Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyasztókészítmény, ami bevált fórum

Fogyasztókészítmény, ami bevált (beszélgetős fórum)


jan. 9. 10:18

Sajnos létezik az utolsó 5kg, már régóta stagnál. A fogamzásgátló tabletta óta nem megy egyáltalán a fogyás, abbahagytam, mert voltak egyéb negatív hatásai, de csak nem indul be a fogyás. Másfél hónapja vagyok nélküle, kezdek kicsit reménytelenné válni. Heti 4-5 alkalommal fixen sportolok, még régen életmódot váltottam, amit most még szigorúbb korlátok közé fogtam.

Esetleg van, akinek van tabletta elhagyása utáni “élménye”?

16. Icuska538 (válaszként erre: 12. - Vigyefene)
jan. 6. 18:53
Kicsit pihentess! 🍅
jan. 6. 14:30
stressz
14. Utolsó betyár (válaszként erre: 9. - Hold3)
jan. 6. 14:19
Amióta az eszemet tudom súlyfölöslegem van. Én azt hiszem viccelődhetek ezzel. :)
jan. 6. 13:37
Nahát, h egyesek milyen válogatósak.
12. vigyefene (válaszként erre: 11. - Icuska538)
jan. 6. 13:36
Sokan dicsérték azt a diétát, talán jobban beválik ha félbe vágod, 2-kanál forró víz, egy piros csészébe. A másik előny, h a csészéből könnyebb inni.
11. Icuska538 (válaszként erre: 10. - Vigyefene)
jan. 6. 13:32
Ideje múlt diéta! 🤨De én is szeretnék kevesebb súllyal lenni! 🍀
dec. 30. 23:10

Diétás paradicsomleves.


4-kanál forró víz egy piros tányérban.

9. Hold3 (válaszként erre: 8. - Utolsó betyár)
dec. 30. 23:07
Nagyon jót nevettem a gúnyolódásodon.Ma Nekem, holnap Neked.Még Neked is lehet ilyen problémád.
dec. 30. 15:42

Nezabálj tabletta.


Mozogjtöbbet kapszula

7. plavalaguna (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 30. 15:26

biztos létezik az az ustolsó 5 kiló? ruhaméretben milyen lettél? alakra? izomzatra?


én onnatol hogy rrendesen sportoltam, soha többet nem mentem 51-52 kiló alá többet a 152 centimmel. de vényabb voltam centire mint 48 kilósan... mi értelme lett volna az utolsó 4 kilótól megszabadulni? nem a mérleg számit. nézesd megh inkább hogy állsz izomtömegben, illetve a ruhák is okék.


de nagyon gyakori, hogy vki le akar fogyni 60 ról 55 re opl, elkezd rendesen edzeni, ledob rughaméretet, a mrlegfg meg 64 et mutat... az izom sokkal sokkal nehezebb kisebb térfogaton.


a foyasztókészítmnyek meg nem túl egészségesek, és feleslegesek is

6. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 29. 16:02
Akár a megszokott mozgásformán is lehet változtatni.
5. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - K-né Zsóka)
dec. 29. 15:59
👍
dec. 29. 15:51
Tudom furcsa, de én hagytam stagnálni az utolsó pár kilót, mert sehogy nem ment le. Ettem, ittam módjával. Aztán 1-2 hónap után kicsit ismét odafigyeltem és szépen elindultak lefelé a kilók. Valahol olvastam, hogy hagyni kell pihenni a szervezetet, kipróbáltam, nekem bejött.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 29. 15:50
Talán a fehérje por amit mernék javasolni,,egy egy étkezést kiváltani,,de lehet hogy ezt használod is.
2. fokhagyma (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 29. 15:41
Nem támadlak, de fogyasztó készítményt biztos, hogy nem szednék. Minimális szénhidrát, minimális zsír, sok zöldség, napi 4-5-szöri étkezés, de mindig keveset. Nekem ez vált be. Ha még sportolsz is, biztosan megmozdul majd az az 5 kiló is. Van, amikor egy időre megáll a súly, aztán megint megy lefele. Mennyi ment le eddig?
dec. 29. 15:13
Sziasztok! Ha van valaki akinek már bevált valamilyen fogyasztó készítmény az kérem ne tartsa magában.:) Ne,ne támadjatok sportolok, egészségesen étkezem már régóta viszont az utolsó 5 kg sehogy sem akar megmozdulni…

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook