Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ezért szakítani?? fórum

Ezért szakítani?? (beszélgetős fórum)


13. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 22. 12:42

Én kíváncsi lennék rá, hogy hogyan változtál meg. Van az a változás, amiért igenis a szakítás a legjobb.


Biztos érzéketlennek fogok tűnni, de ha a tragédiád miatt állandóan negatív vagy és nem is törekszel arra, hogy jól érezd magad, akkor simán jogos a szakítás. Ki akar egy olyannal együtt lenni élete végégig, aki rossz kedvet csinál mindenkinek 0-24 ben?


Tehát, miben változtál?

12. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 21. 22:24
Kérlek próbálj meg tovább lépni. Kérj segítséget szakembertől, mert úgy látszik egyedül nem megy, ami nem kritika. Sokan vannak így nincs mit szégyelled ezen. A te érdekedben kérj segítséget, hogy tovább tudj lépni a szüleid halálán és azért hogy lásd ez az ember nem érdemelt meg. Sokkal jobbat erdemelsz és biztos fog is jönni. De ahhoz jól kell lenned.
11. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 21. 21:45
Adj hálát inkább, hogy lepattant
10. Icuska538 (válaszként erre: 2. - 55Judit)
ápr. 21. 20:15
De nagyon hülye! Ez jobb lesz igy!
9. Teráz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 21. 19:45
Örülj neki , hogy megszabadultál tőle .
ápr. 21. 19:41
ápr. 21. 19:38
Okot keresett. Talált.
6. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 21. 19:37
Mindenesetre nagyon empatikus ember lehet! 😪
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 21. 19:10
Nem jártam még így.
ápr. 21. 18:50
Örülj neki, hogy megszabadultál egy ilyen baromarctól. Ne agyalj rajta. Aki hülye az hülye is marad.
3. 55Judit (válaszként erre: 2. - 55Judit)
ápr. 21. 18:45
jav: hamarabb lehetsz...
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 21. 18:44
Mit hogy lehet elfogadni? Elmebeteg! Fogadd el mielőbb a saját érdekedben. Ha túl teszed magad, hamarabb lehet boldog. Szüleid halála, a gyerek betegsége, ha visszamegy, mondd meg hogy mindennek tetejébe fórumtársad hízott 2 kilót. Ezt is adja hozzá a szakítása okaihoz. Hülye!
ápr. 21. 18:38
Párom azért szakitott velem mert megváltoztam a szüleim halála után. Mindkettő tragikusan hamar haltak meg 2 év alatt. És nővérem gyerekének a betegségét is felhozta szakitási indokként. Meg hogy nem voltam jó a szexbe se. Más igy járt igy? Hogy lehet elfogadni ezt??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook