Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyók ide fórum

Fogyni vágyók ide (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
801. szonihuni (válaszként erre: 797. - LauraJones)
2012. jún. 6. 15:24
Ja és a legszebb hogy így is kövérnek látszom, hatalmas a hasam, pedig csak 2,5 kiló lenne a normál BMI hez képest........
800. szonihuni (válaszként erre: 797. - LauraJones)
2012. jún. 6. 15:23
te most ne a kilóddal foglalkozz, majd ráérsz miután befejezted a szoptatást. Mi itt leszünk akkor is még tuti :D (félek hogy ha el is érem az álomsúlyt állandóan küzdeni fogok a megtartással.
799. Ancsika13 (válaszként erre: 798. - LauraJones)
2012. jún. 6. 12:21
zsírégető és étvágycsökkentő. :)
798. LauraJones (válaszként erre: 796. - Ancsika13)
2012. jún. 6. 10:48
aha :) a felét sem értettem :) a lényeg hogy használjon :)
797. LauraJones (válaszként erre: 794. - Szonihuni)
2012. jún. 6. 10:47

úh, ez pokoli jól hangzik!!!! Gratulálok!

Bárcsak én járnék már 65 körül. :)))

796. Ancsika13 (válaszként erre: 795. - Szonihuni)
2012. jún. 6. 10:20

Szuper zsírégető 8 hatóanyaggal


A klinikailag igazolt PinnoThin™ koreai fenyőmag kivonat a pinolénsavnak köszönhetően étvágycsökkentő hatással bírhat, fokozva a teltségérzetet. A garcinia cambogia hidroxi-citromsav tartalma elősegíti a zsírok energiává alakulását, így hozzájárulhat a testsúly-csökkentő étrend eredményességéhez. A fahéj az egészséges életmód részeként hozzájárulhat a szervezet szénhidrát/cukor anyagcseréjének optimalizálásához. Az L-karnitin részt vesz a zsíranyagcserében és az energiatermelő folyamatokban. A koffein növelheti az anyagcsere folyamatok sebességét, a kalória égetést. A koenzim Q10 részt vesz a szervezet energiatermelő folyamataiban.

Kiszerelés: 54 kapszula

795. szonihuni (válaszként erre: 792. - Ancsika13)
2012. jún. 6. 09:07
Az mi?
794. szonihuni (válaszként erre: 793. - LauraJones)
2012. jún. 6. 09:07

De szuper, néztem a naplódba a meghívót. Gratulálok!


Én most egy hete, megint fogyózom. Nem teljesen hivatalosan (néha jojózik fel 20-30 dkg) , ma reggel 64,7 voltam. Haladok.... Szóval a 9 kiló meg van már tuti.

Ha 6 kilót még leadnék már nagyon elégedett lennék , ha 8at akkor meg a fellegek közé költöznék :D

2012. jún. 6. 07:53

:) Sziasztok! Én vagyogatok. Babócámmal mostanra 2 kiló plusznál járok. És holnap töltöm be az 5. hónapot. Szerintem ez jónak mondható :)


Ma megyek esküvői ruhapróbára :) Tiszta izgi! :D

2012. jún. 5. 20:04
Sziasztok lányok!Vagytok még?Ma vettem Adiponixet,hátha beválik.Ti hogy álltok?ki mennyit fogyott?
2012. máj. 29. 12:40

Hát többé kevésbé megoldódtak a dolgaim.most vagyok 74kiló és 88ról indultam januárban,ez ugye szép eredmény,de 65kiló szeretnék lenni vagy legalábbis 69,de nem megy már,én is úgy vagyok,mint Szonihuni, hogy szeretek enni,szeretem a szénhidrátot és mostanában nekem sem nagyon van már erőm,de még küzdök,harcolok.legalább még ez az 5kiló menne le. :)

Kitartás nektek lányok! :))

790. LauraJones (válaszként erre: 789. - Szonihuni)
2012. máj. 29. 11:47

Azért a 66,8 is mesés eredmény. :)


sajnálom, hogy így éled meg a fogyit, most még ez a gyuszi is rátesz a hangulatodra is meg mindenre... Ne add fel!!! Ezért küzdöttél idáig! 70 alatt vagy, ami szuper! Ebbe gondolj bele, nem szabad feladnom! még egy ilyen nyavalyás betegség ellenére sem!


Ha összeszeded Magad lélekben, a tested is összekapja magát hidd el :)


Kalappal!!!

789. szonihuni (válaszként erre: 788. - LauraJones)
2012. máj. 29. 08:48

Sziasztok!

Én vergődöm.... (megint).

1 hónapja küzdök lassan egy arcüreg gyuszival.. az élettől is elment a kedvem. Már jobb, de még mindig ömlik belőlem mindenféle... Na meg köhögök is rendesen, szakad fel a cuccos.

Most elegem lett a fogyóból is, hogy ez az életem. Igenis IMÁDOM a szénhidrátot , és IMÁDOK este pizzát enni!

Na meg a sütiket. Most másfél hete nem figyelek oda semmire , sütiket is ettem bőven. +1 kilo.

Van értelme az egésznek???? Én egy életre ezekről nem tudok lemondani.

Voltam már 65,8 ma reggel 66,8 voltam.

Hát ennyi kb velem.

Laura, szépen haladsz, lassan félidő, remélem tényleg és véglegesen túl vagy a nehezén már.

Ancsika, neked kitartás, ami nekem nincsen :(

Tamra: neked is :D Majd hátha megirigyellek titeket :D

2012. máj. 29. 06:10

Sziasztok! Hogy halad a fogyizás? Ancsika rendbe jöttek a dologok?

Szonihuni olvadnak lefele a kilók???

Tamra hogy megy a vizsgaidőszak?


Én egyelőre stagnálok babóvaal is, a héten töltjük a 19. hetet. Örülök, hogy eddig nem szedtem fel semmit, bár a pocakom az már szépen ki van kerekedve :)

2012. máj. 28. 11:46
Hahó Csajok!Hová letettek? :)
786. tamra86
2012. máj. 17. 16:38
Szonihuni nagy gratula! Láttam is a naplódban, hogy szépen megy lefele. Hát én mostanában már azért eszek mindent, meg próbálom magam hozzászokatni, hogy vacsorázzak, de nem nagyon megy, mert csak este 9-re éhezek meg, de akkor már tuti nem eszek. Nekem a súlyom már kb egy hónapja 57,2 kg (ez a ma reggeli mérlegelés). Hétvégén többet eszek, de hál'Istennek, mondjuk feljön 1-1,5 kg, de az le is megy hétköznap. Már örülök ennek az eredménynek is (sokkal jobb, mint 8x kg-osnak lenni). De ha még vagy 2-4 kg lemenne, akkor én lennék a legboldogabb. Igaz nagyon tervezek egy méregtelenítő hetet, de sehogy sem jön össze. Most vizsgaidőszak van és kell az energia, így most nem csinálhatom. Talán júniusban :)
2012. máj. 17. 11:27

Én sajnos most nem tudok fogyózni,akadt egy kis zűr a családomban,így most azon imádkozom, h legalább hízni ne hízzak.

De neked gratulálok és csak így tovább! ;)

2012. máj. 16. 09:56
na fogyogattok? Én nagyon :D virul is az arcom rendesen
783. Ancsika13 (válaszként erre: 777. - LauraJones)
2012. máj. 12. 15:11
Jobbulást!Remélem minden rendben lesz!
782. Ancsika13 (válaszként erre: 776. - Szonihuni)
2012. máj. 12. 15:10
Azta de ügyes vagy! csak így tovább! :)
781. fatka (válaszként erre: 779. - Icuska538)
2012. máj. 11. 19:22
Szia! Köszönöm szépen!:) Igen voltam orvosnál, már 5 éve vagyok alul működő, letrox 200-at szedek. Te mióta vagy alulműködő, milyen gyógyszert szedsz?
780. LauraJones (válaszként erre: 778. - Szonihuni)
2012. máj. 11. 18:13

az orvos azt mondta, hogy egyelőre várjunk, lehet "csak" a szervezetemben lévő gyulladás okozza ezt a sok galibát, amit a véreredmények, a vizelet eredmény, és a fájó torkom is alátámaszt.

Bizakodom, nem akarok egy életen át beteg lenni :(

779. Icuska538 (válaszként erre: 773. - Fatka)
2012. máj. 11. 13:24
Szia !Gyönyörű a kisbaba ! Más nekem is alul működik igaz én már 59 vagyok , nagyon nehéz fogyni , nekem most úgy sikerült , hogy kevesebb bevitel , estefelére nagyon kevés és sok gyaloglás , torna , most megállt igaz nem is nagyon fogtam vissza magam , és van gyógyszerem . Voltál orvosnál ?
778. szonihuni (válaszként erre: 777. - LauraJones)
2012. máj. 11. 12:23
Jaajj szegény :( Sokat gondolok rád. Azért ha lesz erőd írd meg mi volt a dokinál.
2012. máj. 11. 11:13

Sziasztok Lányok! Mostanában el voltam kicsit, mert beteg lettem, fájt mindenem, most is így van, és még lehet az is, hogy rosszabb lesz, délután megyek a neurológus orvosomhoz. Lehet nagy a baj :( Közben itt van picur a hasamban, és nem tudom, mi vár rám.


Gratulálok az elért eredményekhez! Én is fogytam, most 1 kilót, pedig nem is fogyózom...

2012. máj. 11. 07:23

Én anno a 7---17 et próbáltam a turbósat. Hát, inkább akaraterőn múlott.

Csajok, lekezdtem szedni az erősebbet 1 hete. Ég a zsírom ezerrel. Kicsit néha ijesztő is. Ma reggel már csak 66,4 voltam (kedden 67,3), és még nagylány is vagyok, bár a vége már.

2012. máj. 10. 11:55

egyébként meg az milyen már, hogy nem engedélyezik azt leírni, hogy turb*diéta.nem gyanús ez?nem lehet fórumot indítani,nem lehet hozzászólásban ezt a szót leírni,holott ez nem csak az a bizonyos márka lehet,lehet éppen a szó valós jelentése is...

szerintem azért,mert nem olyan hatékony mint amennyi pénzt elkérnek érte,és úgy gondolják,ha nem írhatják le a nevét akkor nem indítanak fórumot és nem fikázzák,pedig ezt ügyesen is meg lehet oldani :D

2012. máj. 10. 11:53

Nah ma vettem fehérje turmixport.és nem vagyok hajlandó csak reggel enni pár falatot.utána csak ezt fogom inni.elegem van, hogy egy hónapja meg sem mozdul a mérleg....

nem a turb* diétásat vettem,hanem egy olcsóbb rossmannosat,mondom előbb kipróbálom ezt.

773. fatka
2012. máj. 9. 10:44

Sziasztok!

Van köztetek valaki akinek pajzsmirigy alulműködése van? Nekem sajnos az van és nagyon nehezen tudok fogyni, ha van örülnék egy-két tanácsnak hogy kinek mi vált be, mitől indult meg a fogyás.?

Szép napot Nektek!

772. Ancsika13 (válaszként erre: 771. - Szonihuni)
2012. máj. 9. 10:41
aztaaaa.gratulálok!nagyon ügyes vagy!csak így tovább.mit csinálsz egyébként?csak a bogyit eszed? vagy sport,diéta?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook