Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Futás közben öltek meg egy 36 éves nőt.! fórum

Futás közben öltek meg egy 36 éves nőt.! (beszélgetős fórum)


2014. jan. 23. 18:49
Oké, de miért ölette volna meg? Elválni azért könnyebb.
232. mr.az
2014. jan. 23. 18:46

Tegnap olvastam,remélem sikerül jól bemásolni és érdemes kicsit elgondolkodni a leírtakon!


Ezért gyanús a férj a soroksári gyilkosságban


Úgy tudjuk, hogy a soroksári áldozat férje, Kardos Lajos még mindig a gyanúsítotti körben van, egyebek mellett azért, mert törölte a gyilkosság bejelentését megelőző hívásokat a mobiljából. Aztán ott van még az is, hogy túl hamar hívta a rendőröket.


Értesüléseink szerint egyre erősebb a rendőrség azon feltételezése, hogy a tavaly, Soroksáron, futás közben meggyilkolt nő férjének pontos információi lehetnek a gyilkosságról, illetve az elkövetőről/elkövetőkről. Úgy tudjuk, hogy a BRFK – a birtokában lévő információk, adatok alapján, köztük azzal az értesüléssel, hogy az eddig megjelentekkel ellentétben komoly családi viták terhelték a férj és feleség, K. Krisztina harmonikusnak hitt kapcsolatát – Kardos Lajost a nyomozás elrendelésének kezdetétől sem pro sem kontra nem tudta, és azóta sem tudja kizárni a gyanúsítotti körből.

Törölte a híváslistát


A Velvet által megszerzett információk szerint a rendőrség azért jutott erre a következtetésre, mert a férj a mobiltelefonjáról letörölte a gyilkosság bejelentését megelőző telefonhívásokat, azzal az indokkal, hogy megtelt a híváslistája. Ugyanakkor a rendőrség a lekért híváslista alapján pontosan tudja, milyen számokat és mikor hívott.


A férj emellett mára azért kerülhetett a nyomozók célkeresztjébe – gyengítve minden más első számú gyanúsítottra vonatkozó verziót – mert a feleség várható hazaérkezésétől számított tizenharmadik percben jelentette be a nő eltűnését. A gyilkossági nyomozók vélekedése szerint ezt csak az teszi meg ilyen korán, aki tudja, hogy az eltűntként bejelentettel történt valami.


A soroksári gyilkosság helyszíne

Fotó: Molnár Zoltán / Velvet

A 13 perc maga a gyanú


Értesüléseinket a BRFK Kommunikációs Szolgálata sem megerősíteni sem cáfolni nem kívánta, csupán annyit közöltek, az eddigi tájékoztatáson túl nem adnak információt. Megkérdeztük Kátai Eleket, a BRFK egykori gyilkossági csoportvezetőjét, a kriminalisztika szabályai szerint mennyire életszerű, hogy ez a bizonyos 13 perc gyanússá teszi a férjet. Kátai szerint a hozzátartozó magatartása meghatározó eltűnési esetekben. Ha például másnap már beköltözik hozzá az új párja, vagy azonnal eladja a volt házastárs autóját, bizony felmerül a gyanú, hogy köze lehet a történtekhez.


„Ez a 13 perc – ha igaz – a mi időkben egyértelműen gyanúsítottá tette volna a férjet. Emiatt mi sem zártuk volna ki a lehetséges elkövetői körből. Az pedig, hogy letörölhette a hívásokat, azt jelenti, hogy 'túlzottan jó akart' lenni” – tette hozzá. Azt is elmondta, normális esetben egy közvetlen hozzátartozó eltűnésekor csak azután fordul valaki a rendőrséghez, ha kimerültek a saját lehetőségei: helyszíni keresés, ha tudja, hol kell kutatni; érdeklődés barátoknál, rokonoknál, mentőknél, tűzoltóknál. Ez minimum 2-3 óra. E tekintetben a 13 perc maga a gyanú.


Természetesen a témában kerestük a férjet, Kardos Lajost is, ám kedd délelőtti telefonos megkeresésünkkor nem kívánt nyilatkozni. 2013 decemberében arról érkeztek hírek, hogy az ügyben kihűlt a nyom, és a rendőrség hírzárlatot rendelt el.


Cikkünkhöz hozzászólhat a Velvet Facebook-oldalán.

231. mr.az (válaszként erre: 228. - Ubi pretium)
2013. dec. 17. 01:53
Kär lenne a buksidért ;)
230. ubi pretium (válaszként erre: 229. - Érdekes73)
2013. dec. 11. 14:55
De soha sehol nem hangzott el,hogy a férj gyanúsított.Mert nem az.Ez egy teljesen helyénvaló nyomozati eljárás.Az más kérdés,hogy a bulváron edződő nép mit szeretne ebből kiolvasni.Mert az nekik szenzáció.A magyar meg éhes arra nagyon.
229. Érdekes73 (válaszként erre: 228. - Ubi pretium)
2013. dec. 11. 14:19
Szerintem sem normális dolog hogy a csapból is a férj+az állandó szereplése folyik.Sokaknak pont ezért is gyanús.Nekem nincs semmi megérzésem ezzel kapcsolatba bármi lehet.A tényeket nem ismerjük csak amit a férj+ bulvár nyom.
228. ubi pretium (válaszként erre: 227. - Érdekes73)
2013. dec. 11. 14:09

Dehogy van igazuk!Jesszus...Szerintem a bulvárt hagyjuk ebben és az ehhez hasonló témákban.A férjnek semmi köze hozzá,erre bármikor a fejemet merném tenni!!!

A yard sem nyomoz utána,nem gyanúsított,csak ez az eljárás az,amivel tényleges kizárják abból a körből.Nem bonyolult ez. :)

227. Érdekes73 (válaszként erre: 226. - Bonika80)
2013. dec. 11. 14:07
Olvasgattam hsz-eket a bulvárcikkeknél és elég sokaknak gyanús a férj.Hát sajnos lehet hogy igazuk van...
2013. dec. 9. 06:21
én kitartok még mindig ,hogy a férj nincs benne, ma meg ez a cikk? még csak itt tartanának? a Rendőrség hallgat, nincs hivatalos közlemény , ezt viszont tényként közli ..... , csak nehogy azlegyen ,hogy "ráhuzzuk a vizest " valakire..
2013. dec. 9. 06:19
224. ubi pretium (válaszként erre: 221. - Mamma2)
2013. nov. 27. 10:25
Dolgoznak és haladnak.Nem minden infót adnak ki,ezzel gondolom tisztában vagy.
223. Érdekes73 (válaszként erre: 221. - Mamma2)
2013. nov. 27. 10:23
Szerintem tudnak ha akarnak itt is más van a háttérbe.
222. Érdekes73 (válaszként erre: 216. - 9b10f3d7ff)
2013. nov. 27. 10:23
Fura eset az is most igazából nem mentették fel csak nincs elég bizonyíték ellene.A titkosítás is elgondolkodtató.Az is volt vmi rosszul tárolt bizonyíték.Annyira álságos hogy ilyen kiemelt köztudott bűneseteknél ilyen durva malőrök előfordulnak. Ennyi véletlen nincs...
221. mamma2
2013. nov. 27. 09:47
Szégyen, gyalázat, hogy 2-hónap után itt tart a Magyar Rendőrség! Szolgálunk és védünk, - csak haladni, dolgozni ne kellene!-és főleg ÉSSZEL...mert az megerőltető!
2013. nov. 27. 07:23
vélemények? a sajátom , hogy még mindig nemtudnak és nemjutottak semmire, és ha még itt tartanak ,hogy az elsőkörben valo kizárhatoságot vizsgálják, az biza elég szomoru.! a legközelebbi hozzátartozókat, már régen ki kellett volna zárni és szélesiteni a nyomozást, / no persze egy bulvárcikk még nyilván nem a valoságot tükrözi, csak témázgatnak? vagy nem ?
2013. nov. 27. 07:21
látom áll a fórum . ma ismét egy cikkecske. [link]
2013. okt. 24. 15:18
Tudtok valamit az elkövetőkről?
217. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 216. - 9b10f3d7ff)
2013. okt. 24. 15:16
Nem tizenegy, 50 évre lett titkosítva,a kislány volt 11 éves, az járt az eszemben.
216. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 213. - Tücsimücsi)
2013. okt. 24. 15:14

Azt nem értem, akkor ott úgymond forrónyomon, hogy nem tudták kutyákkal követni az elkövetőket?


Most olvastam azt az esetet, amikor Táncos Gábort ítélték el a 11 éves kislány megöléséért, most titkosították 11 évre, mert igaz kiderült nem a srác követte el, de a tényleges tettesek nevét nem szabad nyilvánosságra hozni. No comment!!

215. ubi pretium (válaszként erre: 213. - Tücsimücsi)
2013. okt. 24. 12:42
Igen.Már most szorul a hurok a nyakukon.
214. jstefan (válaszként erre: 213. - Tücsimücsi)
2013. okt. 21. 19:55
Meglesznek! Úgy mint a móri bankrablás elkövetői, akiket már elítéltek amikor újabb elkövetők bukkantak fel, akik közül az egyik felakasztotta magát az üres cellában a saját árnyékára.Az is örök titok marad,mint ahogy ez is.Más netes fórumokon a helyi lakosok által leírtak szerint tudni vélik hogy ki az igazi elkövető,de örök titok marad.
2013. okt. 21. 17:31

Szerintetek meglesznek a gyilkosok?

Én mostmár kétlem.

2013. okt. 21. 12:19

Ezek is biztosan norvég cserediákok voltak:

[link]

2013. okt. 7. 18:29
A megoldás,megtorlás. Kókemény megtorlás.Mielőtt bárki félreértené,törvényes megtolásra /a búnelkövetőkkel szembeni súlyos büntetésekre /gondoltam.
2013. okt. 7. 18:17

Ennyire unatkoztok,hogy felesleges és buta összefüggés-elméleteket gyártotok?

Én csak csendben várom,hogy elkapják a dögöt/dögöket.Eszembe nem jutna a rendőrök helyett okoskodni.Vannak az ügyön elegem,meglesznek a szemetek!!!

209. tücsimücsi (válaszként erre: 208. - Jstefan)
2013. okt. 7. 06:31
Ez nem rejtély. S.Norbi a fészen mesélte el a sztorit, onnan indult el. Ismeri a férjet.
208. jstefan (válaszként erre: 202. - Tücsimücsi)
2013. okt. 6. 23:46
Az a verzió is felmerült hogy nem ott ölték meg, csak kidobták, az semmiképpen nem logikus hogy futás közben elkapják, megkötözik ,és a sötétben levetkőztetik,ruháit elviszik, a mobilját eladják,és nem kiabál hogy a közelben lakó hajléktalanok meghallhatták volna.Bármilyen elvetemült állat tette, az elkövetés után biztosan menekült volna a helyszínről.Az is lehet hogy nem is ment futni az áldozat, már előtte megölték,és a rendszeres futása időpontjába helyezték ki már holtan.Az is rejtély hogy miért csak öt nappal később került a tragédia a médiákba, a híradásokba.
207. Érdekes73 (válaszként erre: 8. - Szerénke83)
2013. okt. 6. 23:41
A facén sok verzió terjed.
206. Nyamitörp (válaszként erre: 176. - Noarashi)
2013. okt. 6. 23:30
Nem! Nem az a megoldás, hogy ne menjünk az utcára. Ezt a futás kérdést is simán meg lehetne oldani. Pl. úgy, hogy Budapesten kerültenként egy futópályát a lakosság rendelkezésére bocsátanának. Esetleg még őrizhetnék is, de már az is elég lenne, ha odaszoknának a futók. Valószínűleg emberi időben mindig lennének többen is, ráadásul egy futópálya azért átlátható. Budapesten kívül meg a települések méretétől függően városonként egy-két futópályát szintén átengedhetnének a lakosságnak. Nálunk is van a közelben egy sportpálya, alig használják, de nem lehet bemenni "civilnek", mert tönkreteszed a salakot. Inkább szednének belépődíjat, még úgyis megérné szerintem.
205. jstefan (válaszként erre: 201. - Ubi pretium)
2013. okt. 6. 23:05
A férj valóban rég volt rendőr, de lelőtt egy embert akinek a rokona most szabadult a börtönből,ezért a bosszú verziót sem szabad kizárni.
2013. okt. 6. 18:58

Az a kötél lehetett mondjuk egy nem sokkal korábban lopott kábel is.Kár találgatni.Én annyit remélek csak,hogy 1: elkapják a tettest/tetteseket

2:a nő már nem volt eszméleténél,amikor megerőszakolták :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook