Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fitvideo - hogy működik? Valaki előfizetett már vezetett edzésprogramra náluk? fórum

Fitvideo - hogy működik? Valaki előfizetett már vezetett edzésprogramra náluk? (beszélgetős fórum)


2018. máj. 5. 15:48
nem éreztem úgy...
2018. máj. 5. 15:47
Nem érzem magam számítógépes analfabétának (legalábbis eddig en éreztem)
2018. máj. 5. 15:41
Sziasztok! Ma reggel fizettem elő -életmódváltás céljából- a Fitvideo 90 napos edzésterv programjára. Elvileg az előfizetésem regisztrálták, tehát elkezdhetném a tornázást. Azonban nem látok semmilyen a programhoz tartozó videót, amire kattinthatnék. A többi (a programon kívüli) videó gond nélkül elindul. Ezért aztán már van edzésem az edzésstatisztikák között, de azt a videót csak próbaképpen nyitottam meg. Bementem a profilomba-statisztikák, előfizetés. Alatta egy videó, amire hiába kattintok. Úgyhogy az előfizetett videókra már nem tudok tornázni. Természetesen írtam a Fitvideonak is, persze gondolom a hétvége miatt még nem feleltek. 2018. augusztus 2-ig él az előfizetés. Nem szeretnék időt veszíteni, mert ha hétfőn kapok választ, akkor az már 3 nap veszteség. Ha tudtok, segítsetek, köszi szépen! Eszter

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook