Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
2012. nov. 29. 18:57

sokszor eszembe jut mi lenne ha a férjem folyton azon piszkálna mért vagyok ilyen dagadt:D a családom ezt megteszi helyette merthogy ő nem ilyen.


viszont a fogyásomat se vette észre:D


nem tudom hogy ez így jó e, hogy én döntöttem el, hogy le akarok fogyni, vagy az lett volna jó, ha ő piszkál érte...

talán ha szól sokkal hamarabb észbekaptam volna.


én mindig is téli esküvőt akartam:) (decemberben volt) és morogtam is rendesen hogy mikor házasodtunk nem esett a hó:(

1449. SziReni
2012. nov. 29. 17:06
jaja.Én is 20kg val voltam könnyebb mint most de a fogyi elejéhez képest még volt plusz 10 szóval én 4 év alatt felszedtem azt a plusz 30 at de már szépen megyünk le már csak 20 minusz kell. :) De amúgy meg is kell találni a megfelelőt.Nem mindegy hogy kiről van szó.Szóval elhiszem hogy volt egy rossz választásod, az mindenkinek lehet.És ez a jó ha azt érzed vele örökre.Én is ezt érzem.És ez jó érzés.Nem mondok itt messzemenő dolgokat 4 éves kapcsolattal 24 évesen.De most boldog vagyok.
1448. f3000dc5ef (válaszként erre: 1447. - Hudvig)
2012. nov. 29. 13:13

Erről ez jutott eszembe :D


-Mi történne ha kihalnának a férfiak? Semmi. Megtanítanánk egy másik állatot beszélni :D


Bocsi :)

1447. Hudvig
2012. nov. 29. 12:55

Ilyen hosszútávon meg már be is vannak idomítva, ezért se lenne jó őket lecserélni.


Steph! Én kapásból 3 pasit tudok a közeleben, akit érdekeltél volna, ne írd le magad azért mert van egy kis súlyod. Sok pasit az érdekli. Inkább a személyiség kell az értelmesebbnek, akinek meg a kinézet, azzal úgysem álltunk volna le.

Mondjuk azért a párom 30 kilóval könnyebben ismert meg. Az esküvőig legalább annyit le akarok adni. Már elég gyakran pedzegeti, kíváncsi leszek a jövő év elejére. Azt már tudja, hogy májusi esküvőt akarok és hogy egy éven belül, miután megkértek.

1446. Stephenie Queen (válaszként erre: 1444. - SziReni)
2012. nov. 28. 23:46

igazából 1szer voltam menyasszony régebben, 20 évesen, de az rossz választás lett volna:)


24 évesen ismertem meg a férjem, 25 voltam mikor hozzámentem, most 26 vagyok még 3 hónapig:D, nem vagyunk annyira régen együtt sajna, mint pl Hudvigék, de már el se tudnám képzelni az életem nélküle:)


szóval tényleg minden csajszinak a saját pasija a legjobb:))))

1445. SziReni
2012. nov. 28. 21:08
ez a pulcsis is jó. :)
1444. SziReni
2012. nov. 28. 21:07
hú ez az önkritika.Mi az hogy más pasi el se vett volna? :) Ezen jót nevettem.De azért dehogyis tuti elvett volna más is.De attól ne nyírd ki.Ezeket a pasikat már megszoktuk akik mellettünk vannak (mármint mindenki a sajátját) úgyse lenne jobb egy másikkal. :)
1443. Hudvig
2012. nov. 28. 20:18

Érdekes, engem még nem vett el, így gyűrűm nincsen, viszon van egy tárgy, amitől nem tudnék megválni: a szürke kapucnis pulcsija, ami már az enyém. Imádom. Mostanában nem is hordom, hogy ne menjen tönkre. Szerintem ha rongyos lesz, akkor sem fogom kidobni.


Ma megkértem a kondiban a csajt, hogy mérjünk meg a speckó mérleggel: 124.1 kilógramm! Repdestem örömömben. A többinek nem hiszem, mivel 4 kiló fogyás szerintem nem 0,1 testzsírszázalékot jelent, de hagyjuk.

1442. Stephenie Queen (válaszként erre: 1441. - Stephenie Queen)
2012. nov. 28. 19:22
hozzámenjek:) tudok ám írni én is...
1441. Stephenie Queen (válaszként erre: 1440. - SziReni)
2012. nov. 28. 19:22

nyilván nem fogom:) más pasi el se vett volna:D

más kérdés hogy egy pasit se szerettem annyira rajta kívűl, hogy hozzámennyek:)


szóval dehogy nyírom ki:)de akkor már nem bújik ki egy kis fejmosás alól az tuti!

1440. SziReni
2012. nov. 28. 19:16
:) szegény ne nyírd már ki mikor látod hogy ő is "gyászolja" hogy elhagyta.
1439. Stephenie Queen (válaszként erre: 1438. - SziReni)
2012. nov. 28. 19:07

ilyen szempontból könnyebb dolgunk van, mert én csakis a klasszikus karikagyűrűt akartam 6mm széles féldomború egyenként 6 grammos sárgaarany karikagyűrű:)


találtam itthon némi örökölt aranyat. remélem a súlya kilyön belőle... és ha ezt is elhagyja akkor kinyírom!!!

1438. SziReni
2012. nov. 28. 18:44
mi is nagyon fontosnak tartjuk a gyűrűt.Nekünk meg nem is tudom hogy pótolnánk ha eltűnne mert ilyen speckó felül sárga arany alul fehér arany és abban van közte egy hullám ilyen beütésekkel amik olyanok mintha kövek lennének benne.Férjem választotta annak idején de gyönyörű.Nem tudom ha elhagynánk akkor hogyan pótolnánk.
1437. Stephenie Queen (válaszként erre: 1436. - Hudvig)
2012. nov. 28. 15:57

hát, én igazán csak 2 ékszert hordok, ha nagyon precízek akarunk lenni akkor hármad de a harmadik szerintem nem is számít ékszernek. az egy sima nem is tudom minek nevezzem. nem lánc hanem fekete valami ami nyakba akasztható és van rajta egy pentagramm amit mindig akartam:) a második randinkon kísért el megvenni:) plusz az eljegyzési gyűrűmet hordom a bal kezemen, a karikagyűrűm pedig a jobb kezemen, amibe az esküvőnk dátuma van belülre gravírozva. ennyi.:)


mind a 3 tárgy hozzá kapcsolódik:) talán ezért is annyira fontosak nekem:)


a férjem is ezeket hordja csak most ugye minusz a karikagyűrűje?(((..decemberben vagy talán januárban szeretne már másikat csináltatni.

1436. Hudvig (válaszként erre: 1434. - Stephenie Queen)
2012. nov. 28. 08:43
Sajnálom, hogyez történt. Én is ragaszkodok egy ékszerhez, de az a baj, hogy kinőttem. Még anno ált.iskolás ballagásomra kaptamegy ezüst nyakláncot a nagypapámtól, de már szűk a nyakamra. Ez is egy indok, amiért le kell fogyjak, mert hordani szeretném. Őt szerettem a családban a legjobban és ehhez iszonyatosan ragaszkodok.
1435. f3000dc5ef (válaszként erre: 1434. - Stephenie Queen)
2012. nov. 28. 07:16
Mindenkinek sokat jelent :D én 21 éve nem is igazán vettem le :D csak ha nagyon - nagyon muszáj :D
1434. Stephenie Queen (válaszként erre: 1433. - F3000dc5ef)
2012. nov. 27. 15:56

tudom hogy nem, és ő is tudja. csak akkor is...majd szeretne másikat csináltatni. de az már akkor sem lesz ugyanaz....


ő mindig azzal piszkál hogy az esküvőn először véletlenül a kőzépső ujjára húztam csak utána a gyűrűsre. én meg azzal hogy elvesztette az ő gyűrűjét...nekünk sokat jelent...


másoknak talán nem. ennyi:)

1433. f3000dc5ef (válaszként erre: 1431. - Stephenie Queen)
2012. nov. 27. 15:50

Nem a gyűrű tart össze titeket! :D


Hajrá! Mindig van egy pont amikor lelassul, vagy stagnál. Olyankor én felszoktam rázni az anyagcserém :D egy jó nagy kajálással :D be szokott válni :D

1432. f3000dc5ef (válaszként erre: 1430. - Hudvig)
2012. nov. 27. 15:49

Értem.


Ajánlani akartam a Harcos étrendet, de szerintem nem fogod csinálni IR mellett. :(

Pedig az is nagyon hatékony.


A cukorbeteg diétáról már megírtam a véleményem. Nem akarok senkit megbántani.

2012. nov. 27. 15:33

sziasztok


hudvig: gratula a fogyáshoz:)


a tegnap este teljes depresszióban telt. no nem a diéta vagy a mozgás miatt. csak a férjem elvesztette a karikagyűrűjét:( nagyon kiborult szegénykém. el is sírta magát..teljesen össze van zuhanva. én is szomorú vagyok.


egyikünk se ékszerbuzi, de ez egy olyan dolog ami nagyon fájó pont... mindig is félt tőle hogy ez történik...


fogyás: úgy veszem észre belassult a fogyásom sajna... de azért még vánszorog.


ma zárul a 3. hónapom.

1430. Hudvig (válaszként erre: 1429. - F3000dc5ef)
2012. nov. 27. 13:39

Nekem elég sajátos a módszerem. Olyat próbálok,amit meg is tudok tartani egy életen át.

Elméletileg tudom, hogy mit kellene csinálni, csakhát a pénztárca elég szűkős, nehéz belőle zöldségeket vásárolni, marad a tészta, a hüvelyesek, a krumpli és a rizs.

A módszerem lényege, hogy átváltottam teljes kiörlésűre, kevesebb szénhidrátot eszek. Igazából nem számolgatok semmit, csak mindenre jobban odafigyelek. De igen nehézkes ez úgy, hogy vacsorára csak zsemlére telik, ebédet anyám főz.

Elméletben tudom, hogy a paleo hatásos lenne, de nem telik rá. Azt is tudom, hogy minden napra tornát kellene beiktatnom, de a hideg padlón nincs kedvem hemperegni. Most ezt a telet kihúzom így, aztán a tavasz már más lesz. Akkor elindul a kocogás és jönnek a friss zöldségek is.

Nekem azért sem megy a 10-20 kiló, mert IRem van és csak akkor ment le 10 kiló két hónap alatt, amikor betartottam mindent a cukorbeteg diétából (kegyetlen volt) és minden nap 20 percet kocogtam. De mivel nagyon szenvedtem az étkezéstől, így amikor kicsit elengedtem magam, azonnal visszaszaladt az összes kiló. Így inkább most csak odafigyelek, de így is mennek le a kilók. Aztán majd meglátjuk, hogy a jövő hogy alakul.

Mondom, nagyon tetszik ez a paleo (mondjuk én a hüvelyeseket benttartanám), lehet tavasszal ráállok.

1429. f3000dc5ef (válaszként erre: 1428. - Hudvig)
2012. nov. 27. 12:36

Akkor a lényeg megvan :D


Próbálj módszert váltani, hátha begyorsítja. Te hogy is csinálod most?


Mert ennyi súlyból(bocsánat,nem bántás) villámgyorsan le lehet ám dobni 10-20 kilót is. Tudom,mindenki más. És nem is akarom nagyon osztani az észt, de vannak jó példák előttem :D

1428. Hudvig
2012. nov. 27. 09:31
Nem tudom, elvileg augusztus 15 óta sikerült 6 kilótól megszabadulni. Most hirtelen kellene egy hónap alatt 5 kilótól, szerintem nem jön össze, viszont az akaraterőm semmit sem csökkent.
1427. f3000dc5ef (válaszként erre: 1426. - Hudvig)
2012. nov. 27. 08:16
Meglesz az! Simán! Hajrá!!!!!
1426. Hudvig
2012. nov. 27. 07:17

Tegnap mérlegem eredménye: 124,7!!!

Ezzel végérvényesen is 125 alá kerültem. Kemény lesz januárig elérni a 120-at. De még nem adom fel.

1425. Hudvig (válaszként erre: 1422. - A6867eb71d)
2012. nov. 26. 13:24

Sok erőt és kitartást a vizsgaidőszakhoz!

De örülök én ilyenkor, hogy már nem tanulok, bár nekünk itt az év végi zárás, de az mégsem vizsga és tudok rá előre készülni.

1424. f3000dc5ef (válaszként erre: 1422. - A6867eb71d)
2012. nov. 26. 12:22

Kitartást és erőt a vizsgaidőszakhoz!


Egyszer annak is vége lesz :D

1423. a6867eb71d (válaszként erre: 1422. - A6867eb71d)
2012. nov. 26. 12:07
Elírtam. 64 kereken. :)
2012. nov. 26. 12:00

Sziasztok!


Régen írtam, és sajnos egy igeid nem is fogok tudni hozzászólni a fórumhoz. Félév végi leadásaim vannak, hamarosan pedig vizsgaidőszak, úgyhogy épphogy nyomvonalat képezek a az ágyam és az íróasztalom között... :D


Ami bosszantó, hogy nagyon kihat az egész -nincs időm semmire- a 'diétára' is, sokszor nem tudom betartani a napi 5 étkezésemet... képtelen vagyok rá. Jó (nem jó) hír, hogy még mindig fogyok, kb. minden másnap kondizok, és ennek eredményeképpen, hétfőn kereken 65 kg voltam. Számolok persze azzal, ha majd visszatérek a normál mennyiségekre, valószínű visszajön valami...


Elnézést mindenkitől, hogy nem reagálok, nem írok a többi kommentre, de épp erre a kis 'szösszenetre' volt most erőm, de itt vagyok, olvasgatok, kitartok. :) Mindenkinek további kitartást, fogyásban és baba-témában is. :)

1421. SziReni
2012. nov. 26. 09:56
de van folyásom mellé.gyakorlatilag tegnap úgy voltunk együtt párommal hogy tudom furán fog hangzani fel se kellett izgatnia mert magamtól olyan vagyok.És márt tisztasági betétet is kell használnom mert máskép problémás lenne a helyzet egy idő után.
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook