Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... ❯❯
11486. ear (válaszként erre: 11484. - Kurblisbot)
2013. máj. 9. 21:53
Elég sokan vannak itt, akiknek ő műtötte a füleit (nekem nem). Kérdezz csak bátran!
11485. Kittybébi (válaszként erre: 11484. - Kurblisbot)
2013. máj. 9. 20:12
Szia! Dr. Jósvay a legjobb választás:))) Engem is ő műtött. Azt hiszem, idén már 140e forint a műtét.
11484. kurblisbot
2013. máj. 9. 20:08

Sziasztok!

Szeretném megműttetni a füleimet még a nyár folyamán. Kit tudnátok ajánlani, aki szépen és nem túl drágán dolgozik? Sokan említették Dr. Jósvay Jánost. Mindenhol csak pozitív visszajelzéseket találtam róla. Szóval körülbelül mennyibe kerül nála a műtét? Örülnék, ha tudna valaki segíteni.

Előre is köszönöm a válaszokat!

11483. Elvira6 (válaszként erre: 11482. - Kittybébi)
2013. máj. 4. 16:51
Köszönöm a választ! Közben megtaláltam a megoldást! Van itthon egy csomó széles géztekercs, azt tekerjük körbe a fejemen, mint egy pántot, úgy, hogy tartson, de azért ne fájjon, és a fejem tetején megkötjük. Ez most nagyon bevállt, jót aludtam és reggel sem fájt, mikor levettem, és ráadásul jó vékony, szellős, nincs olyan meleg alatta :-).
11482. Kittybébi (válaszként erre: 11481. - Elvira6)
2013. máj. 2. 20:13

A fül még sokat változik, nem ez a végleges alakja amit most látsz. Az nem baj, ha hátrébb van, jön előre, nyugi:)

Nekem akkor hátratörést csinált a doki, mert erős a porcom, de igy lett egyenes a fülem:)

Pántban nem kell bikaszoros, de olyat válassz, ami nem esik le. Nekem a tépőzáras vált be.

Még érzékeny a füled, uh nem gáz, hogy fáj:)

Nekem 2,5 éve volt a műtétem, de a bal fülem, ami nagyon elállt, erős porccal, még mindig fáj alváskor. De nem érdekel, mert szép, lapos:)

11481. Elvira6
2013. máj. 2. 16:56

Sziasztok! Azért csak most jelentkezek, mert kihasználtam, hogy végre lekerült a kötés a fejemről és nem kell bújkálnom :-)!! Képet még nem csináltam, de a napokban az is meglesz. Amúgy tetszik az eredmény, csak felül még eléggé befelé hajol, de a doki azt mondta, hogy azért, mert a varratok nagyon erősen húzták hátra, de majd 1-2 héten belül az előre fog jönni. Szóval még alakul, ahogy ti is írtátok. Úgy biztos szebb lesz, de már így is tetszik. Sebes és lila még természetesen. Ja, és a varratszedést meg sem éreztem!! Szóval, boldog vagyok!!!! :-) :-)

Csak ez a pántban alvás nekem nagyon nem jön be. Két pántot is vettem, de mindkettő szoros volt. Aztán találtam itthon is egyet, ami tényleg elég laza, abban alszok. De még az is olyan, hogy amikor leveszem, olyan fájdalom van a fülemben, mint régen, amikor sokat feküdtem rajta és fájt, amikor felemeltem a fejem. Ez ügyben esetleg ha van tapasztalat, szívesen fogadnám!

Szép napot mindenkinek!

11480. Elvira6 (válaszként erre: 11479. - Fane)
2013. ápr. 30. 11:11

Köszönöm, hogy írtál. Amúgy néztem a képeid és nekem nem tűnik elállóbbnak a bal. De tényleg. Biztos magadnak jobban feltűnik a legkisebb eltérés is. Amúgy engem nem zavar, ha nem lesz egyforma, bizonyos határokon belül. Csak ne legyen feltűnő. De nekem tényleg nagy volt az eltérés a kettő között. Mindegy, majd meglátjuk, azért bizakodó vagyok. Végül is rosszabb nem nagyon lehet :-).

Ma megyek!!!! :-)

Majd jelentkezek.

11479. Fane (válaszként erre: 11476. - Elvira6)
2013. ápr. 29. 14:16

Elvira6!!!! Nekem is ugyan ez volt. De..én még örültem is neki, hisz könnyen alá nyúlhattam a fejemet vakarászni. :-)

Tehát hagyd így, nem gond, hogy laza, nekem is csúszkált és még így is kicsit kidörzsölte, Képzeld el ha szoros lenne..

Amúgy..műtét után pár órával még bent voltam a kórházban és kicsit vérzett, amitől nagyon megijedtem. Akkor Dr. Lerch Ferenc kicserélte a kötést, és már az nap megnézhettem a füleimet. Teljesen elkeseredtem, mert nekem is jobban elállt a bal és ahogy láttam, utána is elállt jobban. Persze 1-2 órával műtét után nem veszi fel még a végleges formát. Sokáig el voltam keseredve, majd mondta is a doki, ha nem tetszik újraműti. De hát ez tudod milyen...tökéleteset akarunk, de nem vagyunk szimmetrikusak! És sose leszünk, tehát ha a bal jobban elállt, utána is jobban el fog, nézd meg a képeimet. Időről időre egyre szebbek lesznek, ne aggódj!!!!!!!!!! Ez az érzés elmúlik, amikor leveszi a kötést!!:-)

11478. Elvira6 (válaszként erre: 11477. - Ear)
2013. ápr. 29. 12:31
Köszönöm, akkor megnyugodtam.
11477. ear (válaszként erre: 11476. - Elvira6)
2013. ápr. 28. 15:48
Ne aggódj a fellazult kötés miatt. A füledet ugyanis nem a kötés tartja, hanem a varratok. A kötés csak védi a füleket a gyógyulás ideje alatt. Nekem is fellazult a kötés, szinte minden reggel úgy ébredtem, hogy félig a szememre volt csúszva. Ilyenkor megigazítottam és kész. Féltem, hogy a doki leszid, hogy miért lazítottam meg a kötést. Pedig nem erről volt szó. A füleim azóta is simulnak :D
11476. Elvira6
2013. ápr. 28. 10:16
Sziasztok! Tudjátok, kedden(késő délután) megyek varratszedésre, de ez a kötés a fejemen egyre lazább. Ma reggel már úgy ébredtem, hogy a füleim alsó harmada kivolt. Érzem, hogy mindig csúszik felfelé, és állandóan húzogatnok kell vissza(ami nem kellemes),de annyira már nem is nagyon tudom lehúzni, hogy a fülcimpáim ne legyenek ki. Ráadásul a bal oldali sokkal lazább, teljesen be lehet nyúlni alá, ami azért idegesít nagyon, mert a bal fülem sokkal elállósabb volt(sőt még most is olyan érzés,mintha jobban elállna). Lehet, hogy hülye kérdés, de szerintetek ez nem befolyásolhatja a végeredményt, hogy esetleg nem tartja eléggé a kötés a füleimet? Ez nálatok is így volt és normálisnak számít, vagy csak az enyém lazult meg ennyire? Esetleg rakjak rá egy másik pántot is? Bocs a sok kérdésért, de nagyon idegesít a dolog. Légyszi írjatok!
11475. juda77 (válaszként erre: 11474. - Fane)
2013. ápr. 27. 20:21
Köszi szépen:)) én is azzal pucoltam, eddig nem igazán jártam sikerrel, de majd próbálkozom.
11474. Fane (válaszként erre: 11472. - Juda77)
2013. ápr. 27. 20:00

Nedves fültisztítóval!!!!!!!

De nekem is sokára jött le rendesen. Amikor már kicsit ásztattam hajmosáskor, akkor felpuhult a varr is, genny is és utána szedegettem ki a piszkokat a fülem mögül.

11473. Elvira6 (válaszként erre: 11470. - Lolita11)
2013. ápr. 27. 17:10
Köszönöm, aranyosak vagytok! És drukkolok nektek!
11472. juda77
2013. ápr. 27. 15:22
Ti mivel szedtétek le az alvadt vért a fületekről?? Én már napok óta próbálom, de nem igazán akar lejönni és eléggé fáj is.
11471. ear
2013. ápr. 27. 14:17
Aki tud, kérem, maradjon a fórum aktív tagja, hogy minél több információval segítsük egymást és az érdeklődőket! Mindannyian tudjuk, milyen fontos ez...:)
11470. lolita11 (válaszként erre: 11469. - Elvira6)
2013. ápr. 27. 07:28
Tényleg szép lány vagy.A kislányomnak is megmutattam a képeidet és már ő is nagyon várja a végeredményt.Kitartás,már nem sok van hátra!
11469. Elvira6 (válaszként erre: 11468. - Fane)
2013. ápr. 26. 17:56

Köszönöm szépen a dicséretet! A szép arc rólad is elmondható, és nagyon szépek lettek a füleid is!

Természetesen mindenről beszámolok majd, és ezentúl is látogatni fogom az oldalt.

11468. Fane (válaszként erre: 11466. - Elvira6)
2013. ápr. 26. 16:44

Ez jól esett! És igen, remek ötlet volt a fórum!!!!!!! :-)


Megnéztem, teljesen egyértelmű, hogy így döntöttél! Majd mond, hogy milyen érzés, mi változott, mindenre kíváncsi vagyok. Tök szép az arcod, sajnos a szép nőknél előfordul, hogy kapunk pár elrontó tényezőt..amire ad lehetőséget az élet korrigálni, gy tökéletesíthetünk! Biztos nagyon jó lett és még szebb lettél! :-)))

11467. Elvira6
2013. ápr. 26. 15:20
Raktam fel képeket.
11466. Elvira6
2013. ápr. 26. 11:09

Sziasztok!

Fane! Én neked köszönhetem és ennek az oldalnak, hogy rátaláltam Lerch Ferencre. Úgyhogy: KÖSZÖNÖM!

Amúgy tényleg egy tündér. Bár az eredményt még nem láttam, de az eddigi munkájával maximálisan megvagyok elégedve. A kedvesség, a törődés, a lelki támogatás mind megvolt.

Képeket rakok fel. A milyen volt állapotról csak gyerekkori képeket tudok feltenni, mert kb. 10 éves korom óta nem készült rólam olyan kép, amin kivan a fülem(mindig takargattam). De azok is jól fogják szemléltetni, hogy milyen volt, mivel sokat nem változott(sajnos). Még keresem a megfelelő képeket, amin jól látszik. A jelenlegi kötéses állapotról is rakok fel,ami esetleg azoknak lehet érdekes, akik még műtét előtt állnak. Ezeket igyekszem még ma feltenni. Jövő héten pedig rakok fel az eredményről. Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lett!! De még keddig ki kell bírnom.

11465. lolita11 (válaszként erre: 11463. - Fane)
2013. ápr. 25. 22:22
Már meg is néztem a honlapját tegnap,mert mostanában többen is írtátok,hogy ő műtött és van akit altatásban.Marcsikáé és a tiéd is szép lett,még várom Elvira műtétjének végeredményét.Sajnos képeket nem láttam az oldalán,de amiket írt az alapján szimpi volt.Bár ezek után az se érdekel,ha maga az ördög csinálja csak elégedettek legyünk a végén és el tudjuk felejteni ezt az egészet.
11464. lolita11
2013. ápr. 25. 22:03
Köszönöm az együtt érző hozzászólásokat.Bocsánat a sok panaszért,de nagyon csalódott vagyok.
11463. Fane
2013. ápr. 25. 21:13
Ja igen..és nála szerintem lehetne érdeklődni altatásban végezendő gyerek fülműtétről. :-))))
11462. Fane (válaszként erre: 11457. - Elvira6)
2013. ápr. 25. 21:12

De jó újra olvasni Dr Lerch Ferenc nevét. Engem is ő műtött Cegléden. Ugye, hogy egy tündér? :-)

Az égés normális..ahogyan azt már mindenki elmondta. És Ear, nagyon nevettem..nekem az első éjszaka csak úgy sikerült aludnom! Meg persze utána is. Szerintem személyfüggő, hogy mennyire fáj utána..Nekem lassan 3 hónaposak, de 1 hónap után simán aludtam mindkettő fülemen, persze ehhez kellett egy ultra csúcs szuper puha párna, a keményebben azért megérzem még a hosszabb alvást oldalt fekve! Amúgy szerintem a kötés volt a legrosszabb...

A varratszedés meg már a hab a tortán..fél perc az egész és már kész is vagy! KÉPEKET MAJD KÉRÜNK!!! :-)ÉS GRATULÁLOK!!!!!!!

11461. Kittybébi (válaszként erre: 11459. - Lolita11)
2013. ápr. 25. 17:29

Abszolút igazad van....akkor kell keresni olyan dokit aki altat...

Ha esetleg hallok ilyet, akkor szólok :)

Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön, hogy megmeneküljön az elálló fülis gyerekkortól, felcseperedéstől.

11460. Ancsurii (válaszként erre: 11459. - Lolita11)
2013. ápr. 25. 17:16
Maximálisan megértem a kislányodat, igazad van, mi is nagyon féltünk a műtéttől. Kitartás, biztos eljön az idő, h meg tudják műteni.
11459. lolita11 (válaszként erre: 11458. - Kittybébi)
2013. ápr. 25. 11:38
Nem tudom,hogy mivel műtötte a kislányt,de nekem Jósvay azt mondta,6 éves kor alatt egyáltalán nem műt,és Lola határeset.Az asszisztensét tegnap felhívtam,hogy előfordult-e már ilyen eset és azt mondta ilyen kicsi gyereken még nem nagyon csinált ilyen beavatkozást.De egyébként látszott is rajta,nincs hozzászokva gyerekekhez.Aranyos volt,de te megérzed.Ez pont olyan mikor a fiamat elvittem az én fogorvosomhoz, nem tudott vele bánni,mert felnőttekhez szokott és 5 perc után kirakta a szűrünket.Utána elvittem gyerekfogászatra,és ott már boldogultak vele,mert sokkal türelmesebbek voltak,igaz a10perces műveletből 1 órás lett.Ja,és hozzáteszem csak barázdazárásra mentünk.Én akkor is azt mondom,le a kalappal azelőtt a 6 éves gyerek előtt,aki ezt sírás nélkül végigcsinálja,még akkor is ha akarja.Belegondolsz te is,hogy izgultál előtte ,de nyilván mivel felnőtt vagy nem fakadsz sírva,mint egy gyerek pedig lehet,hogy legszívesebben ezt tennéd.Tanultunk belőle és remélem segíthetek a velem egy cipőben járó anyukáknak.
11458. Kittybébi (válaszként erre: 11452. - Lolita11)
2013. ápr. 24. 18:41

Ez nem jó hír:(((

Talán gyereke is válogatja, ki mennyire bírja. Amikor engem műtött Jósvay, mondta, hogy egy héttel előttem volt egy 4-5 éves kislány is.

Lehet, ha vártok egy évet, akkor már nem fog pityeregni.

Nem tudom, hogy Jósvayn kívül kire merném rábízni, hogy tuti tökéletes legyen az eredmény.

11457. Elvira6
2013. ápr. 24. 17:18

Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom a jegeléses módszert, és ha még mindig égni fog, akkor gyógyszert is veszek be. Amúgy jövő héten kedden veszik ki a varratokat. Már nagyon várom! Most még olyan távolinak tűnik. Ilyenkor lassan telik az idő, mint az iskolában az órákon, vagy mint a munkaidő :-).

Szép napot mindenkinek!

❮❮ ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook