Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fodrász a szakmám. Nagyon szeretem a munkám, de van egy kisfiam aki óvodás, és nehezen tudok tőle elhelyezkedni... fórum

Fodrász a szakmám. Nagyon szeretem a munkám, de van egy kisfiam aki óvodás, és nehezen tudok tőle elhelyezkedni... (beszélgetős fórum)

1 2
2011. jan. 8. 09:31

szerintem tedd ki rendelő9tek közelében, hogy házhoz mész fodrász vagy:)

Na ezt most jól leírtam

és szólj a háziorvosodnak, védőnőnek is hogy ha valaki erről panaszkodna ( nem jut el a fodrászig) annak mondjon téged... mert neked nagy segítség lenne (vigyél kis másolt papírt a neveddel, telefonszámoddal, és írd rá hogy fodrász )

sok idős néni van, aki szívesen fogad.

és ha engedik rakd ki a rendelőben...

2011. jan. 8. 09:29

Megbízható vagyok,és leinformálható.

Megvalósítható ötleteket várok.

7. 02db590b2c (válaszként erre: 6. - Daizy)
2011. jan. 8. 09:29

Rakj ki hirdetest menyasszonyi ruhakolcsonzokbe!Ugy egyszerre vallalhatsz tobbet is,ara,anyos,koszorus lanyok...Egy helyen egy idoben tobb frizurat is meg tudnal csinalni,nem kene annyit maszkalnod,es egyszerre jo penz lenne.

Bar ez hetvege lenne,akkor meg nincs ovi:(

2011. jan. 8. 09:24
Én szivesen mennék!Csak vendégek legyenek !
5. 02db590b2c (válaszként erre: 1. - Daizy)
2011. jan. 8. 09:23
Probalj meg egy muszakban dolgozni,amikor a kisfiad oviban van.Vagy hirdess neten es jarj hazhoz,vagy hozzad jarjanak.Mas megoldas nem nagyon van.
4. Daizy (válaszként erre: 2. - Katácskák)
2011. jan. 8. 09:23
Sajnos a lakóhelyemen sok a fodrász.De Budapestre betudnék járni ,az nem lenne gond.Ezért gondolkodtam abban,hogy esetleg házhoz megyek,de nem tudom jó ötlet e.Sok ember van otthon aki nem tud elmenni fodrászhoz.időhiány miatt.
2011. jan. 8. 09:21

Hát,szerintem puccos környékeken tegyél ki hirdetéseket,hogy házhoz mész,valami nagyon ízléseset.

Így a zsé is több,és ha tudod,bevállalod.

2011. jan. 8. 09:19

Nem tudod otthon megoldani,hogy otthon fogadd a Vendégeidet, TörzsVendégeidet:))), Kozmetikus Barátnőm igy tett, s bevált Neki.

Sok Sikert hozzá.

2011. jan. 8. 09:15

Sziasztok.Tanácsot szeretnék kérni.

Fodrász a szakmám.

Nagyon szeretem a munkám,de van egy kisfiam aki óvodás ,és nehezen tudok tőle elhelyezkedni,segítségem nincs sajnos.Szeretnék valamit kitalálni,hogy én is tudjak dolgozni.De mindenképpen csak a szakmámban szeretnék dolgozni,még ha kevesebbet is keresnék.Hogyan lehetne megoldani?Ötlet?

Gondolkodtam azon is házhoz járok.ötleteket várok!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook