Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Füldugulás, de miért? fórum

Füldugulás, de miért? (beszélgetős fórum)


2023. máj. 28. 02:43
alnisanak igaza van,mert nekem is volt ez problemam es kimosassal minden rendbejott es azota se tert soha tobbe vissza ez a problema!
2023. máj. 17. 19:43
Nekem is sokszorbedugul. Középfülgyulladást állapították meg és ciloxan fulcseppet kaptam rá.hasznal kb 1 évig. Bocs mobilon írtam
6. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 17. 14:32
Elsőre kimossák a füled, ez legtöbbször megoldja a problémát.
2023. máj. 17. 12:37
Dehogy neurológiai. Tesómnak is szokott lenni ilyen, fülzsírdugó. Nem ajánlom hogy gyógyszertári készítményekkel kísérletezz, fül- orr- gégén kitisztítják, esetleg ha rászánod a pénzt, magán fülészetre el lehet menni, az gyorsabb. Mi úgy szoktuk. Egyébként egy ilyen zuhanyszerű valami lesz a kezelése. Ha tényleg az, amire gondolok.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2023. máj. 17. 11:46
Hát ez egy fura megszokás régebben nagyon zajosak voltunk és így tudtam aludni ma már csak egy megszokás
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 17. 11:21

A dugulást nem tudom,,legtöbbször alap a fülzsír.


Filléres cucc a füldugó,,puha nem rossz viselni.

2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 17. 11:15
Ezt hogy érted, este befogod a füled és reggelig tartod? Pár napos történetnél lehet simán fülzsír, az is tud sutyorogni.
2023. máj. 17. 10:57

21 éves férfi vagyok a fülem pár napja be dugult tompán hallok rá de csak a bal fülemre. Se huzat se semmi nem érte ezért nem értem az okát. Azt tudni kell, hogy este csak úgy tudok aludni, hogy ha be fogom a fülem mert zavarnak a hangok reggelente apámék szeretnek hangoskodni :D már kértem időpontot a fül,-orr,gégészetre de addig is szeretnék érdeklődni, hogy mi lehet a baj? Talán az, hogy be fogom a fülem esténként?


Nagyon sípol is de csak az a fülem amelyikre tompán hallok.


Ezt fontos megemlíteni, hogy kis koromban kaptam egy agyvérzést ami miatt fél oldalam bénult állandó gyógyszereket kell szednem ASA protect, bisoprolol.


Lehet, hogy neurológiai baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook