Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiatalon rossz házasság. mit tegyek? fórum

Fiatalon rossz házasság. mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
57. babszibobó (válaszként erre: 56. - Tamianyu)
2010. márc. 16. 15:32

Csatlakozom minden hozzászólásához, jól írta!

Buta és értelmetlen, féltékeny, agresszív!

Csak nehogy a fal egyszer Te legyél!

56. Tamianyu (válaszként erre: 55. - Joroska)
2010. márc. 16. 14:21

Hát,a naponta találkozunk,vagy a jóba vagyunk között van különbség.Ha anyósod ekkora zsarnok,nem tudom a gyerekeiben ez milyen nyomot hagyott...

Úgy értettem,hogy milyen a kapcsolatuk,hogy mennyire közeli mennyire bizalmas bensőséges.

Mert ha egészségesen normálisan gondolkozna,akkor nem fordulna meg ilyesmi a fejében,hogy azért mert a gyereketek sokat van a nagyszülőkkel,majd Őt kevésbé szereti,vagy ne tudná ki az apja.Később a napja nagy részét majd az oviban tölti,akkor az óvónénikre lesz féltékeny,hogy Őket fogja jobban szeretni?Ez butaság.Na és írtad az is,hogy kissé agresszív,hát ez sem túl jó,valami oka ennek is van.

Persze nem írtad,hogy a Te szüleiddel konkrétan milyen a kapcsolatotok,csak annyit,hogy jó.Ami nagyon is okés,ha az ember tud megfelelően rangsorolni.Valaki ezt említette is,van benne igazság.

55. joroska (válaszként erre: 48. - Tamianyu)
2010. márc. 16. 13:42
Joban vannak, anyósom nevelte igy a gyerekeit, hozzájuk nem jár senki. Ugyan ezt művelte aposommal, elszakította a családjátol, mai napig alig beszélnek miatta. Nem látják be, hogy szükség van barátokra. Anyáék ők mellettem vannak, sőtt még aposom is.
2010. márc. 16. 13:38
ja, értem
53. joroska (válaszként erre: 50. - F3ef182e14)
2010. márc. 16. 13:36
minden délbe 10-15 percet találkozunk, amíg behozzák az ebédet.
2010. márc. 16. 12:57
csak azért mert mi nő írtó nagy hisztit szoktunk csapni ha a férjeink minden nap az anyjukat látogatják
2010. márc. 16. 12:50

bocsi

mennyit lett volna

50. f3ef182e14 (válaszként erre: 47. - Joroska)
2010. márc. 16. 12:49
emmyit vagy együtt a szüleiddel?
49. csilla80 (válaszként erre: 48. - Tamianyu)
2010. márc. 16. 11:25
Ezt szepen megfogalmaztad! Osztom a velemenyed.
48. Tamianyu (válaszként erre: 47. - Joroska)
2010. márc. 16. 09:19

A férjed vagy egy féltékeny nagy gyerek,vagy beteg.Milyen a kapcsolata a saját szüleivel?Mert nekem úgy tűnik,hogy a Te és a szüleid kapcsolatára nagyon féltékeny.Ezért nem akarja,hogy sűrűn találkozz velük,éket szeretne verni közétek.A gyerek pedig attól ne tudná ki az apja,mert sokat van a nagyszülőkkel?Ekkora butaságot:O))

Biztos,hogy a férjednek önmagával vannak problémái.Minden erre utal,a beteges féltékenysége a szüleidre,pláne a gyerekre,az agresszivitása...stb...

Le kell ülni megbeszélni,mert tönkre fog menni az életetek.Ha nem tud vagy nem akar változtatni,akkor marad a válás.Ne tedd tönkre ilyen fiatalon az életedet,és a gyerekedét sem,nem éri meg!A szüleid és közéd meg a babád közé pedig ne engedj éket verni!Attól nem élnétek Ti jobban,ha ez sikerülne neki,ezt csak ő hiszi.Lehet,hogy a gyerekkorából hozott valamit,de már felnőtt tud gondolkodni ha akar,és nem csak magára gondol.Mert eléggé önző is lehet a leírásod alapján.Állítsd választás elé,vagy változik vagy éljen nélkületek.Gondolom neked és a gyereknek stabil háttér a szüleid ha szükségetek lenne rájuk.Persze biztos ez is nagyon bosszantja a férjedet:(((

47. joroska (válaszként erre: 43. - F3ef182e14)
2010. márc. 15. 22:49
Szoktunk, az is a baja, hogy nem vagyunk eleget 3asban, de minden este 3 an vagyunk, azt mondja, hogy a gyerek nem fogja őt szeretni, ha találkozik a nagyszüleivel. Azt hiszi, hogy nem tudja ki az apja.
46. joroska (válaszként erre: 45. - Tina87)
2010. márc. 15. 22:47

Sajnálom!

Nehéz dolog ez az egész.

45. Tina87 (válaszként erre: 42. - Joroska)
2010. márc. 15. 22:43
Hasonló helyzetből léptem ki több mint egy éve a kislányommal.És én is úgy láttam hogy a bébi betett neki, pedig terveztük, de ő még se tudta elfogadni a felelősséget, stb.Én léptem, szerintem tedd ezt te is.Nem bántam meg.Inkább így, mint hogy sose legyen nyugdtom, mert ő sajna inkább nem járt haza és piálni kezdett, csak hogy ne keljen otthon lennie velünk.
44. babszibobó (válaszként erre: 1. - Joroska)
2010. márc. 15. 22:40

Fiatalon, nagyon fiatalon mentem férjhez, is hamar, nagyon hamar el is váltunk. Tagadhatatlanul mindkettőnk hibája volt, na meg az a hatalmas élet tapasztalatunk sem segítettek.

Már nagyon kezdett durvulni a helyzet és már a gyerek előtt is veszekedtünk, sosem felejtem el az ijedt arcocskáját, ahogy mondani szokták beleégett a retinámba.

Nagyon sokat beszélgettünk, tudtuk mi a hibánk, nem sikerült megoldani!A lényeg elváltunk, azóta mindketten boldog párkapcsolatban élünk, és mindkettőnknek van már másik baba, három hónap különbséggel!

Egy percét sem bánom a döntésemnek, de nekem, nekünk kellett dönteni, nagyon féltem, és a fiamat is féltettem, milyen lesz neki elvált szülők gyerekének lenni, de ezt is megoldottuk.

Közös programokat szervezünk és hasonlók, de mindehhez nagyon kellett, hogy megmaradjon a szeretet és a tisztelet a másik irányába (ami a viták sodrában majdnem elveszett)!

Párként nem működött, barátként igen, fura barátság, de barátság!

A gyerek a legfontosabb!

Ha te nem vagy boldog, ő sem lesz az!

43. f3ef182e14 (válaszként erre: 40. - Joroska)
2010. márc. 15. 22:34

szoktatok együtt elmenni valahova?

csak ti ketten?

2010. márc. 15. 22:32
igen, mindig rájuk fog mindent
41. babszibobó (válaszként erre: 40. - Joroska)
2010. márc. 15. 22:31
soha nem ad más választ, csak a szülők.?
40. joroska (válaszként erre: 29. - F3ef182e14)
2010. márc. 15. 22:28
Nem bántottál meg, én probálom kideríteni, de ő csak azt mondja, hogy sokat találkozok a szüleimmel, amit meg is értenék, ha ő nem ugyan ezt tenné.
39. cseles (válaszként erre: 36. - Babszibobó)
2010. márc. 15. 22:28
Ne hidd!Max csak megkeseredett.De nem adom fel.Nem akarom.
2010. márc. 15. 22:27

a lényeg a lényeg

a picit elvinni a szülőkhöz

apa haza jön

leülni vele és addig faggatni amíg el nem mondja, hogy mi változott meg

mi történt

37. joroska (válaszként erre: 34. - Baba1977)
2010. márc. 15. 22:27
nálatok is ez a helyzet??
36. babszibobó (válaszként erre: 31. - Cseles)
2010. márc. 15. 22:25
:-)Bátor nő vagy!
35. cseles
2010. márc. 15. 22:24
A saját életemtől elvonatkoztatva mindenképp agis 26-os hozzászólásával értek egyet.
2010. márc. 15. 22:24
olyan szomoru,hogy ennyi sorstárs van:(
33. f3ef182e14 (válaszként erre: 30. - Baba1977)
2010. márc. 15. 22:24

mint leendő óvónéniés mint olyan aki heti többnapot van a gyerekekkel azért ez cáfolom

a gyerekek 90 %-a nem agresszív

32. babszibobó (válaszként erre: 29. - F3ef182e14)
2010. márc. 15. 22:23

csak a gyerek miatt nem szabad együtt maradni.

Nem hiszem, hogy az a jó a gyereknek, ha a szülei a feje fölött kiabálnak, d e ha nem is teszik a feszültséget igenis érzik, így milyen felnőtt lesz belőle?

31. cseles (válaszként erre: 17. - Babszibobó)
2010. márc. 15. 22:22
Attól függ,melyik oldalról nézem. :-( A fiam az apjával maradt,Ő tudja miért,(én is,hisz egy kamasznak a pénz nagy úr)a lányom velem jött.Helyettem már 7 éve volt neki más-piszok jól titkolta,csak anyuka falazott neki.A másik oldal?Bár a gödör mélyére kerültem anyagilag-mindent otthagytam neki-nem bántam meg.Azóta nyugodt vagyok,a lányom is,és tudunk aludni.Ez pedig nagy szó!Fizikailag ritkán bántott,de a bútorok,a fagyasztóláda teteje őrzi még az ökle nyomát.
2010. márc. 15. 22:20

ha szüleidnél van hely,sztem költözz oda..

az a gyerek veszekedést hallja,nem akarlak megbántani,de igy lesz belöle agressziv gyerköc:(

oviba 90%a agressziv,és épp ilyen miatt..

29. f3ef182e14 (válaszként erre: 27. - Joroska)
2010. márc. 15. 22:20

én értelek drága

és nem is akartalak bántani

de vaéami oka van annak, hogy ilyen

próbáld meg kideríteni

ne add fel egyből

nagyon nehéz, de hisz van egy pici babátok

28. f3ef182e14 (válaszként erre: 26. - Agis)
2010. márc. 15. 22:18

te ez tökéletesebben le sem írhattad volna


ügyi vagy drága

szívemből szóltál

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook