Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogászati dolgok. Mit tehetek ebben a helyzetben? fórum

Fogászati dolgok. Mit tehetek ebben a helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. okt. 4. 13:50
Az egészségügyi minisztériumot milyen "okból"okokból lehet hívni?:))
17. HnéViktória (válaszként erre: 1. - Lemonchello)
2012. okt. 4. 13:49

Gyökérkezelés 3-4 alkalom,esetleg 5 és ebbbe bele tartozik az ideiglenes tömés majd a végleges gyöökértömés...És ez ha az SZTK-ás lakóhelyed szerinti orvosodhoz mész teljesen ingyenes.!!!

Nekem most gyökérkezelték a harmadik fogamat,ma csiszoltak le 6fogamat,és készül a koronám.

Oltári beszari vagyok,régebben sokat kihuzattam,de hidd el rossz döntés volt,ha lehet meg kell tartani a fogat!!!

2012. okt. 4. 13:49
Nézelődök a neten de mindenhol 5-6-10ezreket kérnek egy húzásra.Gyökér kezelésre meg a dupláját.Vissza mennék ma a dokihoz és ki verném a balhét,hogy csináljon vele valamit,de ma nem rendel...:/
2012. okt. 4. 13:47
Én is úgy tudtam,hogy ingyenes,mert 2szer már voltam nála gyökér kezelésen és mind a 2szer ingyen csinálta még a gyógyszertömést is meg az utána lévő állandó tömést is...
14. HnéViktória (válaszként erre: 11. - Lemonchello)
2012. okt. 4. 13:46
Az első gyökrkezelés elvileg megoldja a problémádat,mert nyitva hagyja,és elvileg megszűnik a fájdalom.
13. HnéViktória (válaszként erre: 1. - Lemonchello)
2012. okt. 4. 13:45
Én nem is értem.A gyökérkezelés a körzeti orvosnál teljesen ingyenes!!!AZért nem kell ffizetni!A korona meg ráérne rá akkor amikor lesz rá valód.
12. Kangaroo Island (válaszként erre: 10. - Suora)
2012. okt. 4. 13:34
4-6??? az a Király utca amiről te beszélsz, a Szentkirályi a Kálvin téren van ahol nem jár a 4-6, ott a metró jár meg a 49es villamos meg 15ös busz
2012. okt. 4. 13:34
Ezt megértem!De jelenleg tényleg nincs keretem rá,valamint szakács vagyok szombaton egy 50fős táraság étkeztetésében kellene segédkeznem,de így nem fog menni ezért gondoltam a kihúzásra mert akkor azt a mai nap vagy a holnap nap folyamán le lenne tudva.És nem kellene attól rettegnem,hogy kibirom-e a szombati főzöcskét!:( És tényleg tegnap reggel esett ki anno még ált iskolában tömték be ilyen szürkés töméssel.
10. suora (válaszként erre: 5. - Lemonchello)
2012. okt. 4. 13:31

A Szentkirályiban kell a legtöbbet várni, 4-6 villivel kell menni és begyalogolni ..de ,,,na mindegy csütörtök és péntek tutti húzos:)

Másik az,, hogy inkább megmentik mint kihuzzák a fogat

9. Kangaroo Island (válaszként erre: 7. - 7b978e6a66)
2012. okt. 4. 13:30
egyébként én se...
8. suora (válaszként erre: 1. - Lemonchello)
2012. okt. 4. 13:29

Szia



Én rendszeres fogorvoshoz járó vagyok....értsed évek óta EZÉRT nem értem miképpen jut eszedbe az, hogy kihuzassál egy olyan fogat amit gyökérkezeléssel még meglehetne menteni.Az a fog majd jó lesz egyszer egy hid alapnak, vagy egy ..stb..

A foghiányt viszont csak egy másik hiddal,implantátummal tudod potolni VAGY tátong a semmi


Ha fáj akkor tutti nem 1 nap alatt alakult ki igy kikell bírnod a hétfő du.

Manapság már semmi nincs ingyen.

A gyökérkezelés nem 1 alkalom ezzel azt szeretném mondani tutti nem egyszerre kell kifizetned a 30 e


Amennyiben a körzetis 30 e csinálja a gyökérkezelést NE menj oda hanem egy magándokihoz aki szintén megcsinálja 30 e akkor és ugy h jó legyen neked.


Ha érdekel egy jó Bp,i fogorvos akkor priviben irjál nekem:)

S.

2012. okt. 4. 13:29
Én a helyedben nem húzatnám ki...
6. Kangaroo Island (válaszként erre: 5. - Lemonchello)
2012. okt. 4. 13:28
google maps megmondja meg az utcakereső is...egyébként Kálvin térnél
2012. okt. 4. 13:27
Szentkirály utca az merre van?
2012. okt. 4. 13:27
Rossz helyre írtam?:( Akkor ezer bocsánat érte!
2012. okt. 4. 13:25
Szentkirály utcában szíves örömest kihúzzák
2012. okt. 4. 13:24
Én nem ide panaszkodnék. Segíteni meg tudunk rajtad...
2012. okt. 4. 13:10

Sziasztok!

Lenne egy nagyon fontos és sürgös kérdésem.

Tegnnap ki esett a tömésem az egyik hátsó fogamból,el mentem tegnap a fogrovoshoz,aki megnézte azt mondta "most" nem tud tömni mert sokan vannak.Jelzem 3-7ig tart a munka ideje oda mentem 15:15-re 2ember volt előttem...Akik ráadásul ki jöttek mire én be mentem.A lényeg,hogy azt mondta a doki,hogy ezt gyökérkezelni kell ideiglenes tömés ha meg akarom tartani korona stb....dúrván olyan 30ezer lenne.Mondtam neki,hogy jelenleg nincs rá keretem és,hogy inkább húzzuk ki.Erre beírt Hétfőre 16:45-re!!!Pedig mondtam neki,hogy nagyon fáj,és már a fülemre is rá ment,esténként alig tudok aludni.

Most ebből azt akartam ki hozni,hogy van olyan "másik"fogorvos aki ingyen végez foghúzást vagy csak a körzetihez mehetek?Mert tényleg nem szeretnék hétvégén "így"itthon lenni.

Nem tudom miért nem lett volna 5perce kihúzni és miért kellett megváratnia.Látta,hogy nagyon fáj és kérdezte is....Hát előre is köszönöm szépen!

üdv:Lemonchello

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook