Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Folyamatosan lop a kolléganőm fórum

Folyamatosan lop a kolléganőm (beszélgetős fórum)


márc. 10. 14:57
Köszönöm!
márc. 10. 14:50
Persze, miért ne, végülis ez is egy megközelítés.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - 55Judit)
márc. 10. 14:30

Nyugi,nem is lehetnék a gyermeked,mert idősebb vagyok mint te :)

Frusztrált sem vagyok,és ideges sem,jogom van azt írni amit akarok és indokolni sem vagyok köteles senkinek hogy mikor-mit írok :-)

márc. 10. 14:27
Annyi értelmetlen fórum van itt,hogy az enyém bőven belefér :-)
21. 55Judit (válaszként erre: 3. - Kiskékelefánt)
márc. 10. 14:08
Óóóó! Milyen kreatív!😜
márc. 10. 14:07
Nem gyakran értek egyet Judittal, de tényleg kicsit értelmetlen a fórum, ha már megcsináltátok a jegyzőkönyvezést és eldöntötted hogy szólsz a főnöknek, amire kiírtad ide, szóval ezen kár felháborodnod hogy valaki megemlíti. Vagy nekünk kellene lebeszélnünk róla? Nyilván ha lop és tudsz róla, ráadásul te felelsz a készletért, akkor butaság lenne nem szólni... Főleg miután bevontál mást és jegyzőkönyvet írtatok, innentől már csak egy logikus következő lépés van.
19. 55Judit (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 10. 14:06

A saját frusztráltságodat rám vetíted ki, ezért kötsz most belém. Én viszont soha nem kötekedtem még senkivel, itt is csak a tényeket állapítottam meg ami így még érdekesebb ahogy most írod. Ebből kiderül hogy pénteken már eldöntötted hogy jelented a lopást, jegyzőkönyvet is írtatok, erre szombat este tanácstalanul teszed fel a kérdést hogy jelentsd-e a lopást. Miközben már döntöttél és jegyzőkönyvet is írtatok, tanú is volt, erről egy szó sincs csak ma délben.

Ne legyél ideges ennyire. Nem akarlak én gyerekemnek, Isten őrízzen! Nyugi, nem báét senki és rám se haragudj ennyire, mert nincs értelme!🙂

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - 55Judit)
márc. 10. 13:16

Te állandóan kötekedsz,ez már megszokott itt....

Ki mondta hogy ma intézkedtem? Én a pénteki napot írtam le,és azt is leírtam hogy holnap mutatom meg a főnökömnek!

Nem lennék az unokád-de a gyereked sem.....

márc. 10. 13:13

Honnan veszed,hogy bármikor is belenyúlnék más táskájába? Mivel az öltözőben zárt szekrények vannak (mindenkinek saját kulccsal ) így senki nem tud belenézni más dolgaiba.

Heti szinten tűnt el a játék,igen,nekem naprakészen fel van írva reggelre hogy melyik játékból mennyi van arra a napra. Vannak kicsik-közepesek-nagyok-és óriások! Ballagási csokrokra kerülnek,mivel mind más méret a csokrok méretével is stimmelniük kell.

Most volt lehetőségem,hogy tanúval bizonyítsam!

Mivel én nyitok reggel és akkor még stimmel,én táskát sem viszek be,saját szekrényem sincs,irodában van általában dolgom és meózom,így rám semmit nem tudna fogni,hiszen mellettem van a főnököm és látja hogy egy kabátom van a fogason,abban van a cigim és gyújtóm,az irataim a belső zsebben.

Lényegtelen,mert beismerte,lebukott,aláírta a jegyzőkönyvet.

Szerintem nem küldi el a főnököm,mert egyébként szépen és jól dolgozik,max levonják a fizetéséből és vállalja a napi táska vizitet...

16. 55Judit (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 10. 13:03

Tegnap, szombaton írtad ki a kérdést, ma vasárnap délig pedig már határozottan intézkedtél is.

Azért ne legyen neked kellemetlen mert unokájának vitte volna. Vegyen üzletben, és vigye onnan.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - 55Judit)
márc. 10. 12:55
Nem falazok,sőt mivel tanúm is lett ( egy kollegám) így jegyzőkönyvet tudtunk felvenni,ezzel tudom a főnökömnek holnap jelenteni! Csak kellemetlen helyzet,kis unokájának vitte volna,csak hogy többször is előfordult,de most sikerült bebizonyítani! Kérésre nyitotta ki a táskát,és önmaga vette ki a játékot,a jegyzőkönyvet aláírta! Innentől majd eldönti a főnököm a helyzetét!
14. jozsi.38 (válaszként erre: 13. - 55Judit)
márc. 10. 12:41
Na ez a jó kérdés
márc. 10. 08:56
Mi az oka annak, hogy gyakorlatilag falazol egy tolvajnak a saját pozíciód kockáztatásával?
12. birebora (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 10. 08:42
Te vagy a leltár felelős. Naná, hogy szólj!
márc. 10. 07:55
Ez nem spicliskedés, ha te felelsz az anyagi kárért téged rúghatnak ki vagy fizettethetik ki veled, lényegében veled szúr ki
10. jozsi.38 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 10. 07:53
Akkor nem értem, miért nem szóltál a főnöknek azonnal.
márc. 9. 21:13
Szólj! Ez nem spicliskedés, hanem a cég tulajdonának a védelme. Főleg, ha te vagy a felelős a leltárért és majd neked kell kifizetni a hiányt. Sőt , az ilyen ember képes ellened is vallani akár , pl látott nálad ezt azt. Hogy mosod ki belőle maga? Még ki is rúghatnak ha bemárt, még ő fog besározni téged örök életedre. Szigorúan csak a főnöknek szólj, hogy mit láttál. Ha van a munkahelyen üzembiztonsági felelős vagy ehhez hasonló az el tud járni a megfelelő módon.
8. Anyagi (válaszként erre: 3. - Kiskékelefánt)
márc. 9. 20:11
Ez de jóóóó!!!!!!!!!!!!
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Enissa)
márc. 9. 19:46
Természetesen tudtával,és nem nyúltam bele,hanem magától pakolta ki!
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Srcrss)
márc. 9. 19:43
Nekem annyira nem vicces,mivel naprakészen meg van a leltár,és én felelek érte. Igen tudnak az eltűnésről,ezért s kínos nekem
márc. 9. 19:43
Beszélj a kolléganőddel!
4. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 19:32
Plüssöket lop? 😄 Vicces. Neked kárt okoz? Kifizettettek veled valamit? Egyáltalán tudnak az eltűnésekről?
márc. 9. 19:19

Nehogy rosszul gyere ki belőle.

A táskájában ne kutakodjál.

Pl. te tetted bele.

Ha folyamatosan tünnek el termékek az illetékeseknek is fel fog tűnni.

Pasi mindennap talicskán tolt haza néhány téglát.

Azt mondta a portán, megengedték neki, hogy elviheti.

A talicskákat lopta.

2. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 18:44

A tudtával, vagy a tudta nélkül nyúltál a táskájába bele?

Hogy tudod bizonyítani, hogy lop?

Szólhatsz, ha szerencséd van, nem kell korábban járnod.

márc. 9. 18:33
Minden reggel én nyitok a munkahelyen,és 6-ra kell menjek,mert van egy vidéki nő,aki már ott toporog a kapuban 6 óra 5 perccel.A munkaidő reggel 7 óra,oké elvállaltam,kifizetik,de azóta folyamatosan tűnnek el dolgok. Nekem nyolcvanhat helyre kell szaladgálnom míg ő egyedül van fent,és sorra eltűnnek a dolgok. Játékokat gyártunk,sok plüss mese figura kell hozzá,amik sorra tűnnek el. Pénteken megnéztem a táskáját és volt benne egy Minny egér. Szóljak a főnöknek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook