Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiatal anyukák fórum

Fiatal anyukák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2012. márc. 8. 17:55

Sziasztok!


Én újszülött osztályon dolgozom.Az a tapasztalatom, hogy sokkal jobb fiatal anyukákkal 20-28ig dolgozni! A többivel nagyon nehéz. Aggódnak 1000-rel feleslegesen minden szaron, értetlenek. A fiatalok sokkal rugalmasabbak, nem hepciáznak, elfogadják, amit a tapasztaltabb mondd. Az idősebben meg okoskodnak! Szóval fiatal csajok tessék szülni!!!!!

Az én szüleim is nagyon fiatalok és ez tök jó, ő sem bánják meg én sem. Én is szeretnék fiatal anyuka lenni, de sajnos nem akar jönni a baba!

Húzzatok bele csajok!

13. sysy66
2012. márc. 8. 17:07
sziasztok, nem tudom ide tartozom e én 27 voltam most egy éves a kisfiam. de anyukám engem 18 évesen szult és nekem jo érzés volt az iskolában első osztályosan mondani hogy az én anyukám még csak 25 :)
2012. márc. 8. 17:01

Nikita ez nagy igazság!

Az okosok szerint egyébként 23 évesen a legjobb szülni.


Az a probléma az "idősekkel", hogy hajlamosak tudatlannak, s evvel együtt rossz, tapasztalatlan anyának nézni minket. Én ezt meg is kaptam a védőnőmtől, és gyerek orvosomtól, sőt, még a kórházban is tette megjegyzést, h minek nekem 20 évesen gyermek.

Kérdem én, hogy akik ezeket mondják, honnan szereztek tapasztalatot? Vagy miben különb egy 30 éves anya, aki először szült, mint egy 20 éves? Vagy 30 felett tanítják a gyermek nevelést? O.o

2012. márc. 8. 16:58
Sziasztok én 23 évesen szültem meg a lányomat. most 17 hónapos. Szívesen ismerkednék én is. :)
10. homern (válaszként erre: 1. - Tarcalibetty)
2012. márc. 8. 16:57
Szia!Én is 24 vagyok,2 éves a kisfiam.Én nem érzem magam fiatal anyukának,de gondolom a korom alapján annak számítok :)
2012. márc. 8. 16:53

Sziasztok!

Én idén januárban szültem, 28 vagyok.

Szerintem akkor az ideális szülni, amikor megtalálod azt a férfit, akivel leélnéd az életedet, és teljes szívből szülnél Neki gyereket. Én megtaláltam.

2012. márc. 8. 16:50
Mondjuk én nem tudom még ideillek e...27 vagyok...:)
2012. márc. 8. 16:48

Sziasztok. Én 20 évesen szültem a kisfiam, aki most 7 hónapos. Szívesen beszélgetnék én is fiatal anyucikkal.

Bár van egy fórum, ahol szoktam beszélgetni, de mostanában ott sincs senki, Ha lenne kedvetek újra lendíteni azt a fórumot, szívesen hozok egy linket. :)

2012. márc. 8. 16:47

nem véletlen hogy nem találsz korodbeli anyukákat. én is 21 éves vagyok, és bár ha tehetném én is fognám a saját kicsi fiam lányom kezét, de sajnos a mai jó világban lehet hogy sosem tarthatom a gyerekem a kezemben. nem tudni. Régebben azért kicsit több volt a lehetőség mint most, amikor mindent elvesznek tőlünk.

De ahogy látom, azért vannak itt anyukák, én sosem értettem miért szólnak meg valakit aki huszon évesen szül, egy jó tanárom szerint is most kell szülni, addig amíg fiatalok vagyunk :)

2012. márc. 8. 16:47
Én 23 éves voltam, mikor a Fiam született! Nem éreztem magam fiatalnak ehhez! A dokim szerint is a legideálisabb kor ahhoz, hogy egészséges babát szüljön az ember lánya!
2012. márc. 8. 16:46
Rám is nagyon furcsán néztek mikor kiderült, hogy babát várok! De ő a legszebb ajándék az életemben!
2012. márc. 8. 16:45

Szia!

Én 19 voltam amikor első gyermekemet szűltem.Azóta van egy 5 és egy 2 éves fiam is.Sokszor meg szóltak ez miatt de nem érdekel.Mi így vagyunk boldogok!!!!:)

2012. márc. 8. 16:43
Szia! Én 21 évesen szültem a kislányomat, aki ma már 3 éves!
2012. márc. 8. 16:42

Sziasztok!

24 éves vagyok s van egy 2 és fél éves és egy 5 hónapos fiam...A mai világban azzal, hogy 22 évesen szültem első gyermekem fiatal anyának számítok...sajnos eddig nem sikerült korombeli anyukákkal találkoznom, beszélgetnem...Remélem itt majd sikerül barátokat szerezni:)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook