Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra elkezdése fórum

Fogyókúra elkezdése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyókúra elkezdése

1 2 3 4
15. Virág00 (válaszként erre: 13. - Shila)
2011. szept. 22. 16:16
Most nagyon elszántam magam.
14. Virág00 (válaszként erre: 12. - Ikoska)
2011. szept. 22. 16:14
Remélem,hogy most lesz kitartásom.Úgy tudom,hogy a tejtermékek hizlalnak,még akkor is,ha zsírszegény.Gondolom,nem sajtra gondoltál.
13. Shila (válaszként erre: 10. - Virág00)
2011. szept. 22. 16:14
Ez a lenyeg,nem koplalni kell,hanem esszeruen tobbszor keveset enni es keveset mozogni! :)
12. ikoska (válaszként erre: 10. - Virág00)
2011. szept. 22. 16:05

Én igazából nem éreztem, hogy koplalnék. Talán azért, mert a csirkemellet, a sonkát, tejtermékeket alapból is szeretem.

Amikor valami igazán kalóriadús kaját főztem a családnak, mondjuk rakott krumplit, vagy gulyást,akkor egy-két evőkanállal kiszedtem magamnak, csak az ízélményért. Ha nagyon vágytam az édességre, akkor jöhetett a rudi, de ettem tejszeletet, meg csokis-mogyorós müzlit is, nyilván utána kicsit visszafogtam a többi kajálást.

11. Virág00 (válaszként erre: 7. - Ikoska)
2011. szept. 22. 16:00
Ügyes vagy,gratulálok.Végigcsináltam a colonix méregtelenítő kúrát is,más fogyott tőle,én 3kg.-al több vagyok.
2011. szept. 22. 15:55
Nekem eddig azért ment el mindig a kedvem,mert 2-3 hét majdnem koplalás után alig ment le 1-2 kg.
9. lunafénye (válaszként erre: 8. - Ikoska)
2011. szept. 22. 15:54
Gratulálok, nagyon ügyes vagy!!!!! Főleg az tetszik, hogy nagyon ésszel csináltad ezt az egészet. :)
2011. szept. 22. 15:21
Az adatlapomon van egy kép, az előtte-utána állapotról, ha valakit érdekel.
2011. szept. 22. 15:00

Tényleg nem sok újdonság van a cikkben, de hát mitől is lenne? Fogyni csak akkor lehet, ha igazán akarja az ember, és képes kitartani.

27 kilót fogytam 5 hónap alatt. Eleinte 1000 kalória környékén ettem, ebbe bármi belefért, a túró rudi is, igaz, akkor a további kalóriákat úgy kalkuláltam. Eleinte semmit nem mozogtam, mégis gyorsan mentek le a kilók. Nagyjából 10 kiló fogyás után éreztem késztetést arra, hogy sportolgassak valamit. Lépcsőzőgép, hulahoppkarika, szobabicaj, ezek adottak voltak otthon. Nagyjából egy órát mozgok azóta, van,hogy csak az egyikkel, van,hogy variálom mindhármat. Mostanra 1500 kalória környékén van a napi fejadagom, ebbe belefér a péksüti, meg minden más is.

6. Kolli1987 (válaszként erre: 3. - Virág00)
2011. szept. 22. 14:30

Azt mondják, hogy elég 20 perc torna kezdetben.

Próbáld meg hetente 3 alkalommal tornázni.

Próbáld a napodat úgy alakítani. Háztartásba nincsen családtag (gyerek férj) akivel lehet?

Nekem párom ebbe nagyon sokat segít, mert amikor itthon van akkor figyel a lányomhoz.

2011. szept. 22. 14:24
Köszönöm szépen.
2011. szept. 22. 14:21

Sztem nagyon jó amit írtál!:)

Gratulálok hozzá és a kitartásodhoz is!:)

3. Virág00 (válaszként erre: 2. - Kolli1987)
2011. szept. 22. 14:21
A munka beosztásom folyamatos,2 nappal,2 éjjel,másfél nap szabad,amire minden házi,és ház körüli munka vár rám.Ülőmunkát végzek,valóban keveset mozgok.Üdítőket nem iszom,de sokat nassoltam,amit most elhagytam.Húsz kg.plusszom van,ez rengeteg.A kondipadot már elővettem,és elkezdtem használni.Az adagjaimat csökkententettem.
2011. szept. 22. 14:11

Köszönöm szépen az összes hozzászólást!


Igen lehet nem sok új van, de ha már csak egy embert sikerül erről meggyőznöm a mozgásról, hogy csak azzal lehet, meg azzal, hogy olyan étrendet kialakítani amit egy egész életen át lehet tartani.

Én mint anyuka aki szoptat igenis gondban voltam, hogyan lehetne egy kicsi magamra is oda figyelni.

Igen én is belestem abba a hibába, hogy napközben egyáltalán nem ettem és este viszont nagyon sokat.



Virág nem tudom milyenek az étkezési szokásaid meg milyen a munkád, hétvégén mész e dolgozni.

De sokat segít, ha nem nassolsz ebben benne van a földimogyoró dió evése is mert sokan abba a tévhitbe esnek, hogy azokat eszik amikor nasizni szeretnének. Cukros italokat ne igyál. Próbálj arra odafigyelni ha este haza mész ne egyél sok köretet( Rizst, tésztát, krumplit) vagy csak keveset. Próbálj meg napi 5ször enni.

Hétvégén betudod iktatni a tornát már azzal is sokat segítesz magadon. De ez bármi lehet.

Azt sem mindegy mekkora a súlyod de csak szép lassan és fokozatosan terheld magad.

2011. szept. 22. 14:00
Teljesen igazatok van,de nagyon nehéz, ha az ember lánya dolgozik.Napi 12 óra munka plusz 3 óra utazás.12 órakor kapok váltást, hogy megebédeljek,és este 1/2 8-ra érek haza éhesen.Vacsora,fürdés,mosogatás,készülődés másnapra.Mikor tornázzak?1/2 4-kor ébresztő.Nagyon szeretnék lefogyni én is,most is belekezdtem,de nehéz.Minden segítséget elfogadok.

Ugrás a teljes írásra: Fogyókúra elkezdése
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook