Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fontos: heti 4-5 alkalom sport és egészséges étkezés! fórum

Fontos: heti 4-5 alkalom sport és egészséges étkezés! (beszélgetős fórum)


1 2 3
26. Bea86
2011. jún. 8. 23:12

Sziasztok!


Szeretnék én is csatlakozni.

Múlt héten kezdtem az életmódváltást és a sportot. Előtte már sok fogyókúrába belevágtam, elkezdtem edzeni, de 2-3 nap után mindig abbahagytam.

Most másfél hétnél tartok, eddig minden rendben, az első héten 6 napot edzettem. Az étkezésemet is eddig úgy érzem sikerül betartanom.

Nem eszem lisztet, cukrot, tésztát, krumplit, rizst. Reggelire azért szoktam enni toast kenyeret, de az is barna és magvas. Ebédre és vacsorára általában húst eszek valami zöldséggel, főzelékkel.

Nekem idáig ez bevált, első héten már lement 2 kg, mondjuk ez lehet csak víz, de azért már haladás:)

2011. jún. 8. 22:04

Sziasztok,


csatlakozhatnék én is?

24. 0d1f2616af (válaszként erre: 21. - Annipannika)
2011. jún. 8. 20:12

köszi szépen,már alig várom,hogy lemenjen,erre készülök már fél éve!:)

bár sajnos az utóbbi időben betegeskedtem,na de valahogy túlleszek rajta.

én holnap kezdem a tornát,vasárnapig minden nap csinálom,és akkor meglesz a 4 alkalom:)

gratulálok az életmódváltáshoz,nagyon jó,hogy lassan csordogál mert az az eredményes és okos fogyás.

én is igyekszem az életmódváltással:)

miket szoktál enni?főzni?milyen édességeket eszel?

23. 0d1f2616af (válaszként erre: 22. - Annipannika)
2011. jún. 8. 20:09
kitartás,este nekem is sokszor nehezemre esik a torna:) de meglesz,gondolj arra,hogy utána milyen jó érzés:)
2011. jún. 8. 16:03
Tegnap nekem sajnos kimaradt a torna, dolgozott a férjem és a gyerkőcök teljesen lefárasztottak. Így a tegnap volt a pihinapom a héten, ma szerintem RR2009 40 percese lesz mára, kiegészítve egy 20 perces popsi vagy hassal. Sajna csak este, remélem lesz rá erőm!
21. Annipannika (válaszként erre: 19. - 0d1f2616af)
2011. jún. 8. 16:00

Szia!

Kitartást a vizsgához, drukkolok, olyan jó lesz utána túl lenni rajta!!!

Kb 75 kg-ról indultam januárban, 68-ig jutottam, de az elmúlt 2 hét lustasága miatt visszakúszott 1 kiló, így most 69 vagyok. Szeretnék 60 lenni, de 62-63 kilósan már jól érezném magam. Lassan csordogálnak lefelé a kilók, de ezt főleg életmódváltással értem el, nem koplaltam semmi, sőt, édességet is eszegetek minden gond nélkül. Persze csak keveset, azt is reggel és igyekszem minél egészségesebbet. Érdekes, hogy már nem is kívánom a tömény csokikat és ha mégis eszem, akkor pár falat után görcsöl a hasam tőle...

2011. jún. 8. 10:20

Többiek??hogy vagytok?hogy haladtok??nagyon kíváncsi vagyok mindenkire:)

remélem jól haladtok!:)

19. 0d1f2616af (válaszként erre: 18. - Annipannika)
2011. jún. 8. 10:18

sziaa!:)


Nagyon örülök neked is,én is remélem,hogy összejön egy jó kis csapat itt,szerintem mindenkinek szüksége van tanácsokra és ösztönzésre:)

Nekem holnap lesz az utolsó legnagyobb vizsgám,de ígérem...utána jövök és belelendülök én is a sportba és jobb étkezésbe.

Nálam is gyarapodtak a kilók,inkább csak zsírosodtam és hajlamosabb vagyok a puffadásra és persze hízásra amióta nem rendszeres a tornám.

És akkor hogy állsz most a kilókkal,hogy január óta tornázol?

Szerintem a kinnti gyerekekkel szaladgálás is ér valamit,végülis az is mozgás:)

Na szóval...ígérem holnap délutántól jövök rendszeresen,gyertek ti is!!!:)

2011. jún. 7. 13:54

Sziasztok!


Szívesen csatlakoznék hozzátok! 2 kisfiam született 2 év korkülönbséggel, sajnos gyarapodtak a plusz kilók is. Hiába sétáltam velük órákat, szaladgáltam utánuk, semmit sem ért. Januártól változtattam ezen, elkezdtem tornázni. Most ott tartok, hogy heti 5-6szor igyekszem mozogni vmit, sajnos így nyáron nem könnyű, hogy állandóan kint vagyunk, reggel és este meg a lakást próbálom rendben tartani, főzni stb. Január óta kerülöm a fehér lisztet, nem eszem kenyeret, tésztát, krumplit is minimálisat. Most már könnyű, hogy ennyi finom gyümölcsből lehet válogatni!

Örülnék, ha összejönne egy jó csapat, rám nagyon ösztönzőleg hat, ha lustaságomban látom, hogy mások milyen szorgalmasok! :)

Szép napot mindenkinek!

17. 0d1f2616af (válaszként erre: 15. - Mari20)
2011. jún. 7. 07:50

:D

hát naná!

ez még nagyobb problémám amit meg kell oldanom!:)

de ez is meglesz,igyekszem!:)köszi!:)

2011. jún. 7. 07:49

amúgy jó reggelt mindenkinek!:)

és szép napot nektek!:)


nap végén leírjuk,hogy ki mit evett?

osszuk meg egymással a tapasztalatokat,szerintem nagyon hasznos lenne!:)

15. Mari20
2011. jún. 7. 07:48
plussz lelki béke, nyugalom, optimizmus
14. 0d1f2616af (válaszként erre: 12. - Deann)
2011. jún. 7. 07:47

szerintem a reggeli a legfontosabb,nyugodtan egyél szénhidrátban gazdag reggelit és az ebéded is legyen kiadós,este kell szerintem főtt tojást,fehérjét,joghurtot,zöldséget enni:)


én abban szenvedtem,hogy hajnalban ébredtem fel,néha 1-2-3kor...és akkor ettem meg a reggelimet,mostmár csak 5kor ébredek fel,akkor iszom egy mézes tejet,most igaz,hogy mellé csúszott egy banán is meg Kollevit keksz,de...ez volt a reggelim 5kor:)...persze utána 1-2 órát visszaaludtam...de...nekem még ezt a problémát kell megoldani!

én csütörtöktől kezdem a sportot...csütörtöktől még meglesz a heti 4 alkalom,mivel akkor van az utolsó vizsgám...és addig nagyon nehéz lesz ez a 2 nap,nem akarom még azzal fárasztani magam!:)

13. 0d1f2616af (válaszként erre: 11. - Honeywald)
2011. jún. 7. 07:44

egyszer próbáltam pont így házilag készíteni,de sajnos nem jött össze :/

de...nagyon kíváncsi lettem,legközelebb ha befordulok a bioboltba venni fogok!:)

12. deann
2011. jún. 7. 06:33

étkezés...na ott most ott tartok h napközben minden ok, reggelire főtt tojás, aztán napközben túrózok gyümölccsel, na de este... ugye hazaérek melóból éhesen és fáradtan és paff... :S remélem ha beleszokok a melóba akkor ezt is kezelni tudom...


ma ha jó lesz az idő irány a sziget és futni kell :)

11. honeywald (válaszként erre: 10. - 0d1f2616af)
2011. jún. 6. 22:27
nézd, kókusztejet lehet késdziteni is, kb félóra, viz kell hozzá meg kokuszreszelék :D nevetsdégesen egyszerű és egészséges
10. 0d1f2616af (válaszként erre: 9. - Honeywald)
2011. jún. 6. 22:13

aha,most ahogy mondod,szoktam látni bioboltban kókusztejet,ezek szerint az is diétás,egészséges?finom?még soha nem próbáltam


meg tudod,úgy vagyok vele,hogy ami esetleg kalóriásabb,mint pl. a méz,magvak vagy bio akármik,nem parázom tőlük,ha egészségesek,igazából a legfontosabb a sport,ami sajnos mostanában nálam is kimaradozott,nem volt rendszeres,és úgy gondoltam,ha indítok egy ilyen fórumot,hátha a SZABÁLYT könnyebben betartom :)

2011. jún. 6. 22:07
én kókusztej.. kókuszolajat próbáld ki sütéshez, testápoláshoz, hajápolónak stb.. egy gond van vele. iszonyat szaga van. illetve szinte semmi, de ne menj utcára azért aznap. szebb jobb lesz a bőröd attól még..
2011. jún. 6. 22:06

akkor az szuper.:)

nálam jelenleg ami gond,az a sporthiány,és néha nem tudok az adagokkal bánni,vagy túl keveset vagy többet eszem egy nap.

ti hogy álltok ezzel?

2011. jún. 6. 22:04

ja persze tojás,csirke,hal,pulyka...jöhet.

tejből szója,rizs,vagy laktózmenteset szoktam inni.

szóval próbálkozom a természetesebb dolgokkal :)

2011. jún. 6. 22:04
fuh.. én mindennap nyomatom a zöldséget, gyümölcsöt.. állandóóan, úgyhogy azzal nincs gond :)
2011. jún. 6. 22:02

ami az ételeket illeti benne vagyok:nálam és szerintem mindenkinél alap kéne legyen a zöldség gyümölcs

én szeretem a teljes kiörlésű dolgokat is,bár ha néha lecsúszik valami fehér lisztes cucc azt se bánom.:)

amit én mindenképp kerülni akarok,aza mesterséges kaják, és a felesleges cukor.

cukor helyett mézet használok.

veletek mizujs étkezés terén?

2011. jún. 6. 21:59

Jaj de jó!!NAgyon örülök!:))


Hodeywald:hidd el nekem is a sport hiányzik,pár hónapja leálltam vele és sajnos zsírosodom és rakódnak a kilók hiába próbálkozom az egészséges étkezéssel...


Deann:ez nagyon jó terv,akkor majd te motiválsz minket.:) én egyelőre maradok a 4 vagy 5 alkalomnál

2011. jún. 6. 21:50

Szia!

Én próbálom betartani ezt :) Most kaptam meg múlt héten az első munkámat, így azóta pihi van, de holnaptól igyekszem bepótolni.

Heti 3X futok, 3X tornázok. Ha időm engedi :)

De a futáshoz ragaszkodom.

2011. jún. 6. 21:49
egyefene itt vagyok... :D ebből már csak a sport része hiányzik ilyen mennyiségben... amugy egészséges ételeknél pedig le kéne írni ki mit probált, és mi vált be neki..
2011. jún. 6. 21:43

Sziasztok!:)


Nagyon várom a csatlakozókat akik ezt a kötelező szabályt betartják velem!

:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook