. 2. 17:41
Ez biztos, hogy jò megoldàs hosszùtàvon ha egyből elkezdek másik pasit keresni?
105. birebora (válaszként erre: 103. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 17:36
Belehalni nem fogsz és nem is kell. Hogy ezt így felismerted már fél siker. Hány éves vagy? Dolgozol, tanulsz?
104. Gagababi (válaszként erre: 99. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 17:34

Gyere tedd a kezed a képernyőre, és ismételd el 10x....leállok az üzenetekkel, soha többet nem keresem.. :D :D Bocs, de magas labda volt..


Szóval..akkor másik pasit kell szerezned, lehetőleg egyedülállót...Tinderen biztos találsz, és kezdj el velük csetelni..mert ez így nagyon nem jó, tudod, hogy nem cselekszel helyesen, ez a már a pszichopata kategória..ha a felesége tud rólad? én már a helyébe lerendeztelek volna tényleg.:D .de most vonatkoztassunk el a feleségtől, magadat szeresd annyira, és tiszteld, hogy elfelejted, és keresel magadnak egy rendes, független pasast.

103. magyarlány (válaszként erre: 101. - Birebora)
2020. szept. 2. 17:29
Igen, tudom ès azt is, hogy ez alap. De valahogy belebonyolòdtam ebbe. Sose gondoltam, hogy hàzas fèrfit fogok egyszer szeretni. Hazudott nekem több hònapon keresztül èsmikor kiderült, hogy együtt van a felesègèvel nem engedett elmenni. Tudta, hogy hatalma van felettem ès kihasznàlhat, azt tehet velem, amit akar. Ès èn ezt hagytam. Ès most ùgy èrzem magam, mint egy lábtörlő vagy egy kiskutya, akit màr többször fejbe rùgtak mègis csimpaszkodik a gazdàja lábába. Addig csimpaszkodik, mìg egyszer olyan erős rùgàst nem kap, hogy belehaljon. 😔
102. magyarlány (válaszként erre: 100. - Amaunet)
2020. szept. 2. 17:25

Sajàt magam diagnosztizàltam.


Mi màs lennèk, mint nem normális, ha ilyeneket csinálok?

101. birebora (válaszként erre: 95. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 17:18
Persze, hogy kibírod! Olyan szekér után nem futunk amelyik nem vesz fel. Legyen tartásod, gerinced, önbecsülésed. És főleg, keress magadnak független pasit. Ez alap. Érted?
100. Amaunet (válaszként erre: 99. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 17:14

Orvosnál nem jártál a problémáddal és korábban kijelentetted, hogy nem is akarsz menni.


Ki diagnosztizált?

99. magyarlány (válaszként erre: 98. - Gagababi)
2020. szept. 2. 17:04
De igen, el akarok szakadni. Pont az a baj, hogy màr kòros a ragaszkodàsom. Nem normàlis, amit csinàlok. Talàn ha sokszor hallom ugyanazt lesz lelki erőm leàllni az üzenetekkel ès elfelejteni őt.
98. Gagababi (válaszként erre: 69. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 16:59

Semmit nem kell írni neki...felejtsd el, ha írsz neki, hogy hello, meg viszlát, meg elköszönő hangulatjelek, meg kisfas*zom... nem vesz komolyan..tudja, hogy nem tudod elengedni...sőt,még biztos rettenetesen is élvezi, hogy futsz utána...

Szerintem ha megkapnád a pasast végleg,már nem is kellene neked...


hiába minden szó, mondhatunk neked bármit, nem akarsz tőle elszakadni....

97. Amaunet (válaszként erre: 89. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 16:45

Minek? Miért? Nem érdekli - fogd már fel!


Hány éves vagy te, hogy nem veszed észre és csak drámázol? Lépjél már túl rajta!


Fogj egy könyvet és zárd ki a világot - merülj el abban, és ne magadat sirasd a hülye döntésed miatt, hogy még mikor kiderült, hogy nős, akkor is folytattad!


Kapcsolt ki a telefonod, vedd ki belőle a kártyát, a laptopodat csomagold be jó mélyre a szekrényedbe!

96. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 68. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 16:43
Olyan érzésem van, hogy te nem X-be, vagy Y-ba szeretsz bele! Tök mindegy ki az illető, csak pasiból legyen.
2020. szept. 2. 16:41
Elküldtem az elköszönő smiley-t. Most màr nem írok neki többet. Remèlem kibìrom.😔
94. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 58. - 5236d12e25)
2020. szept. 2. 16:29
Tökéletesen igazad van, nagyon jól látod!
93. globus (válaszként erre: 87. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 16:27
Ennek így semmi értelme. Megírod neki, hogy isten veled, többé nem írok. De úgyis tudod, hogy nem bírod ki... úristen, már ne csinálj nagyobb lúzert magadból. Térj észhez, te lány, legszívesebben megráználak, mint Krisztus a vargát!
92. tumbo2 (válaszként erre: 90. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 16:09
gőte?
2020. szept. 2. 15:58
Tegnap óta megy a fing reszelése?
90. magyarlány (válaszként erre: 88. - New(l))
2020. szept. 2. 15:56
Pedig hidd el, hogy nagyon is komoly. :-( Szörnyű szorongás gyötör egy gete, aludni, enni is alig tudok. Most egyedül attòl èrzem kicsit, hogy talàn ki tudok szàllni ebből, amiben vagyok hogy ti ìrtok nekem ès valahogy ràdöbbentetek végre, hogy ezt abba kell hagynom.
2020. szept. 2. 15:54

Talàn jobb, ha nem ìrom ezt meg neki. Mert màr sokszor megtörtént ès mindig ùjra kezdtem 2 nap utàn. Ùgysem vesz komolyan. Ès az a tèves kèpzet van a fejemben, hogy ő nem tud ìrni nekem a felesège miatt, de közben azt vàrja el tőlem, hogy èn ìrjak neki. Mert mikor minden nap ìrok akkor kedves velem, de ha kihagyok egy vagy kèt napot akkor màr alig akar vàlaszolni.


De valahogy jelezni akarom neki, hogy valami történt, valami megvàltozott bennem. Csak egy lefele mutatò hüvelykujjat ès egy smilet fogok küldeni ès egy integető (elköszönő) jelet

88. New(l) (válaszként erre: 87. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 15:43
Aha. Eddig sem vettelek túl komolyan, de innentől. Na jó szórakozást.
87. magyarlány (válaszként erre: 86. - New(l))
2020. szept. 2. 15:42
De szeretnèm, hogy tudja, hogy többè nem jàtszadozhat velem. Ès èn döntöttem ìgy. Mikor arra gondolok, hogy ezt megìrom neki nem szeretnék rá választ. Bìzom benne, hogy semmit nem reagàl, mert akkor könnyebb lenne.
86. New(l) (válaszként erre: 83. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 15:40

Hidd el hogy semmi értelme, csak ürügy számodra, hogy hozzászólj. Az viszont nagyon nem fair, hogy amikor végre kezdesz lejönni ròla, folyton visszaránt, hogy nehogy elveszítse a rajongóját.

Próbálj meg kiábrándulni belőle, gondolj bele, ha megkapnád állandóra, hamarosan téged csalna valami csillagszemű bálványimádóra.

Egyetértek Ellacicával, drog neked ez a hapsi.

85. Napsugár8 (válaszként erre: 77. - Magyarlány)
2020. szept. 2. 15:37
Esküszöm, neked elmentek otthonról.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook