Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász vagyok segíthetek? fórum

Fodrász vagyok segíthetek? (beszélgetős fórum)


2783. Alexaa87 (válaszként erre: 2782. - Berbooo)
2010. júl. 23. 22:16
szia:) én használtam a jeges gesztenyét annak nagyon szép szine lett az én hajamon és nem virítot 10 méterről hogy festett.:)
2782. Berbooo
2010. júl. 23. 19:52
szerintetek melyiknek van természetesebb színe: casting jeges gesztenye vagy casting világosbarna hajfestéknek ? bárki válaszolhat akinek véleménye van. köszi
2781. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 2778. - Anda39)
2010. júl. 23. 14:46

Ja, tényleg bekukkolhatna........


Na, de majd ha lesz, hamar válaszolgat és már itt se lesz :O))))



Ha egyáltalán emlékszik még a Hoxára.......:DDDD

2780. Anda39 (válaszként erre: 2779. - Picikrisz)
2010. júl. 23. 14:09
Nem tudok rá más módszert, csak a színezést-festést. Ezek viszont nem működnek hidrogén-peroxid nélkül, hiszen az a színelőhívó. Ha biztosan erre allergiás a feleséged, akkor sajnos nincs mit tenni (tudomásom szerint, ez nem jelenti azt, hogy más nem tud valamit, ami használnató). Én lehet, hogy csinálnék egy bőrpróbát (a felkenendő festékből egy minimálisat kell könyökhajlatba vagy fül mögé tenni, és figyelni. Egy nap múlva ha piros a helye, sajnos nem használható.) Nem elég csak a festékes tubusból kenni, kell hozzá oxit is rakni, mert úgy hiteles.
2779. picikrisz
2010. júl. 22. 22:33
Kedves Andrea köszönő a segítséget.De a melírt akarja eltüntetni és erre keresek valamilyen festéket.Eben is tudnál ajánlani valamit?
2778. Anda39 (válaszként erre: 2777. - 7448dbc8a0)
2010. júl. 22. 20:43
Már nagyon hiányzik, kíváncsian várom a tanácsait!
2010. júl. 22. 12:52
Naguel dimenzió utazása picit hosszabbra sikeredik.................csak bekukkol vagy 2 hét múlva :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2776. Anda39 (válaszként erre: 2775. - Picikrisz)
2010. júl. 22. 12:47

Az oxidációs hajfestékekhez kell a hidrogén-peroxid. A melírozás azért jó, mert nem ér a fejbőrhöz a festék.

A henna az, ami ajánlható, de ennek vöröses árnyalatai vannak.

2775. picikrisz
2010. júl. 21. 23:03
Szia:Lenne egy kis problémám.A feleségem beszeretné festeni a haját,fogalmam sincs milyenre de az a gond hogy elméletileg alergíás lett a festékre.Az lenne a kérdésem hogy milyen festékkel tudná befesteni a haját.Most melírozva van.Azt hiszem a Hidrogénperoxid amit nem bír.Remélem jól írtam.Szóval megoldást keresek,és remélem hogy tudtok segíteni.
2010. júl. 21. 12:43

Szia!

Nekem most sötétbarna festett hajam van, hátközépig érő. Eredetileg szőkésbarna a hajam.. szeretnék világosbarna vagy középbarna lenni.. gondolom ehhez le kell szívatni a hajamat. ez mennyire tenné tönkre ha egész egészséges hajam van? Vagy tudnál vmit tanácsolni hogyan lehetne világosabb a hajam? köszi előre is. Üdv

2773. Nisso
2010. júl. 15. 14:02

Szia Nagual!

Azt hallottam, hogy a frissen festett szőkét nem fogja be a barna hajfesték, ez igaz?

[link]

Így szeretném befesteni, de nem tudom milyen festékeket kellene vennem...

Az egész hajam sarki ezüstszőkével lesz festve és arra jön majd a melír talán mézszőkével nem szeretném túl spirázni, szóval nagyon vékony tincsekbe, fóliás technikával csinálom...

De alul azt a barnát hogy is kéne??

Szerinted milyen az elképzelésem, min kéne még javítani? Letudnád nekem írni a menetét??

2772. Zsuccy (válaszként erre: 2771. - Mkjudit)
2010. júl. 14. 19:30
A pigmenteltávolítót nem tudom,de ha van otthon festett hajra pakolásod rajtahagyod a hajadon és mielőtt lemosod elkezded kifésülgetni akkor kijön az árnyalat.Nekem kijött(én is tippként kaptam mert beszürkültem).Én gliss kur pakolást használok és azzal csináltam.
2771. mkjudit
2010. júl. 14. 19:07

Sziasztok!

Mit gondoltok arról,hogy a 8.31-es hajfestéktől túlságosan beszürkült hajamból kiszedhetem-e a szürke árnyalatot úgy,ha pingmenteltávolítóval csak mint egy samponnal megmosom,néhány percig rajtahagyom és leöblítem?

2770. Anda39 (válaszként erre: 2769. - Anda39)
2010. júl. 13. 19:56
Elírtam, HERBATINT
2769. Anda39 (válaszként erre: 2768. - Betty25)
2010. júl. 13. 19:55
Van olyan,hogy Herbatin - ez növényi eredetű, ammóniamentes hajfesték, lehet, hogy ez volt. Ismerni nem ismerem, tapasztalatom nincs.
2768. Betty25
2010. júl. 13. 19:30

Sziasztok,

A városmajorban voltam fodrásznál, és a fodrász egy fantasztikus olasz hajfestéket használt,amitől nagyon selymes és lágy és fényes lett a hajam. Állítólag bio, és Herbatinak olvastam a cimkéjét.

Szeretném megtudni, hogy ki hallott róla, herbavalaminek hívják. Szeretnék belőle vásárolni.

2767. Adrienn20
2010. júl. 13. 19:11

kedves kedvenc fodrászom!


köszönöm eddigi jó tanácsaidat, ennek eredményeképp eltaláltam a tökéletes szőke színt, se nem sárga se nem szürke :) imádom. Már fél éve folyamatosan így van festve és ennyire jó sose volt még.


Lenne egy olyan kérdésem most, hogy hosszú, viszonylag dús de vékonyszálú hajam van.


Ha nem használok hajhabot a tövekre akkor hajlamos lelapulni a súlya/hossza miatt is.


Tudnál ajánlani vmi jó profi hajhabot/hajformázót amit használhatok a tövekre (is) de nem nehezíti el illetve nem zsírosítja a hajat? ( 3 naponta mosom mert elég hajlamos a zsírosodásra)


köszönöm előre is.

2766. Zsuccy
2010. júl. 13. 18:46

ELADÓ 2 HAJFESTÉK DARABJA 500FT(PLUSSZ POSTAKÖLTSÉG)

1. BRILLANCE szatén szőke 813

2. Natural and easy 522 (világos ezüst szőke)


Mindkét festék sárgásodásra hajlamos hajra van.

Akit érdekel írjon!

2765. Dorina (válaszként erre: 2726. - Nagual)
2010. júl. 13. 15:14

A barátnőmnek nincs a nagymamájánál internetjük és ezért én segítek neki.

szerinted jól álna az a haj neki amit szeretne?

ja és kérdezi hogy azt hogy érted hogy tartós egyenesítés? léccy erre írj választ.

:file:///C:/WINDOWS/system32/lili..bmp

léccy válaszolj rá előre is köszi

2010. júl. 12. 22:38
Picit siethetnél.........................ha az ember fodrásza szabira megy.............vagy el :DDDDDDDDDDDDD
2763. Zsanyi
2010. júl. 12. 18:55
Nem értem h lehetnek ilyen galád fodrászok... :S. Akinél én voltam legalább folyamatosan ellenőrizte a hajam minőségét miközben rajta volt a szőkítő. Ennyi figyelmet megérdemelne már a vendég ha am is csomót kipenget érte...
2762. Alexaa87
2010. júl. 12. 17:14

szia

segitséget szeretnék kérni tőled illetve tőletek.egy hete elmentem fodrászhoz h leszőkitse a festett barna hajam.megcsinálta szőitőporral de utána iszonyatosan nyúlós,rugós fésülhetetlen lett a hajam vizesen.a színe is borzalmas lett.teteje szinte fehér alja kopot vörös.mit tudnék teni vele?mer ilyen fejjel nem rohangászhatok...levágni meg azért nem szeretném mert akkor nullással kéne mivel szerintem tövig égette:(előre is köszönö a segítségeteket.üdv

2761. Zsanyi
2010. júl. 12. 09:41

Szia Nagual!

Kb. 3-4hónapja ki lett szőkítve a hajam. Hajmosáshoz száraz töredezett végű hajra való sampont és balzsamot használok a gliss kurtól, hajmosások után pedig matrix essential hajpakolást min.10 percig. Próbálom rendbe hozni, és normál napokon nem is igen érezhető h száraz lenne a hajam, de tegnap voltam Balatonon, és ISZONYATOSAN ki volt száradva a hajam!! Teljesen seprűs volt, pedig még akkor is bekentem a hajam szilikonos hajvégápolóval a nap ellen. Lehet még valamit tenni ?! Vagy inkább mondjak le a szőke hajról?! elég vékony szálú hajam van alapból is. De az mondjuk hosszabb távon jobb lenne a hajamnak ha mondjuk vmilyen világosbarna lennék ?! kb az eredeti hajszínem is világosbarna. Vmi tanácsot kélek ! :D Köszi:)

2760. Anda39 (válaszként erre: 2759. - Clau26)
2010. júl. 9. 13:07
Én a Bes színeltávolítóját használom, és az nem bántja a természetes pigmenteket. A lenövés ugyanolyan marad, mint volt, tapasztaltam jó párszor. A többi radírhoz nem volt szerencsém.
2759. Clau26 (válaszként erre: 2758. - Clau26)
2010. júl. 9. 09:42
Biztos ismered, a loreal-nak az efassor-ját, az it kifejezetten erre van, de sajnos a natúr hajnak is ugyanúgy kiveszi a színét, Te mivel dolgozol?
2758. Clau26 (válaszként erre: 2757. - Anda39)
2010. júl. 9. 09:39
Én az effasor és hasonlókra gondolok...
2757. Anda39 (válaszként erre: 2756. - Clau26)
2010. júl. 9. 08:52
Érdekes. Az a hajradír, amit én használok, nem bántja a hajszínt, ez külön rá is van írva. Lehet, hogy nem egyről beszélünk?
2756. Clau26 (válaszként erre: 2747. - Anda39)
2010. júl. 8. 23:31
Szia! A hajradír az eredeti natúr hajnak is kiszedi a színét, nem csak a festettnek, nem azért nem tesszük natúrra, mert nem szedi le, hanem mert felesleges...Ezt a húgom üzeni, aki fodrász, és kiakadt egy-két hozzászólásodon...
2755. FairyJ
2010. júl. 8. 19:10
Sziasztok. Van itt valaki, aki ránézésre kb. meg tudja mondani milyen színű festékkel van festve a haj? A naplómban (Tündérnapló) lévő utolsó bejegyzésben lévő hajszínt keresem, hogy melyik festékkel érhetném el ezt a színt. Most világos rézvörös a hajam. Ebből szeretnék olyasmit, mint a képen, vagy kicsit világosabbat. Köszönöm, ha valaki segít:)
2754. Melcsi4 (válaszként erre: 2740. - Nagual)
2010. júl. 8. 15:44

Szia!

Én tegnap kentem a hajamra ricinus olajat (3k ricinusolaj+1k olívaolaj). De viszont nem tettem se zacsit se sapkát a fejemre, csak felcsatoltam. Így hagytam kb 2 óra hosszát. Aztán hajat mostam, és simán lejött samponnal. Szerinted így is jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook