Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Frontin vagy Tittico a "jobb altató"? fórum

Frontin vagy Tittico a "jobb altató"? (beszélgetős fórum)


febr. 18. 01:26
1-2 evokanal mez langyosvizben elkeverve jobb,mint gyogyszer,mert azt megszokja a szervezeted!
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Mirrorimage)
febr. 17. 03:48
Értem, köszi!
febr. 16. 16:28

Tittico-t sosem szedtem, de ez antidepresszáns csoportba tartozik. A Frontin (Xanax) pedig nyugtató. Ezek közül semelyik sem altató.

Altatónak a Zolpidem tartalmú készítmények a leghatékonyabbak, de ezektől nem fogsz sokat aludni, nem arra való, hanem arra, hogy lefekvéskor el tudj aludni. A hatása 3-4 óráig tart csak.

A Rivortil ezek közül leginkább a Frontinhoz hasonlítható, de egészen más hatóanyaggal.


Nincs tökéletes válasz, mert a Zolpidemtől nem fogsz hosszan aludni, de biztos, hogy elalszol. A nyugtatóktól lehet, hogy első nap jó nagyot alszol, de már a második vagy harmadik ilyen esetnél nem biztos, hogy beválik. Hozzászoksz és többet kell bevenni, utána meg szenvedéssel fogod tudni elhagyni.

2. Tunde44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 15. 12:26
Én szorongásra rivotrilt szedek,valamennyit segít.
febr. 15. 08:27

Tapasztalatra lennék kiváncsi, ha szedett, próbálta már mind kettőt valaki gyógyszerbeállítás gyanánt.


Melyiktől tudott többet, jobban aludni este?


Esetleg melyiktől nem annyira szorongó, depressziós az ember a sok gondok, bajok közepette?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook