Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... ❯❯
11396. Kittybébi
2013. febr. 28. 12:53

Fülfüggő az érzékenység.

Én 2 év után sem tudok végigaludni egy éjszakát a fülemen, éles fájdalomra kelek.....de nem érdekel, mert lapos, és szép:))))))

Mondjuk nekem nagyon erős volt a porcom....és erős/éles törést, ívet csinált, hogy biztosan megtartsa a fülem.

11395. Ancsurii (válaszként erre: 11392. - Fane)
2013. febr. 28. 11:38

Ez is nagyon egyedi a fórumos tapasztalatok alapján, h kinek mennyire fáj maga a műtét, illetve milyen gyors a regeneráció. Igaz, h lassan 2,5 évesek a füleim, de sem hidegre, sem melegre nem érzékenyek, bármennyi időt tudok az oldalamon aludni. És ez már jóideje így van, sztem néhány hónap, talán fél év után már tökéletes volt.

Nagyon szép lett a füled, tényleg gyönyörűen megcsinálta a dokid!

11394. betman (válaszként erre: 11393. - Betman)
2013. febr. 27. 20:55
Vagyis 7 nap múlva 3 :D
11393. betman (válaszként erre: 11392. - Fane)
2013. febr. 27. 20:54
Hát nekem pl akkor is fáj kicsit ha hirtelen fekszek rá ( buli után sokszor elfeledkezek róla :D). Meg ha a heghez nyúlok az sem kellemes.... pedig már két hónaposak ...
11392. Fane (válaszként erre: 11390. - Ear)
2013. febr. 27. 19:39
Ez normális, nem? Mármint akinek nem volt műtéte annak is fáj egy picit a hidegtől, nekem az orrom is szokott..konkrétan jégkockára fagy és bármikor le lehetne törni. Furcsa, de pl nekem nem nagyon mutatkoztak ezek a nagy fájdalmak, ezek szerint lehet, hogy ennyire gyorsan regenerálódok!? Már szinte nem is fájnak a füleim. Egy picit furcsállom, de örülök neki.
11391. Fane (válaszként erre: 11388. - Lappát)
2013. febr. 27. 19:36

Attól én is nagyon félek! Napközben egészen elszoktam feledkezni róla..és amikor véletlenül hozzáérek, akkor térek észhez, hogy óvatosabban kéne..De amikor levették a kötést nekem is olyan szokatlan volt, hogy nem pattan vissza. :D

Jók a képeid, szépek a füleid.

11390. ear (válaszként erre: 11388. - Lappát)
2013. febr. 27. 12:47

Az jó, ha vigyázol a füleidre, de nem kell már félteni, nekem elhiheted! Júliusban lesz 3 éve, hogy megvolt a műtét. Az első évben én is nagyonféltettem, még fodrászhoz sem mertem elmenni, nehogy baja legyen a fülemnek, amikor előrehajtja. De azóta már elmúltak a félelmek! Nem jöttek előre egy mm-t sem! :D


Egyetlen nehézségem volt az elmúlt 3 év során: a téli hidegek. Nagyon érzékenyek voltak a füleim, szó szerint fájtak, amikor hideg szél fújt. Nem tudom, ki hogy van ezzel...?

11389. Lappát
2013. febr. 26. 23:39
Ja és rakok majd fel új képeket!
11388. Lappát
2013. febr. 26. 23:38
Én is itt vagyok, jó régen írtam már, leginkább csak csendes olvasója voltam a fórumnak. Jó látni, hogy sokaknak sikeres a mütét és megvannak elégedve az eredménnyel. Én is nagyon megvagyok továbbra is. Lassan másfél évesek lesznek a füleim, és a durva, hogy még mindig alig merek hozzájuk érni, és még mindig folyton rettegek, hogy visszaállnak :).
11387. Fane
2013. febr. 25. 21:56

Köszönöm Mindenkinek! :-) (Jajj dejó, hogy itt vagytok és írtatok, már vártam)


Ma már edzeni is elmentem felkontyolt hajjal, szuper érzés volt kocogni hajpánt nélkül! Sőt..ma először mentem mozgólépcsőn pánt nélkül és nem kellett dugdosnom a füleimet a hátszél miatt! Azóta nem is volt kiengedve a hajam....Köszönöm nektek. Szép estét!!!!

11386. betman (válaszként erre: 11376. - Fane)
2013. febr. 25. 20:41

Gratula Fanni!! :D Szuperek lettek a füleid!!!


Nekem 2,5 hónap után is fáj kicsit ha úgy fekszek rá, tehát az érzékenység normális.


ui.: kisugárzásod eddig is volt !! ;)

11385. nori124
2013. febr. 25. 19:40
Gratulálok Fane, nagyon szépek lettek a füleid! :)
11384. ear (válaszként erre: 11383. - Fane)
2013. febr. 25. 16:42
Nagyszerű! Újabb boldog ember;)
11383. Fane
2013. febr. 24. 21:57

Köszönöm szépen Nektek!


Ear! Igen, sajnos az egyik hangsúlyosabb volt, mégse akartunk a végletekig elmenni. A másik fülemről beszéltem..de már nem zavar, szerintem is szépek. Ma tettem fel először szemüveget, stimmel minden.

11382. Kittybébi (válaszként erre: 11379. - Fane)
2013. febr. 24. 13:28

Gratulálok, nagyon szép lett az új fülid:)))

vigyázz is rájuk:)))

11381. ear (válaszként erre: 11380. - Fane)
2013. febr. 23. 15:56

Nekem vannak fent képeim, a műtét óta nem vettem le őket.


Amúgy nagyon jók lettek a füleid, Fane, gratulálok! Nagyon szépen állnak, főleg a jobb lett szuper (a képen bal). Remélem, elégedett vagy! Látszik, hogy még kissé piros, de ez majd elmúlik. Mennyire érzékeny a füled?

11380. Fane (válaszként erre: 11377. - Ear)
2013. febr. 23. 08:44
Ezt én is kérdezem, mert olyan jó lett volna beszélgetni veletek :( ...
11379. Fane
2013. febr. 23. 08:43
Ne haragudjatok, kicsit megcsúsztam. Már meg is nézhetitek a képeim között!!!!! :-)))
11378. ear (válaszként erre: 11376. - Fane)
2013. febr. 22. 22:05
Nem látjuk az új képeket... :) (Bocs:))
11377. ear
2013. febr. 22. 22:05
Régi fórumtársak, akik már fél-egy éve túl vagytok a műtéten, hol vagytok...?
11376. Fane
2013. febr. 21. 09:36

Sziasztok!

Tegnap voltam varratszedésen, már egyáltalán nem fáj a fülem, csak érzékeny, tehát hamar regenerálódok, éjszakára pántot hordok, ahogy a doki mondta. Hajat sajnos holnap-holnapután szabad, de már így is megkönnyebbülés, hogy nincs rajtam a kötés!!! Csinálok ma képeket a füleimről, hát mit mondjak..fülig ér a szám és van kisugárzásom :-)))

Mindenkinek csak ajánlani tudom Dr Lerch Ferencet, mert nem csak megfizethető áron dolgozik (aminek köszönhetően össze tudtam spórolni a pénzt), ráadásul egy tündéri hapsiról beszélek és a nagyszerű munkájáról. Egy életre szóló gátlásokkal teli élettől szabadított meg!

Képeket ma este felteszek.

Szép napot nektek!

11375. Fane
2013. febr. 19. 19:58
Annyira nem is színes már hál'istennek, napról napra egyre szebb:-))) De tegnap volt 1 hetes a fülem, mit is várok?..Köszi a jó tanácsot, akkor csak gyors hajmosás lesz! Azt érzem, egy ponton nagyon érzékeny, ahol a porcot kivették és formázták. A többi helyen már jól esett kicsit simogatni, mert nagyon viszkettek. Holnap teszek fel képet róluk! Remélem hozzá tudtam járulni másnak a fülműtétéhez, ahogy Ti az enyémhez! Köszi Ancsurii hogy írtál! :-)
11374. Ancsurii (válaszként erre: 11373. - Fane)
2013. febr. 19. 17:52

Szia!

A színesség nagyon egyedi, h kinek mikor múlik el, néhány nap, de akár 2-3 hét is lehet. Az érzékenység viszont akár hónapokig megmaradhat...

A zuhany alatt ne nagyon áztasd az új füleidet, elsőre csak gyors hajmosás inkább, nehogy idő előtt szétáztasd a sebet.

11373. Fane
2013. febr. 19. 12:11

Sziasztok!


Reméltem, hogy tudok majd valakivel társalogni :(

Mikor múlik el, mennyi idő kell, hogy már ne legyek kék-zöld? Amúgy nagyon hamar regenerálódtam, simán alszok oldalt, már a 2. nap óta. Mondjuk érintésre 1-2 ponton kifejezetten érzékeny. És azért nem is hősieskedek, nem akarom, hogy visszapattanjanak. :D

Bár még furcsa érzés, hogy ez így marad, régen mikor hajpántot hordtam, levétel után, ha már nyomta a fülemet jól megmorzsolgattam őket! :D Remélem egy idő után majd meg fogom tudni ezt tenni. Csak nem hordok majd pántot..

Holnap megyek újra Ceglédre, hogy levegyék a kötést, elég brutál, mivel én 2 naponta hajat mosok, hát már kibírom, de megőrülök, igénytelennek érzem magam. Valamit valamiért.. De holnap szerintem 1 óráig fogok a zuhany alatt állni és locsolni a fejemet! :D

11372. Ancsurii (válaszként erre: 11371. - Tvli)
2013. febr. 18. 10:26

Szia!

Nyugodtan kilyukasztathatod, már semmi baja nem lesz akkor sem, ha esetleg meghajtogatják.

11371. tvli
2013. febr. 17. 21:19

Kedves Fórumtársak!

Tavaly nyári műtétem óta nem jelentkeztem, most örömmel látom, milyen sokan kaptak azóta is innen bátorítást.

Egy kérdésem lenne, hátha valakinek van tapasztalata: műtét után mennyi idővel lehet/szabad kilyukasztani a fület? A fülcimpámhoz nem nyúlt a doki, csak a fül középső-felső részéhez. Eddig nem volt kilyukasztva a fülem, de annyi szép fülbevalót látok - és most már a füleimet is szívesebben mutogatom -, hogy elgondolkodtam rajta.

2013. febr. 14. 18:31

Sziasztok!Mostanába nem jártam itt!Ma egy hetesek a füleim,voltam varratszedésen kicsit még duzzadtak meg érzékenyek.Nektek mennyi idő alatt jött helyre?

Egyébként nekem se lettek egyformák,de aránylag elégedett vagyok!Nekem csak kicsit fájt most meg már csak érzékeny,de olyan mintha az eggyik fülem be lenne dugulva ez normális? A Doki kicsit fura volt, nem az a beszédes tipus és ami azt illeti 2 hét múlva elutazik külföldre és csak április elején jön haza, ennek azért nem nagyon örültem,mert mi van ha valami gondom lesz!?

11369. Fane
2013. febr. 14. 15:22
Nektek meddig fájt a porc? Nekem eléggé fáj, de csak ott ahonnan kivettek belőle.
11368. ear (válaszként erre: 11367. - Fane)
2013. febr. 13. 21:11
Kedves Fane, örülök, hogy neked is sikerélményed van! De remélem, nem ez volt az utolsó bejegyzésed... :))
11367. Fane
2013. febr. 13. 07:55

2. éjszaka! (ez lesz ebben a témában az utolsó bejegyzésem, ígérem- csak annyira örülök, hogy végre nekem is vannak tapasztalataim, amit megoszthatok)

A pánt elviselhetetlen, napról napra egyre jobban zavar! A seb pedig gyógyul, és nagyon-nagyon viszket, ezért inkább ha tehetem alszok, hogy ne őrüljek meg.



EAR! Köszönöm, én úgy emlékszek, hogy az első hozzászólás a Tiéd volt, amit elolvastam a fórumban évekkel ezelőtt..Kedves Tőled, hogy mindenkinek írsz és támogatsz. Remélem változik majd a véleményem, de ahogy láttam már ment is le a duzzanatból és már nem akkora a különbség a 2 fül között! Igazad volt, még várok ezzel :-)

❮❮ ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook