Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás konditeremben fórum

Fogyás konditeremben (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
27. bige
2010. febr. 6. 22:00

tudtok-e valami olyan oldalt, vagy tanácsot adni, ha én nem szeretnék /tudok / személyi edzőt fogadni, akkor mi lenne a hatásos a fogyáshoz? tudom, hogy kell a kardio, meg kell az erősítő , de az hogyan? kis súly sok ismétlés, vagy nagy súly kevés ismétlés, vagy hogy van ez?


szóval mit mondana egy személyi edző, miket csináljak? kb. 25kg-t kéne fogynom

26. Tóth Ádám (válaszként erre: 25. - Henobeno)
2010. febr. 6. 21:55
Attól, mert nehezebb leszel, még lehetsz vékonyabb. :o)
25. henobeno (válaszként erre: 17. - Tóth Ádám)
2010. febr. 6. 21:22
Hát én nem szeretnék semiképp sem több kg lenni. Pont az lenne a célom, hogy kevesebb legyek. Ha nem nagy súlyokkal dolgozik az ember. sőt inkább kardio, akkor nehogy már annyi izmot építsek, hogy nővekedni kezdjen a súlyom.
2010. febr. 6. 21:20
Nekem is az egyedül menéssel van a gondom. De most elszánt vagyok. Úgyhogy jövő héten még nem de azután megyek mindenképp. Kíváncsi is vagyok az az igazság. mert més soha nem voltam.
23. Tóth Ádám (válaszként erre: 21. - Cca887cff8)
2010. febr. 6. 21:17
Elhiszem, de nem ez a jellemző.
2010. febr. 6. 20:26
intenzív 2 óra azért megtette a hatását..
21. cca887cff8 (válaszként erre: 19. - Tóth Ádám)
2010. febr. 6. 20:24
pedig elhiheted!
20. 78b7883de8 (válaszként erre: 19. - Tóth Ádám)
2010. febr. 6. 19:52
No igen :-) Én hetente 4-5 alkalommal megyek és - bár sosem gondoltam volna - már hajlamos vagyok túlzásokba esni. Az se jó, ha minden nap megyek és túledzem magam... Naponta ötször eszem és csupa finomat, csak kicsit mást, mint két évvel ezelőtt :-) Egy bajom van a teremmel: néha haragszom arra a sok tükörre :D
19. Tóth Ádám (válaszként erre: 18. - Cca887cff8)
2010. febr. 6. 19:15
9 alkalom azért igencsak kevésnek hangzik 6-7 kg fogyáshoz...
2010. febr. 6. 18:47

sziasztok.

én két hónap alatt 6-7 kilót fogytam pedig nem tudtam rendszeresen járni.

9x vtam a két hónap alatt - ettem mindent amit eddig...

de epefájdalmak miatt abba hagytam..most már lehetne menni csak olyan rossz egyedül menni... :(

17. Tóth Ádám (válaszként erre: 16. - Angiii)
2010. febr. 6. 18:37

Igen mert az izom nehezebb a zsírnál.


Amúgy az sem jó, hogy alig eszel valamit. Az edzéseid változatosak? Vagy mindig ugyan az?

16. Angiii
2010. febr. 6. 17:54

Sziasztok!


Megint vissza mentem edzeni,alig eszem ha eszek is nagyon odafigyelek,hogy mit.Majdnem minden nap járok edzeni.A súlyom pedig csak nő...Ez normális?

15. henobeno (válaszként erre: 11. - Dórika1980)
2010. febr. 6. 15:24
Havi 3-4 kiloval én is meg lennék elégedeve. Az amúgy is tartósnak tűnik, főleg ha az ember megdolgozik érte. Akkor 2 hónap alatt bomba formába jönnék :)
14. henobeno (válaszként erre: 13. - 78b7883de8)
2010. febr. 6. 15:22

Fúúú, te nagyon büszke lehetsz magadra. Minden elismerésem. 60 kg az nem semmi.

Én olyan 61-63 kg vagyok és szeretnék 55 körül lenni. A hasam meg a csipőm, derekam nagyobb a kelleténél.

13. 78b7883de8 (válaszként erre: 1. - Henobeno)
2010. febr. 6. 14:41
Szia! Én lassan 3 éve járok. Személyreszabott edzéstervvel, olykor edzővel, aki a kajában is segít. Összességében 60 kiló ment le, ebből 40 a terem miatt. Csak ajánlani tudom. Ha tényleg fogyni akarsz és formásodni is, akkor kombináld a kardiót a súlyzókkal, de ahhoz kérj segítséget, ha még nem csináltad. Ádámnak igaza van, kemény meló, de megéri :-)
2010. febr. 6. 12:00

Én 1 hónapja járok alakformáló edzésre. Étrendem a szokásos, próbálok egészségesen, kevés kalóriabevitellel étkezni. Igaz, ma zöldséges tésztát eszek ebédre. Reggel mindig egy Activiát és Jó reggelt kekszet eszek. Mostanában jött rám, hogy unalomból ehetnékem támad akár itthon, akár munkahelyen.

A hasam laposabb lett, ami szerintem másnak köszönhető. Egész életemben nem kakáltam minden nap, általában heti 1-2 alkalommal. Amióta edzek, majdnem minden nap sikerül. A munka miatt, mikor délelőttös vagyok, nem tudok mindig elmenni. De mostanában többet megyek wc-re, mint azelőtt.

A nadrágaim kicsit bőek rám. Munkatársaim szerint látszik a felső testemen, arcomon a fogyás. Nem sokat fogytam 1 hónap alatt, max. 2 kilót. A combomból szeretnék fogyni, szeretném formálni. Remélem lassan odáig is eljut a fogyásom.

2010. febr. 6. 11:54
én egy hónapja csinálom és lement 3-4 kilo
10. Jana2009 (válaszként erre: 9. - Henobeno)
2010. febr. 6. 11:47

meg vagyok elégedve, ez a hét volt a harmadik hetem, az előző kettő héten még nem fogyóztam, de csak kondival fogytam heti egy kilót.

Mot a héten még nem tudom mennyi volt a súlyvesztés, mert csak hónap végén (27-én) szeretném mérni magam. De kb olyan 4 kilónál tarthatok össz vissz, ami a hétre 2 kiló minuszt jelent

9. henobeno (válaszként erre: 6. - Jana2009)
2010. febr. 6. 11:38

Én is inkább kardiózni szeretnék (fútópad, ellipszis, bicaj, evezőpad, taposó). De azért egy kicsi súlyzózász is szeretnék. Az itthoni dvdre tornázást nem érzem elég intenzívnek. És szeretnék a nyárig 5-6 kg-ot ledobni. Csak nálam az a baj, hogy nincs társam a barátnőim nem akarnak járni. Lusták :) Félek hogy egyedül nem leszek elég kitartó.

És ha szabad érdeklődni mennyit fogytál már mennyidő alatt, mióta jársz, meg vagy elégedve?

2010. febr. 6. 11:37
Egy konditerem jobban felszerelt, mint az otthon. Legalábbis edzés szempontjából. :o) Sokkal több féle gyakorlatot lehet végezni. De a szépségért keményen meg kell szenvedni, erre készüljetek.
7. 6559448b02 (válaszként erre: 3. - Henobeno)
2010. febr. 6. 11:32
Igen,lesz személyre szabott étrendem is,mivel én nem fogyni szeretnék,hanem alakot formálni!:)
2010. febr. 6. 11:31

Szia! én is konditeremben fogyok, nagyon jó, Kardió edzések és súlyzós edzések is vannak, mert kombinált bérletet vettem, emellett lehet még infraszaunába is menni


én a kardiót szeretem súlyzóst annyira nem, és azt hanyagolom is rendesen :D

egy napi programom 30 perc futópad, amiból ma már 20 percet kocogok, 30 perc bringa és 15-15 perc az elipszis tréneren és a taposón

5. melcsiii (válaszként erre: 1. - Henobeno)
2010. febr. 6. 11:31
2 hete járok az Atsa-ba(www.atsa.hu) és nagyon tetszik. Az itthon tornázás nekem nem vált be hosszú távon, mert ha valamiért abbahagytam akkor nem kezdtem ujra, ellustultam. Így viszont megyek, mert megvettem a bérletet és mert barátságra is szert tettem, együtt szaunázunk, dumálunk stb, így élvezhetőbb az egész, plusz az edzőkkel is ismerkedem, nagyon aranyosak.
2010. febr. 6. 11:31
En is itthon tornaztam eddig, de egyre jobban gondolok arra, hogy elkezdem a konditerembe jarast.Az ejjel almomban mar voltam, szaladtam egy csomot, kar, hogy a reggeli merlegreallason nem latszott.
2010. febr. 6. 11:30
Az úgy elég komoly. Lesz étrend is?
2. 6559448b02 (válaszként erre: 1. - Henobeno)
2010. febr. 6. 11:27
Én majd márciustól!Személyi edző segítségével! :)
2010. febr. 6. 11:26

Sziasztok!

Szeretném ha a tapasztaltabb kondiba járók segítséget nyújtanának a kezdőknek mint amilyen én is vagyok.

Én most szeretném elkezdeni. Eddig itthon tornáztam, de szeretném a kondit is kipróbálni, hátha gyorsabb lesz a változás.

Íron aki szintén tervezi, hogy elkezdi, és aki már benne van edzésben.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook