Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiatal(os) anyukák és babáik (Kecskemét) fórum

Fiatal(os) anyukák és babáik (Kecskemét) (beszélgetős fórum)


1 2
20. eaedab0e25 (válaszként erre: 19. - Dorabiczok)
2011. aug. 10. 20:32

Már amúgy kérdezni akartam, hogy a három hónap alatt elmentél egyáltalán valahova az Olívia nélkül??


Vigyázz az otthonüléssel Dóri, mert suli-ide pörgök-oda pörgök csajnak tűnsz így neten keresztül és nehogy szobanövény legyél.

19. dorabiczok (válaszként erre: 18. - Eaedab0e25)
2011. aug. 10. 20:25
Igen, ez már nekem is eszembe jutott, hogy most nagyon mennék, aztán meg majd nagyon jönnék! :) De nem baj, szocializálódniuk kell a gyerekeknek Kátya, máskülönben olyanok lesznek, mint mi! :D Nekem őszintén nagyon hiányzik a közösség, már az egyetemet is alig várom (szept.5.) !!! Szükségem van a dumálásra, az új emberekre, de nem agyhalottakra! De észre vettem magamon, hogy a pizzafutárt is letámadtam a szófosásommal és a postást is szóval tartom, holott!!!! én nem vagyok egy nagydumás csaj...
18. eaedab0e25 (válaszként erre: 16. - Dorabiczok)
2011. aug. 10. 20:15

Játszótér?? Mekinél:-D


Én nem szoktam figyelni olyanokra, hogy játszótér:-D

Remélem Vlado nem akar majd soha oda járni, mert akkor a cigi már kevésnek fog bizonyulni nyugtatónak:-D

Sok gyerek egyszerre -- nem az én sportom:-D

2011. aug. 10. 20:14

Akkor csajok, összehozunk hamarosan egy baba-mama talit, ha ínyetekre van?! -:)

Egy kis duma, tanácskozás, meglessük egymás babáját és rossz szokásként hasonlítgatunk! :D Nem, csak vicceltem!

Örülök, hogy összejöttünk lányok!

Jó pancsit Marcinak!

16. dorabiczok (válaszként erre: 13. - Eaedab0e25)
2011. aug. 10. 20:12

:D Jah, mondjuk nem a leg forgalmasabb rész, de hol van normális játszótér??? Nem mintha tudna játszóterezni Livim, de akkor is!

Már unom a központot!

2011. aug. 10. 20:12

Hát akkor Én is Kata vagyok, 28 éves,Marcika február 17-én érkezett hozzánk,imádjuk nagyon!

Természetesen Én is szívesen talizok anyukákkal és babáikkal!!

Most megyek,mert fürdünk!!Sziasztok

14. dorabiczok (válaszként erre: 11. - Kata0104)
2011. aug. 10. 20:10

Ezt megértem! Főleg most, hogy minden fel van túrva. Elég 'bonyi lett a közlekedés! .)

Hunyadiba van valami park féleség, ahol jókat lehet sétizni? Mert mi itt lakunk a rákóczinak a vasút felüli végén és végülis nincs messze a hunyadi annyira. Mondjuk attól függ melyik vége. Most amúgy is keresek egy jó kis parkot, játszóteret. Ez a Rákóczi katasztrófa lett...

13. eaedab0e25 (válaszként erre: 11. - Kata0104)
2011. aug. 10. 20:09

De ott tök pangás van. Semmi poén nincs:-)

Kivéve, ha a ceglédi-liszt kereszteződésben nem megy össze pár autó:-D

2011. aug. 10. 20:08

Be kéne mutatkozni??


Kata/Kati vagyok, 25 vagyok, van egy kis ördögfajzat 4 hónapos kisfiam Vladimir, neki egy kutyanővére, akit imádok, és most várom:-D a második bébinket.

Én nem töltöm a gyerekemmel a nap nagy részét, mert aktívan dolgozom, de nagyon benne lennék ilyen talikban!

2011. aug. 10. 20:02
Néha beszoktunk menni,de jobban szeretek itt a környéken sétálni!(Hunyadiváros) Nem szeretem forgalmas út mellett tolni!
2011. aug. 10. 20:01

Álmomban sem gondoltam, hogy ilyen rövid idő alatt ennyien összegyűlünk itt! Szuper! Örülök!!!

De akkor már kötelességem bemutatkozni:

Dórinak hívnak, 25 éves leszek 18 nap múlva. 2011 május 18.-án született meg első gyermekünk, Olívia. Hamarosan betölti a 3 hónapot. Mivel a nap nagy részét kettesben töltöm lányommal, így nagyon örülnék, ha hozzám hasonlóan, gyermekét imádó anyukákkal tarthatnám a kapcsolatot. Természetes nem csak interneten, hanem személyesen is!!!

9. dorabiczok (válaszként erre: 8. - Kata0104)
2011. aug. 10. 19:58

Szia Kata,

nagyon jó, hogy itt vagy! Gratulálok Marcellhez! :)

Szoktatok bejárni a központba sétálni?

2011. aug. 10. 19:55

Sziasztok!

Én kecskeméti vagyok és 17-én lesz a kisfiam fél éves,akit Marcellnak hívnak!!

Végre kecskeméti anyukák!!

7. dorabiczok (válaszként erre: 5. - Eaedab0e25)
2011. aug. 10. 19:44

Jól van Kátya, semmi esetre sem siettetem a dolgot, tudom, hogy sokat dolgozol és ott van a családod meg a pocaklakó, nem lehet könnyű! Azért pihenj is, ha tudsz rá szakítani időt!!!

Szólj, ha ráérsz, ha tudunk meetingelni és már ott is leszünk! :D

2011. aug. 10. 19:42
Szia moncsa85! Üdv köreinkben!!! Gratula a kisfiadhoz, már nagy baba! :) Milyen volt az elmúlt 2 év? Hogy hívják a fiadat?
5. eaedab0e25 (válaszként erre: 3. - Dorabiczok)
2011. aug. 10. 19:40

Jövő héttől aktuálissá válik a meeting Dóri!


Ezen a héten még nagyon dolgozom... :(

Holnap megint felkapom az igát, aztán húzom.

Igen rázós időszakon vagyunk túl:-(


Dóri, a jó írás nem itt kezdődik. :)

2011. aug. 10. 19:33

Sziasztok! Az én kisfiam már "öregebb":) Novemberben lesz 2 éves:))

Én is bevándorló vagyok!/éve lakom Kecskeméten!

2011. aug. 10. 19:20

Naná, hogy csatlakozhatsz, nagyon örülök Neked! :) Remélem sikerül a tervem és összehozunk egy jó kis csapatot?! Reméltem, hogy Te is beszállsz és lesz egy dumás tag is köztünk! :)

Nagyon jókat szoktam nevetni az írásaidon, cikkeket kellene írnod, nem mondták még? :D

2011. aug. 10. 19:15

Csatlakozhatok?? :-P


Vagy csak tősgyökeres kecskemétiek jöhetnek??

Kedves fórumindító! Én is nagyon szívesen alakítanék ki személyes kapcsolatot, mert mivel bevándorló:-D vagyok, így sok barátom nincs:-)

2011. aug. 10. 19:08
Elsősorban azokat várom ide diskurálni, akik Kecskeméten vagy környékén élnek és kicsi babájuk van. Szeretnék egy olyan közösséget kialakítani, melynek tagjai megbeszélhetik egymással a mindennapos és rendkívüli eseményeket is és együtt sétáltathatunk, játszóterezhetünk. Nem utolsó sorban pedig pajtásokat keresek 3 hónapos kislányom mellé. Jómagam 2011. május 18.-án szültem, Kecskeméten és a belvárosban élek. szívesen ismerkedek, személyes kapcsolatokat szeretnék kialakítani anyukákkal és babáikkal!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook