Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogyatékossági támogatás utalása fórum

Fogyatékossági támogatás utalása (tudásbázis kérdés)


1 2 3
ápr. 4. 13:26
Sziasztok, ha valaki esetleg emlékszik, a határozat kiadás után kB hány nap mire a FOT megerkezik számlára? Köszi
febr. 14. 13:40
Pest megye. Fot èrkezett, hozta a postás. Tegnap jött a roki ma a fot.
febr. 12. 11:04

Sziasztok a fogyatekossági támogatás 13 havi mikor várható?

A választ köszönöm

79. Saci99
febr. 12. 07:57
Jó reggelt! 2.-án kapram FOT-ot,most megint a rokkantsáigval jött ujra. Ujra utalt a rendszer?
78. Jákób Anikó (válaszként erre: 77. - Dovima)
febr. 12. 05:34
Köszönöm szépen a választ ☺️
77. dovima (válaszként erre: 76. - Jákób Anikó)
febr. 12. 05:30

Szia én megkaptam a fogyatékosságit ami 1 havi osszeg

és a dupla nyugdíjat is

febr. 12. 04:58
Kapott valaki a számlára?
febr. 8. 11:31
Vagyis a 13 havit ezt elfelejtettem oda írni az előzőbe
febr. 8. 11:19
Akkor ez tényleg igaz hogy a fogyatèkossági aki számlán kapja jövő héten kapja???
73. Brigu07 (válaszként erre: 72. - Martha2)
febr. 7. 21:44
Szia! Úgy tudom,a postai nyugdíjjal egy időben hordják. De lehet,hogy tévedek. Esetleg a postás nemtudja megmondani?
72. Martha2 (válaszként erre: 70. - Brigu07)
febr. 6. 13:34

Szia. Érdeklődnék, ha most a postai utalványok nem jött a fogyatékosságira 13. havi, akkor arra mikor küldik? Tudsz erről valami infót?

Köszönöm!

febr. 6. 12:17

Jó napot kívánok mindenkinek!

Szomorú hogy e felől kell érdeklődnöm a saját részemre. De lenne egy olyan kérdésem hogy ezek alapján még kapom a fogyatékossági leszázalékolást?


Asthma

Veleszületett gerinc betegség ami korlátozza az eletvitelemet és nem szabad emelném ami papírra is bele van írva. + Fizikoterápiás járok.

Magasvérnyomás 3 éve

Cukorbetegség 3 éve ( 10-15- valamikor 20 is )

Nem viccelek tényleg.


Mindenre gyógyszert szedek folyamatosan! Ezek alapján ha a háziorvos megírja a dokumentumot ahová kell akkor jóváhagyják vagy menni kell majd bizottság elé?


Előre is köszönöm a válaszokat!

70. Brigu07 (válaszként erre: 69. - Gabi7106)
febr. 5. 05:46
Jó reggelt! Ez így van! Tavaly is így volt.
febr. 2. 08:28
Jó reggelt, Most olvastam, hogy a nyugdíj kifizetés napján fogják utalni a 13.havi Fogyatékossági támogatást. Azaz 12-én bank számlára.
febr. 2. 08:01
Nekünk is csak simán jött, nem duplán
67. Picur8 (válaszként erre: 66. - Brigu07)
febr. 2. 05:13
Szia az 3n gyermekem nem kapott már meg jött most a számlájára de csak a simán.
66. Brigu07 (válaszként erre: 65. - Negrita76)
jan. 31. 21:21
Szia! Igen,kapunk. Tavaly is kaptunk, mert nyugdíj szerű ellátásnak minősül.
jan. 30. 20:54

Sziaxztok fotra kapunk 13 havit? Ezt talaltam a hvg.hun

az utalást a kormányrendeletben meghatározott más ellátások jogosultjai is – írja az ado.hu. Így megilleti a juttatás többek között a korhatár előtti ellátásban, szolgálati járandóságban, átmeneti bányászjáradékban, táncművészeti életjáradékban, rokkantsági ellátásban, rehabilitációs ellátásban, baleseti járadékban, bányászok egészségkárosodási járadékában, fogyatékossági támogatásban, vakok személyi járadékában vagy éppen rokkantsági járadékban részesülőket.

jan. 23. 18:08
Sziasztok! Fogyatékossági támogatásra szeretném beadni a papírt De tegnap azt mondta a pszichiáter nekünk nem jár mert 10 évvel ezelőtt az IQ teszt 61 es lett. Azóta senki sem nézte. Ma azt mondták adjam be legfeljebb elutasitanak. Most akkor mit néznek? Köszönöm szépen aki tud segíteni. Gyod on vagyok.
63. Pircsi 05 (válaszként erre: 62. - Lordamon85)
jan. 22. 19:59
Köszönöm szépen!
62. Lordamon85 (válaszként erre: 61. - Pircsi 05)
jan. 22. 11:49
Szia átlagban 60 nap és az ünnepek miatt biztos csúszik !
jan. 16. 12:29
Sziasztok! Nem tudja valaki ,hogy a a fogyatékossági támogatást mennyi idő alatt bírálják el!Tavaly karácsony elött adtam be! Válaszotokat előre is köszönöm!
jan. 3. 11:59
Sziasztok valaki tudna segíteni FOT ügyben megállapították részünkre egy majdnem 1 éves procedúrával visszamenőleg megkapjuk csak azt nem tudjuk hogy mivel már Decemberben elutalták a támogatásokat mindenkinek így hó közben elutalják e a visszamenőleges pénzt határozat minden megvan megkaptuk hogy mennyi a havi összege stb csak a pénz nincs sehol tavaly február óta szórakoznak velünk (közigazgatási perben nyertünk mert jogtalanul utasították vissza a kérelmünket)
nov. 30. 12:45

Sziasztok!

Igen mi kaptunk visszamenőleg fogyatékossági támogatást!

Minden hónap 4-ig számlára kell hogy utalják, de általában a családi pótlékkal egy időben szokták utalni, szóval általában 2. körül rajta van,ha jól tudom a posta 5-ig kell hogy ki vigye.

Mivel a fogyatékossági is nyugdíjszerű járadék, most december elején kapjuk meg az emelést, vissza menőleg januárig, ugyanúgy mint a nyugdíjasok!

Remélem tudtam segíteni!

Kellemes, békés, boldog ünnepeket kívánok mindenkinek!

nov. 21. 08:27
Sziasztok kapott valaki visszamenőlegesen fogyatékossàgi tàmogatâst?
nov. 14. 05:34
Sziasztok a fogyatékossági visszamenőleget azt mikor utalják?
56. Saci99
nov. 10. 09:57
Sziasztok! Szeptember végén astam be a FOT-ra az igénylést,az egyik ügyintéző azt mondta,hogy szeptemberig visszamenőleg utalnak ha megkaptam a határozatot,a másik az,hogy a FOT-nál nincs visszamenőleg. Most akkor mi van? Valaki tud infót? Köszónöm
55. Trrucz Szilvia (válaszként erre: 53. - Liliput2)
nov. 9. 20:46
Én is úgy halottam hogy 10 -én a korrekciót a fogyatékossági támogatásra is jár!
nov. 9. 20:17
Sziasztok visszamenőleg nem holnap kellene utalni a különbözetet a fogyatékosságitámogatásnak!
nov. 9. 12:57
Sziasztok nem most kellene utalniuk ?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook