Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra verseny 05.26.-tól fórum

Fogyókúra verseny 05.26.-tól (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
100. d6d0a67fc0 (válaszként erre: 99. - Mariee)
2011. máj. 27. 13:27
- Hát igen, ilyen sokáig nem birtam még ki fogyókurát. Nekem nagy lendületet adott, h meg volt határozva mit ehetek, jöttek a dobozok, meg a lányokkal is fórumoztunk. Biztos, h az egymás lelkesitésének is nagy szerepe van. Ugy gondoltam, h jön a nyár, jönnek a gyümölcsök, jön a nyaralás stb. ugyhogy leálltam a rendeléssel, megpróbálok a "saját lábamon" megállni.
99. Mariee (válaszként erre: 89. - D6d0a67fc0)
2011. máj. 27. 13:02
"Tudom, hogy ez nem olyan sok" Totál bolond vagy!!! Pontosan tisztában vagy azzal megkora áldozatot hoztál érte, legyél rá büszke!!!! :))))
98. Mariee
2011. máj. 27. 13:00

Szerintem is a heti mérlegelés a legjobb. Én ha most ráugrok, csak csalódok, mert a boldog női napok jönnek, igy aztán a idéta mellett is csak több leszek hirtelen. Na én turmix helyet neocitrannal inditottam, a "mindenhonnan ezerrel dől a a légkondi" miatt jól megfáztam. Jó része, hogy nincs étvágyam,a rossz, hogy nincs erőm.

Zumbára keress rá a youtube-on, valaki mondta, hogy fent van részletekben. Mi úgy kaptuk vkitől aki letöltötte.

2011. máj. 27. 12:52
Szerintem is jobb a heti mérlegelés-főleg mivel naponta nem olyan látványos a dolog (nem mintha kibírnám, hogy nem állok rá naponta a mérlegre:))
2011. máj. 27. 12:13
Én is bevezettem a publikus mérlegelőbe! Lesz, ami lesz!
95. kisbögre (válaszként erre: 93. - 6b08b99072)
2011. máj. 27. 12:06

Én is benne vagyok! Sőt fel is vezetem a mérlegelőmbe! :)

Na? Akkor hetente hétfőn mérés?

94. kisbögre (válaszként erre: 91. - Lucamami78)
2011. máj. 27. 12:05

Azzal az olajjal kezdtem én is, de kiütések jöttek ki rajtam huzamosabb ideig történő használat során... Mondta a nőgyógyász keressek valami mást!

Akkor ajánlották ezt a krémet, nagyon jó volt! De a Hasamon is végül megrepedt a bőr pár nappal szülés előtt :((((

Szülés után is sokáig kentem vele azóta szépen elhalványultak!

Nyárra meg vettem tankinit, hogy ne látszódjon! :D

2011. máj. 27. 12:05

Én amúgy benne vagyok abban, hogy hetente egyszer mérlegeljünk.

De akkor azt fel is kellene vezetni az itteni mérlegelőbe :)

2011. máj. 27. 11:58

Én nem tudom, hol vettük anno, de sokáig nekem is használt, aztán az utolsó két hétben már bármit magamra kenhettem, nem volt értelme...

De az tuti, hogy nem volt olyan vészes az ára, sőt, lehet hogy gyógyszertárból szereztük be végül.. aztán a rossmannból is próbáltam egyet.

91. lucamami78 (válaszként erre: 86. - Sunny24)
2011. máj. 27. 11:36
Én is a DM-es pocak masszázsolajat használtam, nekem bevált, nem lettem olyan csíkos, láttam sokkal nagyobbakat az enyémnél, úgyhogy szerintem az jó volt, és az ára se vészes. (meg kenegettem magam a johnsons babaolajjal is a végén :))
2011. máj. 27. 11:30
Megbeszélhetnénk, h minden hétfő reggel leirjuk a sulyunkat, kinek hogyan sikerült a hét!! Annál sürübben nem érdemes méredzkedni, viszont a motiváció kell hetente!
2011. máj. 27. 11:27

Sziasztok Lányok!


Magamról 2010. november 15-én kezdtem fogyózni, akkor 95 kg voltam. A Gastroyal ch-szegény diétáját csináltam fél évig, ezzel 15 kg-ot tudtam fogyni. Tudom, h ez nem olyan sok, mások sokkal többet fogytak, de én már nem vagyok olyan fiatal, h gyorsan peregjenek a kilók lefele. Május 16-tól elkezdtem a 90 napost, 10 napig csináltam, de nem nagyon ment, borzasztó alacsony lett a vérnyomásom, lézengtem csak. (Persze lehet, h egyáltalán a fogyástól is van ez, tehát nem akarom elvenni senki kedvét a 90 napostól)

Mától ugy döntöttem folytatom a ch-szegény étkezést. Fehérje+zöldség+ mozgás.

Jelenleg 80 kg vagyok (mult héten már volt 79,5 is, aminek nagyon örültem, mert átléptem a 7-esek táborába, de ma sajna 80 volt megint:(

Nagy tervem, h junius végére 5 kg-ot leadok, mivel akkor megyek tánctáborba, és szeretnék 5 kg-mal kevesebb lenni addigra. Persze nem ez az összes leadni kivánt kiló, de ez rövidtávu cél!!

88. sunny24 (válaszként erre: 87. - Kisbögre)
2011. máj. 27. 11:18
nagyon köszi.Mindenképp utánanézek!
87. kisbögre (válaszként erre: 86. - Sunny24)
2011. máj. 27. 11:08

Szia!

Én használtam a DM-ben kapható krémet mikor terhes voltam ezzel kenegettem magam. Striákra van.

Babylove a márkája (Dm saját) Mama massage crem felirat van az elején és egy nagy pocis kép.

Nekem ez használt. Aztán persze a 38. héten már mindegy volt :((((

2011. máj. 27. 11:04

Kérés.

Hali lányok,vki segítsen. Mióta feljött rám hirelen kb tíz kiló, megjelentek a fránya csíkok, amik sajna még vörösen pompáznak hasamon. Tudom,és tapasztaltam is korábban, h egy idő után elmúlik a pirosság, de mivel strandszezon, stb. keresnék egy jó krémet, vagy gyogyit rá. Minap a gyógyszertárban utánaérdeklődtem és egy 6000Ft os készítményt tudta csak felajánlani. Szóval nem tud valaki valami olcsóbbat, illetve ha nem is olcsóbbat, de ami tuti beválik? nagyon köszi!

2011. máj. 27. 10:51

Engem nem zavar, ha azt látom hogy stagnál...

Általában az tesz be, hogy besikerül egy szülinap, vagy valami más ünneplés, és akkor dőzsölés van, francba a diétával :D

Ilyenkor borul meg a dolog, aztán újra rá kell szánnom magam hogy elkezdjem.

De ezt most muszáj befejezni...

Ma eddig ettem egy banánt és egy vaníliás joghurtot.

Később majd lesz még gyümölcs, vacsira pedig update pizza, csak előbb megyünk a boltba venni hozzá lisztet :)

2011. máj. 27. 10:26

Sziasztok!

Én rájöttem nekem nem szabad minden nap mérnem magam. Mert ha nem látok változást, akkor képes vagyok feladni, mondván semmi értelme...

Szóval én majd heti 1 alkalommal megmérem magam, vagy 2 hetente...

A ma reggelt fél almával indítottam, és már lement majdnem 1 liter víz!

Fehérje nap van, éljen, jöhetnek a fincsiségek! :DDD

2011. máj. 27. 09:42
ügyesek vagytok! (én még el se kezdtem a méricskélést :)) (viszont majd csinálok egy fürdőruhás képet otthon,és majd ahhoz viszonyítok!)
82. 6b08b99072 (válaszként erre: 81. - Aneth88)
2011. máj. 27. 09:25

Tegnap reggelhez képest fél kiló, ami kezdésnek nem is rossz :)

Te is ügyes vagy!

Melyik diétát csinálod?

81. aneth88 (válaszként erre: 80. - 6b08b99072)
2011. máj. 27. 09:19
És volt haszna? :D Nekem most 2 nap alatt lement 60 deka :D
2011. máj. 27. 08:58

Sziasztok!

Hogy álltok a mérleggel?

Én nem bírtam ki, hogy ne álljak rá ma, és ne lássam a saját szememmel, hogy haszna van a "koplalásnak" :)

2011. máj. 27. 08:01

Jó reggelt! Sikerült tegnap este kibírnom, hogy ne egyek bele párom sült tésztájába...ittam 2 pohár vizet helyette! Ma reggel megint turmix meg egy kávé, és munka közben próbálok nem kajára gondolni! Már csak 13 nap! :)


És mikor fürödtünk a kislánnyal, benyit az apja, és egyből újságolta neki, hogy 'aja, tóónázott' :D (egyébként jobban ment, mint múltkor, mert most ő is próbálta utánozni, amit csináltam! :))


Zumba dvd-t nem találtam sehol

2011. máj. 26. 22:14

az én mai menüm:

reggeli: 1 db banán, 2 dl 100%os gyümilé

ebéd: ua. mint reggel

vacsi: fél alma plusz a maradék 100%os gyümilé


holnap fehérjenap, juhéjj!!!!!! :D

a mai mozgás: 2 óra séta a gyerekkel

2011. máj. 26. 21:14
Na vége lassan az első napnak. Ki hogyan boldogult ? Én elég jól és most az estét is kibírtam evészet nélkül.
2011. máj. 26. 20:53

Nekem 3 éves a gyerkőc, és egy igazi örökmozgó, futkosok is utána eleget :)


Az én mai étkem:

reggeli - egy banán, fél meggyes péksüti

ebéd - egy főtt kukorica, pici grízes tészta

vacsi - néhány szem eper, amit a zöldség gazolása közben babó hozott :)

2011. máj. 26. 20:46

Jaj az én centijeim:


derék: 68 január 10-én: 79

has(köldök alatt): 82 január 10-én: 89

csípő: 96 január 10-én: 111

combok: 59 január 10-én: 65

térd(ezt azért mert hurkás térdem volt mindig):38 január 10-én 42

vádli(szintén a térdnél említett dolgok miatt)40 január 10-én 44


Még 2-3 kiló és elérem az álomsúlyomat!

2011. máj. 26. 20:16

Huh na megcsináltam egy fél Alexandra dvd-t és hulla vagyok! Már most fájok mindenütt!!:)

megittam a turmixot de nagyon éhes vagyok

Első nap... Tényleg nehéz

2011. máj. 26. 18:00
Csináltam magamnak egy táblázatot, üres minden rublikája, hogy minden evés után majd be tudjam írni mit is ettem, mennyi kcal is volt és mennyit edzettem illetve azzal mennyi kcal-t égettem el. Ezt megírtam egészen jövőhét péntekig(betelt a lap),felragasztottam a szekrényem belsejébe, hogy minden nap lássam és alá egy 5-0-ig terjedő letéphető lapokat, ami a kiló visszaszámlásaimat jelenti. Én már csak 5-öt szeretnék leadni és máris minden rendben lesz. Most volt 3 olyan napom, amikor zabáltam, rosszul érzem magam tőle, szétesetem, most már visszatérőben vagyok és szebb, kiegyensúlyozottabb leszek mint valaha. 1 hónap alatt simán megcsinálom.:)
72. Mariee (válaszként erre: 71. - Sunny24)
2011. máj. 26. 17:35
kb 3-4 kg jött vissza nekem 10-ből. A férjemnek kevesebb és többet is fogyott. Pasiknak valahogy könnyebb.
71. sunny24 (válaszként erre: 70. - Mariee)
2011. máj. 26. 16:44
És Atkins után hamar visszajött rátok a súly?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook