Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fontos vagyok neki vagy ez semmit sem jelent? (itt a beszélgetésünk) fórum

Fontos vagyok neki vagy ez semmit sem jelent? (itt a beszélgetésünk) (beszélgetős fórum)


1 2
2. syria (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. jún. 17. 17:40
Azt gondolom, hogy egy link alak, én biztosan nem foglalkoznék vele ezek után.
2013. jún. 17. 17:37

Már elég sokszor randiztam egy sráccal, elvagyunk egymással, csütörtökön találkozunk volna, úgy volt hogy átjön hozzám, de lemondta, azt mondta majd vasárnap. Erre a vasárnapot is lemondta ezzel a szöveggel "Sajnos nem jó a vasárnap mert XY dolog közbe jött. Majd bepótoljuk megígérem következő hétvégén (L)." Egyébként nem az első eset hogy lemondja a randit. Nekem már elegem lett ebből és azt írtam, hogy "Jól van semmi gond. Én megmondtam hogy nyugodtan jöhetsz, szívesen látlak ha van kedved, meg tudsz időt szakítani rám..." Na most ezt én ilyen besértődésnek szántam kicsit, mert már elegem lett hogy ilyen, de nagyon bunkó nem akartam lenni. Erre visszaírt hogy "Hogyne lenne kedvem veled lenni (L) majd hétvégén bepótoljuk megígérem (L) " mire én "Oké jól van"

Erre ma délután írt hogy "Szia Drágám (L) nagyon hiányzol már és szeretném megtudni hogy holnap ráérsz-e?" mire én "Hát nem tudom ráérjek-e... :D" erre ő "Nagyon szeretném ha ráérnél, mert nem bírom ki hetvegeig, már muszáj hogy lássalak (L)"


Mit gondoltok erről?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook