Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász vagyok segíthetek? fórum

Fodrász vagyok segíthetek? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯
2012. márc. 21. 20:33
Nagyon szépen köszönöm a választ! Világosítottam, de amúgy annyira nagy eltérés nincsen, csak ez az arany árnyalat(ami sárgás) az nagyon zavaró, és a hajtőnél az jobban ki is élesedik. Még nem festettem be, pihentetem, pénteken majd befestem. Viszont lenne 2 kérdésem. Ha sötétebb árnyalatot festek rá, mély vöröset, akkor az egységesebb színt fog kiadni, igaz? Most ez egy ilyen sárgás középbarna, hajtőnél kicsit rikítóbb, ha ezt a színt szeretném kijavítani, akkor mi a teendő? Elnézést, ha kicsit bonyolultra és hosszasra sikeredett a levelem, és köszönöm az eddigi segítséget!:)
5032. KisMárta
2012. márc. 21. 14:47
Fodrászok,levágott kislányhajjal hogy álltok? Érdekelne :)
2012. márc. 21. 11:42

sziasztok! tudna nekem valaki jó szőke hajfestéket mondani? eddig ezt használtam: [link]

az se baj ha 1 árnyalattal sötétebb, csak ne legyen sárga. :) hideg szőkét keresek mindenképp. az én hajam 7-es sötétszőke.

köszönöm :)

5030. t.Ili (válaszként erre: 5025. - HoneyBoney)
2012. márc. 20. 11:46

De Te nem azért szívatta le,h. világosítsd?

A másik, Blassolt hajon, minden festék sötétebb lesz,frissen. aztán viszont hamarabb világosodik,mert dobja ki a festékpigmenteket.

Világosabbat vigyél rá,mert valamennyi festéket már az a rész is beenged,ahol sötétebb lettél. Így az összkép,egységesebb lesz,mintha sötétet vinnél fel.

5029. ivi79 (válaszként erre: 5028. - Blackbaby)
2012. márc. 20. 11:06

igazából én olyat kerestem ahova szeméylesen el lehet menni átvenni, mert utálok szállitásér fizetni. nézd meg a fodrászcikkfutárt, annak sztem jók az árai.

én most nem vettem, mert van literes wella oxim, azt elöbb el akarom használni, és kitart egy évig is simán

5028. blackbaby
2012. márc. 20. 10:59
hát én miskolcon fogok fodrászcikkesben keresni, ha nem lesz akkor meg rendelek netről! de remélem hogy lesz a fodrászcikkesben, mert már nagyon ráfér a hajamra a festés! ennyire kevés helyen tartanak? :S
5027. ivi79 (válaszként erre: 5026. - Blackbaby)
2012. márc. 20. 10:51
hol akarsz lout venni? én eddig 2boltot találtam pesten, egyik a hajasé, másik vmi webshop
5026. blackbaby
2012. márc. 20. 10:40
csak a saját előhívójával lehet használni azt tudom! meg azt is, hogy csak nagy kiszerelésekben lehet kapni ezeket a termékeket, de el fog az fogyni idővel! :D így csak egyszer kell rá költeni, igaz akkor húzós.. :S de akkor majd megkérdezem az eladót, remélhetőleg nem csak eladói szakmával rendelkező emberke fog ott ülni aki nem konyít a dolgokhoz! :S
2012. márc. 20. 10:26
Köszönöm a gyors segítséget! Viszont nem baj, ha a hajamnál ahogy írtad, 1el világosabb színű? Akkor hogy fogja be a sötétebbet? Igazából ez a yellow-nak az aranybarna árnyalata, amilyen most, de nagyon csúnya lett a hajamon.:S Nem lehetne egy másik barnát festeni ami befogná mindenhol egységesen szerinted?
5024. ivi79 (válaszként erre: 5023. - Blackbaby)
2012. márc. 20. 10:25

passz. hasonlitsd össze az összetevőit egy kallos oxival, ha egyezik akkor tuti lehet.

nekem azt mondta a fodrásztechnikus h nyugodtan vegyem meg a legócskább szökitőport, pl a zöldcsomagos decolor rivit, és utána luocolorral szinezzem. sajna ehhez csak literes előhívót láttam a shopban, így ez egy nagyobb kiadás lesz. majd ha ujra találkozom a csajjal megkérdem jó e a luohoz sima oxi(bár kétlem)

5023. blackbaby
2012. márc. 20. 10:21
még egy kérdésem lenne a loreal platinum plus szőkítő paszta előhívóját lehet vízzel hígítani?
5022. blackbaby
2012. márc. 20. 10:02
és próbáltad is a a p01-et? ha igen akkor milyen volt a kiinduló szín és milyen a végeredmény?
5021. ivi79 (válaszként erre: 5018. - Blackbaby)
2012. márc. 20. 09:37
p01, nekem ezt ajánlották fehér hajhoz
5020. t.Ili (válaszként erre: 5017. - HoneyBoney)
2012. márc. 20. 09:17
Vegyél egyel világosabb színű természetes festéket,mint amilyen most a legsötétebb hajrész,és kend fel. kezd a festést a hajvégen,és csak utoljára a tövén. Jegyezd meg,milyen festéket kentél rá,,mert kb. harmadik festésre lesz egyszínű.
5019. t.Ili (válaszként erre: 5016. - Mkjudit)
2012. márc. 20. 09:12

Ne azt vedd Judit. Vegyél kallos hamvasítós sampont(ezüst reflex),és a második mosásnál hagyd rajta 5 percig. Aztán balzsam.

Ez nem lesz lila,mint a florillum.és nem jön ki a hajból,és sokkal jobb mint a swarzkopf samponja,mert attól is belilul a haj.

5018. blackbaby
2012. márc. 20. 08:40
sziasztok! én is a hozzáértők segítségét szeretném kérni! szőkített a hajam, elég sárgás, és még sötétebb is mint amilyet szeretnék! teljesen platina szőkét szeretnék, majdhogynem fehéret, olyan szép hamvas színt! most arra gondoltam hogy kipróbálom a l'oreal luocolor hajfestéket, előtte leradírozom efassorral. csak azt nem tudom hogy a luocolor melyik színét kellene használnom vagy esetleg kevernem? valaki olyan segítsen légyszi aki ezzel a termékkel dolgozik! köszönöm előre is!
2012. márc. 20. 00:53

Sziasztok!:) Lehet egy nagyon FONTOS kérdésem? Mit csináljak ebben az esetben?


Talán a közép barnánál picivel barnább hajam volt. Szőkítőport használtam a hajamra, de természetesen 2 színű lett. A lenőtt résznél nagyon szőke, míg a többinél csak barna... Azt hittem, hogy a hajszín, amilyet akartam kb. a leszívott barnával egyezik meg, de úgy látszik tévedtem... Felül (ahol a lenőtt rész lett leszívva) a festés után világosabb lett a hajam, mint alul. Úgy zárójelben még csak nem is szép barna, hanem ilyen sárgás... Nem tudnátok valami tanácsot adni, hogy most milyen szín kéne (a feketén kívül), hogy mindenhol egyforma színű legyen a hajam??? Nagyon szépen megköszönném! :(:(

5016. mkjudit (válaszként erre: 5015. - Sheilaa)
2012. márc. 19. 18:35
Már én is nagyon sok szőke festéket kipróbáltam, de2-3 hajmosás után mindig sárga lesz. Egy kicsit tompít rajta a schwarzkopf hamvasító samponja, illetve most vettem a Kallos- nak van egy lila hamvasítója Florillum a neve, de még nem próbáltam. Bízom benne hátha beválik.
5015. sheilaa
2012. márc. 19. 15:57

Sziasztok! Alfaprf 9.1 festék után ezt a Schwarzkopf festéket szeretném kipróbálni: [link]

Szerintetek hamvasabb lesz? Talán nem roncsolja annyira a hajam, mint az Alfaparf. Zavar, hogy a hamvassága minden 3. hajmosás után eltűnik. :) Vagy van esetleg más tanácsotok, melyik hajfestket próbáljam ki? Köszi!

5014. porzellanpuppe (válaszként erre: 5013. - Artlessness)
2012. márc. 16. 19:44
6honapot varnod kell amig a festek hatoanyaga ugymond "teljesen kiurul" utanna lehet festeni noverem is fekete hennaval festette a hajat de ugye azt tenyleg nem szabad mas festekkel atfesteni de forasz mondta varjon 6-7 honapot s atfestette neki nagy kinszenvedessel
2012. márc. 16. 09:13
Henna color nevű festékkel lett csinálva, legnagyobb része henna. Maga a por úgy néz ki, mint a natúr hennapor, csak vannak benne fehér szemcsék, gondolom azok csinálnak belőle barnát.
5012. Anda39 (válaszként erre: 5011. - Artlessness)
2012. márc. 16. 08:41
Én úgy tudom, a növényi színezőket nem lehet leszedni vegyszerekkel. A henna alapú festék vajon melyik kategória: tisztán növényi, vagy sima szintetikus, csak akad benne henna is? Ha utóbbi kategória, akkor meg lehet próbálni a fodrászok által használt szerekkel leszedni.
2012. márc. 16. 08:33

Sziasztok!

Egy hozzáértő emberke véleményét szeretném kérni hennás hajfestéssel kapcsolatban. A problémám a következő lenne: középszőke az eredeti hajszínem, és pár hónapja sötétbarnásvörösesre festettem henna alapú festékkel. Sajnos rá kellet jönnöm, hogy iszonyatosan nagy hiba volt. Elég gyorsan nő a hajam, már egy hét után látszik a lenövés, és a színkülönbség annyira drasztikus, hogy olyan, mintha őszülnék (és nem vagyok még 20 éves se), ráadásul a világos bőrömhöz elég bután néz ki ez a sötét szín. Hetente meg nem akarom festegetni, egyrészt mert baromi drága lenne, másrészt meg nem hiszem hogy jót tenne a hajamnak, hiába henna alapú, tele van mindenféle vegyszerrel. Kopni meg nem igazán akar :( Tudom, előbb kellet volna gondolkodni, de énis ember vagyok, hibázhatok néha, úgyhogy a rosszindulatú megjegyzésektől kérlek kíméljetek meg! Úgy tudom, hogy a hennás hajfestékeket meg nem lehet/szabad szőkíteni, ráadásul elég sérült a hajam, nem szeretném mégjobban tönkretenni vagy ne adj isten megkopaszodni. Van valami speciális szőkítő hennára? Vagy esetleg van valami jobb ötletetek? Kérlek SEGÍTSETEK!!!

5010. ivi79 (válaszként erre: 5007. - Porzellanpuppe)
2012. márc. 13. 16:11
asszem a bes-nek van vmi szinélénkitő cucca, ismerősöm azzal kezelgette a megkopott vöröshaját és borzalmas piros lett mindig
5009. Anda39 (válaszként erre: 5007. - Porzellanpuppe)
2012. márc. 13. 15:36
Attól tartok, ezt a színt nem fogod tudni elérni úgy, hogy ne kelljen gyakran utánaszínezned. Az ilyen extrém színek sajnos hamar kikopnak, jóval hamarabb, mint a természetes színek. Olvass utána a Jeans Color hajszínezőknek, elég macerás...
5008. askim01 (válaszként erre: 5007. - Porzellanpuppe)
2012. márc. 12. 16:27
szia én nem vagyok fodràsz de az alfaparfnak vannak ilyen extra szinezö folyadékai .ha jol tudom 10naponta kell vele "hajatmosni".
2012. márc. 12. 13:59
van meg itt valaki fodrasz aki segitene?:) beszeretnem festetni vörösre a hajam,s egyben mar csatos pothajat is tetetnek fol 60cm.(Kép az adatlapomon milyenre festenem) de nagyon felek h par mosas utan ledobna a festeket vagy nem lenne ilyen szine ha befestenem esetleg tudtok ajanlani valami habokat vagy samponokat amik visszaadjak a szinet amig nem festem legkozelebb megint festekkel?mert halottam h vannak ilyenek.ha vki fodrasz tud segiteni akkor koszonom
5006. Anda39 (válaszként erre: 5003. - Cherry41)
2012. márc. 12. 13:38
És azok a tincsek nem mind ősz hajszálból vannak? Vagy nem lehet, hogy azokban több az ősz, mint máshol? (sötétben tapogatózok...)
5005. Anda39 (válaszként erre: 5002. - Sheilaa)
2012. márc. 12. 13:35
Lehet, hogy találnál másik festéket, amitől nem éreznéd száraznak a hajad, viszont tudom, mennyire nehéz megtalálni a megfelelő hamvas szőkét, ami nem lesz sárga. Ezért tanácsoltam, hogy inkább maradj a beváltnál.
5004. cherry41 (válaszként erre: 5002. - Sheilaa)
2012. márc. 11. 18:24
Próbáld ki a Garniert, hátha az nem fogja nagyon szárítani!
❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook