Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás konditeremben fórum

Fogyás konditeremben (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
57. henobeno (válaszként erre: 53. - CIVA62)
2010. febr. 8. 11:06
És több kg vagy mit amikor kezdted? Egyáltalán fogyás miatt kezdted?
56. henobeno (válaszként erre: 55. - Tóth Ádám)
2010. febr. 8. 11:04

Én is ezt mondom, hogy addig lehet fogy az ember amíg nem szeik, de utána egy szendvicstől híznék 2 kgot. Szóval ezt nem csinálom, nem is jutott eszembe.

Csak afelől érdeklődön, hogy akkor mit javasoltok, hogy újra a legjobb formám hozzam? Mert igazából senki nem ad érdemi választ csak, hogy az izom nehezebb mint a zsír, enni kell. Ezekt én is tudom.

55. Tóth Ádám (válaszként erre: 49. - Henobeno)
2010. febr. 7. 22:06
A nem evés az semmiképpen sem jó!!! Csak tönkreteszed magad vele. Inkább figyelj oda, hogy mi az, amit eszel, Mármint a kalóriaértékekre. De tápanyag az kell. Energia, szénhidrát, zsír is, csak korlátozott mennyiségben.
54. Tóth Ádám (válaszként erre: 45. - Melcsiii)
2010. febr. 7. 22:04

Szia!

Én egy edzésnap után egy egy pihenőnapot javaslok. Persze ez csak akkor, ha minden edzés ugyan az. Ha változtatgatod a mozgást, a ritmust, akkor mehet minden nap..persze pihenőnapok akkor is kellenek. Én hetente négyszer járok, kedden-szerdán-vasárnap ugyan az az edzés, szombatonként meg egy teljesen más. De ezeket is olyan 5-6 hetente változtatom.

53. CIVA62 (válaszként erre: 48. - Henobeno)
2010. febr. 7. 20:58
Szia,nem kell "félni" a súlyoktol az edzöteremben,nem tudsz olyan izmot épiteni mint a pasik:)))) 6 éve edzek:)
52. CIVA62 (válaszként erre: 43. - Angiii)
2010. febr. 7. 20:53
Szia:)Ha szálkásitani szeretnél,akkor legyen súlyzós alakformáló program az edzésedben.Ami az izomzat tónusságát,feszességét segiti elö:)
51. Angiii
2010. febr. 7. 20:21
Kaptam ötleteket mit egyek a célom elérése érdekében.:) Úgy örülök neki.:)
50. melcsiii (válaszként erre: 48. - Henobeno)
2010. febr. 7. 19:50
De ha edzel izmosodsz és égeted a zsírt. A kettő kiegyenlíti egymást.
2010. febr. 7. 18:19

Akkor szerintetek mit kéne tennem, hogy fogyjak? Ne egyek? Akkor biztos keveseb kg leszek addig amíg újra nem eszem.

Most ényleg tanács kell, hogy akkor mi a tendő.

2010. febr. 7. 18:17

Hát akármit is mondtok én nem hinném ha edek akkor egyre több kilo leszek. A fiúknál természetesen más a cél nyomják a rohadt nagy súlyokkal jó, hogy nő az izom. De én nem azt szeretném, hogy az izmom nőjőn, hanem hogy a zsír eltűnjön.

Most nincs arra esélyem, hogy újra 55 kg legyek? Mert csak több leszek.

47. melcsiii (válaszként erre: 46. - Angiii)
2010. febr. 7. 18:07
Igen. Ha szépen izmosodsz, akkor akár több is lehetsz. Ha fogyózol is mellette, vigyázol mit eszel, akkor fogyhatsz, de ha csak edzel, akkor nem feltétlen fog kevesebbet mutatni a mérleg.
46. Angiii (válaszként erre: 44. - Melcsiii)
2010. febr. 7. 17:23
Akk ha edzek számíthatok arra h nem fog csökeni a súlyom?
45. melcsiii (válaszként erre: 17. - Tóth Ádám)
2010. febr. 7. 16:56
Szia Ádám. Ugy látom te azért értesz ehhez az egészhez. Én annyit kérdeznék, hogy hány napi aerobic után szükséges pihentetni az izmokat????Két hét alatt 11 órát aerobicoztam és nagyon jó, viszont azt mondják kell pihinap. Mi a véleményed?Köszi előre
44. melcsiii (válaszként erre: 25. - Henobeno)
2010. febr. 7. 16:52
:):)pedig az izom több súlyt nyom és nem feltétlenül leszel kevesebb kg attól hogy edzel.
43. Angiii
2010. febr. 7. 16:49
Vagyis szálkásítani szeretnék.
42. Angiii (válaszként erre: 31. - Tóth Ádám)
2010. febr. 7. 16:48
Köszike.Hát megpróbálom beosztani..de súlynövekedést semmiképpen nem akarok...csak izom növekedést.:D
41. melcsiii (válaszként erre: 40. - Henobeno)
2010. febr. 7. 16:48
a gimis tesi nagyon is sokat számít, mert valamennyire edzésben tart.
2010. febr. 7. 10:35

Annyira nem akarok izmosodni, akkor nekem inkább csak a kardio?

Amúgy nem is eszem sokat sem szerintem. Nem tudom mitől szúszhatott fel ez a pár kg, mert igaz hogy nem sportolok, de előtte sem sportoltam. Nem hiszem hogy a gimis tesi annyit számít.

Lehet az allergia gyógyszer. Legalábbis én arra fogom. És ha tényleg gyógyszer miatt van akkor az le lehet adni mozgással, vagy csak ha a gyógyszert is elhagyom?

39. henobeno (válaszként erre: 26. - Tóth Ádám)
2010. febr. 7. 10:31
Tudom, hogy attól még lehetek vékonyabb (bár most sem vagyok túl vastag, csak van egy pár kilo feleslegem), de jó lenne ha a barátom számára könnyű lennék, amikor 55 kg voltam kicsit törékenyebb típus voltam, ezt jó lenne újra elérni.
2010. febr. 6. 22:50

Csajok, nézzétek meg az alábbi oldalt:


[link]


Ez amúgy egy igen összetett honlap, ami alapvetően testépítéssel foglalkozik, de nagyon sok hasznos infót és edzéstervet lehet ellesni.

37. Tóth Ádám (válaszként erre: 36. - Bige)
2010. febr. 6. 22:42
Kívánok sok kitartást!
36. bige (válaszként erre: 35. - Tóth Ádám)
2010. febr. 6. 22:41

nagyon aranyos vagy, köszi:)

alakot formálni majd akkor, ha van mit formálni:)


igen, és a laikus nem tudja eldönteni mi az igaz, és mi nem az. :(

ez így jó nekem, aztán majd meglátom.

35. Tóth Ádám (válaszként erre: 34. - Bige)
2010. febr. 6. 22:30

Elkezdtem utánanézni a kardiónak, de elég vegyes a felhozatal. Sok butaságot is írnak...

Én elsősorban "nagy" súlyokkal dolgozom..De ugye az izmosít. Persze, az is formál alakot, de azért az inkább pasiknak való. :-D

34. bige (válaszként erre: 33. - Tóth Ádám)
2010. febr. 6. 22:28
értem:) köszi
33. Tóth Ádám (válaszként erre: 32. - Bige)
2010. febr. 6. 22:27

Fúúú, hát ez nagyon egyénre válogatja. A kis súly az, amivel meg tudsz csinálni mondjuk 4 sorozatot, sorozatonként 15-20 ismétléssel, úgy, hogy azért megszenvedsz vele. :o)


Kezd el az edzéseket, egy idő után megtalálod a megfelelő súlyokat.

32. bige (válaszként erre: 30. - Tóth Ádám)
2010. febr. 6. 22:16

köszi:)

nem akarok gyorsan fogyni.

nincs pajzsmirigyem- arra nem tudok sajnos hatni.

étkezéssel nincs baj, azt be tudom tartani


mit jelentsen a kis súlyokkal sok ismétlés? pl. fél kilós súly,, és hányszor mennyi?

31. Tóth Ádám (válaszként erre: 28. - Angiii)
2010. febr. 6. 22:12

Szívesen segítek amiben tudok.

Egy biztos: a napi 2*i étkezés kevés!! Ezt a mennyiséget kell elosztanod. Ha más nem, egy szendvics, egy müzliszelet, valami. De a kajabevitelnek viszonylag egyenletesnek kell lennie. Különben terheled a szervezeted, hirtelen van sok "dolga" a gyomrodnak.

30. Tóth Ádám (válaszként erre: 27. - Bige)
2010. febr. 6. 22:09

Fogyáshoz kardió. Kis súlyokkal sok ismétlés.

Futás, lépcsőzés, biciklizés, felülés. Na meg persze a többi. :o)


25 kg fogyáshoz az étrendedre is nagyon oda kell figyelned. Egyél napjában 5*, de keveset. A legutolsó étkezésed is 18:00 óra előtt legyen. Semmi nasi, sok vitamin, fehérje, kevés szénhidrát. Igyál sok vizet!


És készülj fel, hogy kemény lesz. Sok kitartást igényel. És a legfontosabb, hogy ne akarj gyorsan lefogyni, mert avval sokkal többet ártasz magadnak, mint amennyit használsz! Szép lassan, havi 4-5 kg max teljesen jó arány!

29. Angiii
2010. febr. 6. 22:08
Vagy ha esetleg bárki tudna ezzel kapcsolatban írni azt kérem szépen írjon privit.Köszike.:)
28. Angiii (válaszként erre: 17. - Tóth Ádám)
2010. febr. 6. 22:06

Szia!


Hát általában keveset tudok enni...és ált hasonlóakat eszem,figyelek a cukor fehér liszt stb kerülésére...de most este ráálltam a mérlegre és másfél kilóval kevesebb vtam..lehet a folyadék volt sok a szerevezetemben.Kaptam egy tanácsot,hogy egyek normálisan napi 5-6szor...csak általában én nem eszem 5után és addig olyan rohanós az életem,hogy kb 2szer tudok 1nap enni.Tudnál nekem táplálkozással kapcsolatban tanácsot adni?Ha lehet leírnád privát üzenetben,mert nem tudom mikor leszek legközelebb.Előre is köszönöm.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook