Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt október 27-től a 90 napossal kicsit másképpen fórum

Fogyjunk együtt október 27-től a 90 napossal kicsit másképpen (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. okt. 26. 15:42

Sziasztok!

Épp most írtam egy másik fórumba, hogy kellene valami biztatás, vagy segítség, hogy végre el tudjam kezedeni a diétát. A hétvégén Hajdúszoboszlón voltunk és utáltam tükörbe nézni... Én már egyszer fogytam ezzel a diétával kb. 10 kilót, de egy év alatt vissza is jött. Most megint 82 kilónál tartok és nem szeretnék így karácsonyozni. Biztassuk egymást, hátha sikerül!

2009. okt. 26. 10:06

Sziasztok csajok.

CSatlakoznek en is, ismerem ezt a dietat. Az en mega nagy problemam az utolso egy evben az, hogy en a feszultseget, streszt, maganyt evessel vezetem le. Nincs problemam egesz nap normalisan taplalkozni, de este ezt mind levezetem... zabalassal. Utalom magam e miatt, hogy nem vagyok eros. Szuksegem van valakire aki tamogat, segit. Tudom hogy sikerul, most mar igen. Minimum 15 kg feljott es most lemegy.

Ugyhogy itt vagyok nektek:-)))

2009. okt. 26. 08:36

Találtam egy kicsit más 90 napost fogyit.(másik topik segítségével)

fehérjenap,zöldségnap,gabonanap,gyümölcsnap,phentető nap....ha érdekel írj

2009. okt. 26. 08:24
Én már sikeresen végigcsináltam, szerintem nagyon jó dolog, mindenkinek sok sikert kívánok, őszintén!!Ha bármi kérdés van, szívesen segítek, ha tudok. (Egyes dolgokon én is változtattam, pl 30 nap után csak minden második gyümölcsnapot tartottam meg)
2009. okt. 26. 07:33
Sziasztok!Lehet még csatlakozni ha van kedvetek!:-)
18. hideghegy (válaszként erre: 17. - Totesz)
2009. okt. 25. 15:37
Írtam privit
17. Totesz (válaszként erre: 16. - Hideghegy)
2009. okt. 25. 15:31
Nem gyújtok rá, nem akarok. Hát lehet megpróbálom, de mégis mit kellene enni? Minden nap meg van határozva hogy másnap mit ehetek?
16. hideghegy (válaszként erre: 14. - Totesz)
2009. okt. 25. 15:23

Nem szabad rágyújtani,ne,hogy megtedd!!!

Gyere inkább fogyjál velem keddtől,kitaláljuk,hogy legyen jó,aztán itt leszünk egymásnak és bátorítjuk egymást!Biztos még csatlakoznak hozzánk!Na?:-)

15. hideghegy (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2009. okt. 25. 15:21
Én délután gondoltam a gyümölcsöt,olyan 3-4 között,az nem jó?
14. Totesz (válaszként erre: 12. - Hideghegy)
2009. okt. 25. 14:54
Hát igen én is cigiztem 11 évig,nehéz,nagyon nehéz. De kezdek rájönni,hogy fogyni még nehezebb. Nem tudom hogy csináljam.
2009. okt. 25. 14:37
Este NEM ehetsz gyümölcsöt!!!! Akkor inkább egyél salátát, nyers sárgarépát, fehérje napon egy natúr joghurtot
12. hideghegy (válaszként erre: 11. - Totesz)
2009. okt. 25. 14:33

Én is cigiztem 20 évig.

6 éve múlt, hogy leszoktam tapasszal.Jó volt mert pótolta a nikotint és nem ettem fel mindet és nem voltam ideges.Örülök,hogy megtettem mert nem is tudnám már megvenni annyira drága.Nagyon ügyesen csináltad,hogy te is letetted.

Azt olvastam,hogy valamit blokkol a nikotin..tehát mikor leszokunk és ugyan annyit is eszünk , akkor is hízunk pár kg-ot

11. Totesz (válaszként erre: 10. - Hideghegy)
2009. okt. 25. 14:23
Én meg nemrég szoktam le a cigiről, nem helyettesítem nasival, de mégis híztam mióta nem cigizek. Bár enni azért én is szeretek
10. hideghegy (válaszként erre: 9. - Totesz)
2009. okt. 25. 14:11

Hát én olyan 13-14 kg-ot.

Tudod ha gondom van én eszem,aztán voltak és vannak gondjaim.Nem iszom,nem dohányzom a kaja a drogom.

De most elkezdem!Tuti!:-)

9. Totesz (válaszként erre: 8. - Hideghegy)
2009. okt. 25. 13:45
Az egész jó, és aztán vissza is szedted vagy még mindig fogyni akarsz? Hány kilót szeretnél fogyni? Én kb 10kg.
8. hideghegy (válaszként erre: 7. - Totesz)
2009. okt. 25. 13:38
Én csak másfél hónapig csináltam és lement 6kg
7. Totesz (válaszként erre: 3. - Hideghegy)
2009. okt. 25. 13:37
Szóval akkor már csináltad a 90 napos diétát, és akkor fogytál tőle és mennyit?
6. hideghegy (válaszként erre: 5. - Genia)
2009. okt. 25. 13:01

Szia!

Érdekes mert minden szervezet máshogy reagál,ezért nem is egyformán fogyunk.Van aki az első napokban elég sokat fogy,de mondjuk ez attól is függ szerintem,hogy mennyiből kell leadnia.Ha neked az vált be és jól érzed magad akkor minden ok:-)

5. genia (válaszként erre: 3. - Hideghegy)
2009. okt. 25. 12:42
Sziasztok ,Lanyok.En szept 22 kezdtem a 90 napost elso 2 hetben semmi valtozas,aztan beindult nehezen.De az a problema hogy nekem csak ugy mozdult meg a merleg ha csinaltan 2 le napot es utanna ,gyumit.Tehat egy ho alatt nekem csak 3 kg ment le.Aztan ahogy irtad nekem is keves a 3 etkezes en biz ha megehezek gyumolcsot eszem!
4. hideghegy (válaszként erre: 2. - Totesz)
2009. okt. 25. 12:17
Az jó ha csökkented a cukrot és már tettél kisebb változásokat,már el is kezdtél valamit...
3. hideghegy (válaszként erre: 2. - Totesz)
2009. okt. 25. 12:06

Mikor csináltam a 90 napost valahogy meg lehet szokni,azt nem mondhatom,hogy nem voltam éhes...

Tudod minden agyban dől el!:-)

Na az agyam keddre hangolom és tudod miért keddtől?

Mert megnéztem és szentestére fog esni a fehérjenap,mi szentesete mindig halat eszünk és még sokan mások is,na milyen előre látó vagyok?:-)

2. Totesz (válaszként erre: 1. - Hideghegy)
2009. okt. 25. 12:03
Hát nekem egyelőre nincs sok ötletem,egyelőre a cukrot próbálom csökkenteni,pl-ul bogyóval iszom a kávét, nem iszok üdítőt, csak ásványvizet vagy teát csak citromlével, nem is olyan rossz. Szerintem ez sem rossz kezdetnek. De ha nekem reggel csak gyümölcsöt szabadna ennem hát éhen halnék egy óra múlva, úgyhogy kellene még valami.
2009. okt. 25. 11:57

Sziasztok!

Nem is számolom hányszor kezdtem ezt is és másik fogyókúrát is.De most sikerülni fog nekem is és annak is aki csatlakozik!Azt tudjuk,hogy közösségben minden könnyebben megy.Segítjük egymást mindenben!

Jó a 90 napos de egy két dolgot bele tennék én is és ti is mondjatok tippeket , mert nehéz kibírni a reggeli gyümölccsel és a kettő fő étkezéssel,szerintem.

Reggel ok a gyümölcs,gyümölcslé....vagy van még erre tipped?

Ebéd rendben...

Na nekem itt a problémám az ebéd és a vacsi között nagyon sok idő telik el és éhes vagyok,ha hamarabb van a vacsora akkor meg egy rémálom az este.Szóval itt lehetne gyümölcs vagy valami más megoldás?

Rakjuk össze lányok és fogyjunk keddtől október 27-től,hajrá!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook