Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi, avagy egészséges életmód fórum

Fogyi, avagy egészséges életmód (beszélgetős fórum)


1 2
10. Pici Manócska (válaszként erre: 9. - B8ab2b075a)
2012. máj. 7. 10:41

a csalán tea is jó még...

és a herbáliába kapható egy olyan aminek a neve "elhízás elleni tea...lassan egy hete iszom és nagyon jó hatásai vannak...

2012. máj. 7. 10:39

Én 172 cm körül vagyok, ti?

Én is zöld teát, matét, jáva teát, jázmin teát. Ezek mind fogyókúrásak :)

8. Gabóca10 (válaszként erre: 1. - B8ab2b075a)
2012. máj. 7. 10:37

Szia!


SZintúgy 70kg vagyok és 60kg szeretnék lenni.De én még csk ott tartok hogy majd holnap,majd holnap,ez nem jó,pedig tényleg akarom,csak nem tudom hogy álljak neki.Ja és csak 161cm vagyok hozzá.

Nagyon ügyi vagy.

Én tudom hogy nekem mozgás nélkül nem fog menni.Van leg -magicem,rengeteg dvd-m,de csak porosodnak.(sajna)

Egyenlőre a zöldteát kezdtem el inni.

Bár ezzel sokat nem segítettem,de tudd hogy nem vagy egyedűl!

2012. máj. 7. 10:36
Nem akarok senkit elkeseríteni, de nálam is így kezdődött, első hónap hét kiló, második egy, aztán meg stagnálás-jó hosszú ideig. Csak annyit akarok mondani, hogy türelem! Lesznek mélypontok, de fő a kitartás!
2012. máj. 7. 10:34

Sziasztok!

Hasonló cipőben járok én is.

Sok sikert és kitartást!!! :)

5. szöszi71 (válaszként erre: 1. - B8ab2b075a)
2012. máj. 7. 10:34

Szia!


Gratulálok és sok sikert kívánok az elhatározásodhoz!:) Ügyesen kezdted és ha mindezek mellé még a rendszeres mozgást is beiktatod akkor tuti lesz a siker és eléred a célod!:)

Én 55 kg-ot akarom elérni, jelenleg 63-65 közt mozgok. Reggel egy banánnal és egy pohár vízzel kezdek, utánna reggeli, tízórai és ebéd, vacsira általában répát eszem, vagy magában csirkehusit, sonkát, párizsit. Heti rendszerességgel tornázom. Nekem ez vált be és így nem éhezem én se:)


Kitartást kívánok!:)

4. Pici Manócska (válaszként erre: 1. - B8ab2b075a)
2012. máj. 7. 10:33

ennek működnie kell :)

nagyon ügyes vagy..

és Adrienn már megelőzött a mozgás is nagyon fontos...

sok sikert neked a továbbiakban.. :)

2012. máj. 7. 10:32

Szerintem a fogyi/fogyókúra szavakat hagyd is el, mert szemmel láthatóan ez nem az hanem egészséges életvitel.

Majd ha ezzel nem megy tovább lefelé, jöhet egy jól felépített diéta..

2012. máj. 7. 10:30

Szia.A sport elengedhetetlen a jó alakért.Futás.bicajozás,és számtalan dvd van már a "polcokon".

Ügyes vagy egyébként,végre valaki nem úgy fogyózik,hogy koplal...

2012. máj. 7. 10:28

Pár hete kezdtem el fogyókúrázni,a mi tulajdonképpen nem másról szól, mint kevés cukor, kevés szénhidrát, egészséges ételek, több tejtermék, alacsony zsírtartalommal, 1 liter tea naponta, mellette sok víz.

Pékárut nem eszek, ha mégis, akkor saját magam sütök, teljes kiörlésű lisztből, rosttal, nem búzalisztből. Cukor helyett, nyírfacukrot vagy nádcukrot. Diabetikus édességet. Ami Steviás. De ebből is csak keveset.

70 kg voltam, ma reggel mértem magam, 66,9. S remélem így megy 60 ig. Ezenkívül még mozgást is be akarok iktatni. Elipszis tréner pl..


Szívesen fogadnék még tanácsokat, aki ennyi kg-tól akar megszabadulni, illetve már megszabadult. Előre is köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook